Jak hrát Wii Sports

Wii Sports byla první hra, která kdy byla vydána pro Nintendo Wii, a byla tak populární, že vytvořili další. Wii Sports není v žádném případě těžká hra a je skvělá, pokud se chcete při hraní videoher pohybovat. Pokud chcete být ve Wii Sports dobrým hráčem, přečtěte si tyto tipy.Kroky

 1. 1 Vyberte si, se kterým sportem chcete začít. Na výběr je z pěti (tenis, baseball, bowling, golf a box).
 2. 2 Vyberte si ten sport. Vyberte si svůj Mii a začněte. reklama

Metoda 1 z 5: Tenis

 1. 1 Mít partnera v tenise. Můžete to udělat tak, že se před spuštěním hry jednou odhlásíte. S partnerem je snazší soustředit se na to, co musíte udělat, a nesnažit se ovládat oba hráče.
 2. 2 Buďte hráčem nejblíže síti. Tímto způsobem většina míčů projde kolem vás, ale máte příležitost zasáhnout několik a s největší pravděpodobností skóre.
 3. 3 Být připraven. Když hrajete hru best of 3 nebo best of 5, budete muset sloužit a být vzadu.
 4. 4 Sloužit. Jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko „A“ a švihnout. Pokud vynecháte, nezapočítá se to proti vám a zkusíte to znovu. reklama

Metoda 2 z 5: Baseball

 1. 1 Vědět přesně, kdy pálkovat, protože to chce trochu cviku, ale jakmile to pochopíte, nezapomenete to.
 2. 2 Swing doprava, jak je míč na okraji greenu. Tímto způsobem nedostanete stávku nebo zásah.
 3. 3 Nehoupejte se na míč, který zmizí ze zóny úderu.
 4. 4 Vědět, jak nadhazovat. Existují čtyři různé typy hřišť: Fastball, Curveball, screwball a splitter. Chcete -li hodit rychlým míčem, mrkněte na Wii Remote. Chcete -li hodit křivku, podržte B. Chcete -li hodit šroubovák, stiskněte A. Chcete -li hodit rozdělovač, stiskněte A a B.
 5. 5 Rozteč. Existuje několik kombinací hřišť, které můžete provést, ale základní je jen švih na dálkovém ovladači. Některé styly nadhazování najdete v části „Tipy“.
 6. 6 Rozteč rychle. Čím rychleji se vrhnete, tím dále se míč dostane, pokud bude zasažen. Pokud místo švihu švihnete dálkovým ovladačem Wii, půjde to mnohem rychleji. reklama

Metoda 3 z 5: Kuželky

 1. 1 Vědět, jak mísa. Vše, co bowling vyžaduje, je dobrý cíl a dobrý hod. V této hře neexistují žádné speciální způsoby, jak udělat bowling jedním z nejjednodušších sportů. Při vhazování můžete otočit zápěstím, aby míč mířil jedním směrem ke konci. reklama

Metoda 4 z 5: Golf

 1. 1 Mějte na paměti, že golf je pravděpodobně nejnáročnějším sportem na Wii Sports, ale jakmile jej zvládnete, je velmi snadný. Pro golf stačí sledovat rychlost a směr větru a houpat se s dokonalým výkonem.
 2. 2 Naučte se houpat. Uchopte dálkové ovládání jako golfovou hůl. Poté proveďte golfový švih. Budete-li váš švih příliš tvrdý, poznáte, že houpací metr zčervená a míč se zakřiví. Na některých kurzech je dobré švihnout, jak jen to jde.
 3. 3 Ovládněte perfektní rychlost pro švih a kladení, protože je důležitá, a může z vás udělat velmi dobrého, jakmile ji zvládnete. reklama

Metoda 5 z 5: Box

 1. 1 Pochopte, že box je středně snadná hra. Začíná to velmi snadno, ale velmi rychle to jde.
 2. 2 Vědět, jak praštit. Použijte dálkové ovládání jako pěst. Můžete také provádět údery a háky.
 3. 3 Vědět, jak blokovat. Zvedněte dálkový ovladač a nunchuk před obličej. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Ve Wii Sports, jak mohu v baseballu postavit různá hřiště? Souvisí to s různými kombinacemi tlačítek a způsobem, jakým držíte ovladač při odpalování míče.
 • Otázka Jak se v Golfu dostanu do třídy Pro? Jakmile vaše úroveň ve hře dosáhne 1000, pak se stanete profesionálem. Vaše úroveň se zvyšuje tím, kolikrát hru hrajete. To platí i pro ostatní sporty ve hře, ale ve všech sportech se vaše úroveň může snížit, pokud v kole podáváte špatný výkon.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Postavte se od televize.
 • Dobrou rozteč je Splitter (stiskněte současně tlačítka „A“ i „B“.) Těsto můžete takto zfalšovat.
 • Můžete také přimět míč, aby se pohyboval po jedné straně talíře, nikoli uprostřed. Stačí použít směrovou podložku na Wii Remote.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vždy noste poutko! Pokud byste se při hraní pustili, mohli byste ublížit sobě, někomu jinému nebo něco zlomit!
 • Nechte si bundu i na dálkovém ovládání Wii. Vnější část je tak měkčí, pokud zasáhne něco, nebude to tolik bolet.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Wii
 • Senzorová lišta
 • Minimálně jeden Wii dálkový ovladač
 • Alespoň jeden Wii Nunchuk (hrát box)
 • Herní disk.
 • TELEVIZE.

Populární Problémy

Jak uklidnit bolavé kotník. Bolest kotníku je důsledkem nadměrného používání a vyčerpání nohou: to obvykle znamená obout si nové boty nebo chodit více než obvykle. Bolest kotníku se liší od ostré bolesti, podlitin, necitlivosti, ...Basketbal UMass, který má začátek 4: 0, čeká ve středu test proti oblíbenému jezdci MAAC. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Miloslav Mecir-Potěšení a bolest ve hře tenis

Upnutí: (21) Carlos Alcaraz vs Evgeny Karlovskiy