Jak jíst bagetu

Bagety jsou typem francouzského chleba, který chutná báječně, ale může to být těžké, když se nemůžete dostat přes tvrdou kůru. Až si příště koupíte bagetu, nemyslete si, že si ji nikdy nebudete moci užít bez vylámání zubů - existuje cesta.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Jezte bagetu Krok 1

  1 Bagetu pečte v troubě při 160 ° C po dobu pěti minut. Díky tomu bude bageta svěží a křupavá. Necháme jednu minutu v troubě, aby vychladla. Nenechávejte ji tam však příliš dlouho, nebo bude chutnat, jako byste ji vůbec nepekli.
 2. Obrázek s názvem Jezte bagetu Krok 2

  2 Pomocí rukou jemně rozlomte kůru. Nebojte se, pokud vám bageta trochu praskne a některé kousky odpadnou. To je normální, protože kůrka bagety je tvrdá a křehká. Nepoužívejte příliš mnoho síly, ale dělejte to pomalu a jemně, aby vám bageta náhle nepraskla na polovinu.
 3. Obrázek s názvem Jezte bagetu Krok 3

  3 Pomocí špičáků se zakousněte do kůry. Vaše přední zuby budou příliš křehké a zadní zuby nebudou dostatečně ostré, aby prořízly kůru. Poté, co jste se zakousli, odtrhněte bagetu z úst rychlým pohybem, a to jak rukama, tak zuby.
 4. Obrázek s názvem Jezte bagetu Krok 4

  4 Žvýkejte to zadními zuby. Může být těžké žvýkat kůru, ale vnitřek je ve skutečnosti opravdu měkký. Nejezte příliš mnoho najednou, jinak nebudete moci vše přežvýkat. Může pomoci občas změnit strany, aby se zabránilo namáhání určitého zubu.
  • Žvýkání bagety může trvat dlouho, ale nenuťte ji do krku. Jen si dejte menší sousta, abyste měli méně na žvýkání.


  reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 1 z 1: Zábavné způsoby, jak si užít bagetu

 1. Obrázek s názvem Jezte bagetu Krok 5

  1 Nakrájejte bagetu na kolečka silná palce. Plátek namažte máslem, margarínem, smetanovým sýrem nebo veganskou alternativou, abyste chleba navlhčili, a pak jezte jako krekry, sušenky nebo sušenky. Plátek bude mít zvládnutelné množství krusty a pomazánka usnadní manipulaci slinnými žlázami. Řešit celou bagetu je trochu ambiciózní.
 2. Obrázek s názvem Eat a Baguette Step 6

  2 Vytvořte díl bagety. Bagetu si můžete před jídlem opéct, aby byla předtím křupavější a čerstvější. Jednoduše rozřízněte podélně a poté ořízněte šířku na požadovanou velikost. Poté můžete začít přidávat maso a zeleninu podle svého výběru.
 3. Obrázek s názvem Jezte bagetu Krok 7

  3 Udělejte kousky bagety. Jednoduše nakrájejte bagetu na polovinu a přidejte kouřovou krůtu, sýr, salát a další potraviny. Tento recept můžete přepnout na své vlastní preference.
 4. Obrázek s názvem Eat a Baguette Step 8

  4 Naplňte bagetu. Kousnout se do kůrky křupavé bagety a pak v ní něco objevit je velké potěšení. Bagetu rozkrojte na polovinu šířky a vyjměte vnitřek bagety. Můžete to použít na něco jiného, ​​například na namáčení do polévky. Věci s čerstvými potravinami. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč se tomu říká bageta? Isabeau Skorski Slovo „bageta“ je francouzské a znamená „tenký bochník“. Francouzská tradice říká, že v 17. století, kdy manželé nebo milenci neplnili své závazky, by je žena u dveří přivítala bagetou a údajně svého muže porazila tím bochníkem s tvrdou krustou!
 • Otázka Pokud je bageta zelená, co mám dělat? Vyhoďte ho - je plný plísně.
 • Otázka Co když mám celiakii? Kupte si bezlepkovou bagetu ze svého supermarketu nebo si ji vyrobte doma z mouky GF.
 • Otázka Jak znovu ohřeju bagetu? Bagetu můžete dát do trouby nebo toustovače, dokud se znovu nezahřeje podle vašich představ.
 • Otázka Proč byla moje bageta již otevřená, když jsem ji otevřel? To by mohl být způsob, jakým pekárna prodává své bagety.
 • Otázka Bylo by dobré se skořicí a cukrem posypaným nahoře? Ano to by bylo skvělé!
 • Otázka Mohu sníst jednodenní bagetu bez zahřívání? KLAMARTI YTT Možná to nebude chutnat tak křupavě, jako když to bylo pečené, ale je to stále jedlé bez tepla.
 • Otázka Mohu to jíst s polévkou? Ano. Pokud si přejete, můžete bagetu namočit do polévky nebo ji jíst jako přílohu k polévce. Může být také namazán máslem, k polévce.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokuste se odstranit kůrku z bagety, aby bylo snazší jíst.
 • Při vkládání masa na bagetu nebo do bagety zkuste použít tuňáka nebo šunku.
 • Přidejte bylinky pro pepřovou chuť.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Bagety mohou být pro malé děti nebezpečné, protože jsou tvrdé. Když dáváte dítěti bagetu, ujistěte se, že ví, jak jíst kůru, nebo jí ji odstraňte.
reklama

Populární Problémy

Vypadá to, že to bude Djokovic show na ATP WTF - ale co čeká turnaj? Analýza.

Jak ušít puffové rukávy. Nafouknuté rukávy jsou rukávy košile, které jsou vytvořeny přidáním nabírání do vzoru rukávu podél ramenního švu (čepice) a/nebo pásku (lemu) za účelem vytvoření objemu a plnosti, nebo efektu nafouklého rukávu. Puff ...

Jak natáhnout semišové boty. Boty můžete snadno natáhnout, i když jsou vyrobeny ze skvěle jemného semiše. Protahovací sprej bezpečný pro semiš bude stačit, pokud se potřebujete trochu protáhnout. Pro náročnější práce investujte do ...

Roger Federer před návratem na turné ATP na Ženevském Open prozradil, že stále má určité pochybnosti o svém těle a celkové úrovni hry.

Jak vylepšit odpalování v kriketu. Odpalování je jedním z hlavních aspektů kriketu. Může to vypadat jednoduše, ale stát se kompetentním pálkařem vyžaduje hodně tvrdé práce. Udělejte si čas na to, abyste opravdu vytočili svůj postoj, úchop a ...