Ons Jabeur vyšel z antukového Madrid Open se zraněným lýtkem

Obhájkyně titulu Ons Jabeurová odstoupila z Madrid Open kvůli zraněnému levému lýtku, což jí ztížilo přípravu na French Open příští měsíc.FLASHBACK: Ons Jabeur porazil Beatriz Haddad Maia ve čtvrtfinále ve Stuttgartu 2023

Obhájce titulu Náš Jabeur v pondělí odstoupila z Madrid Open kvůli zraněnému levému lýtku, což jí ztížilo přípravu na French Open příští měsíc.Čtvrtý Jabeur, 28letý z Tuniska, v sobotu přestal hrát proti jedničce Igovi Swiatekovi, když v prvním setu svého semifinále na antukovém turnaji v německém Stuttgartu prohrával 3:0.

Jabeurová zveřejnila na svém twitterovém účtu v pondělí to, co nazvala „aktualizací o mé situaci“, a uvedla, že podstoupila „mnoho lékařských vyšetření“, které odhalily „malé natržení“ v lýtku.

'Budu potřebovat více času na zotavení,' řekla a dodala: 'S lítostí oznamuji, že nebudu moci soutěžit' v Madridu.Main draw na Madrid Open začíná v úterý. Jabeur je nejnovějším vysoce profilovaným hráčem, který se stáhl, připojil se k 22násobným grandslamovým šampionům Novaku Djokovičovi a Rafaelu Nadalovi.

Ons Jabeur trefil backand v prvním zápase svého semifinálového zápasu proti Iga Swiatek během osmého dne Porsche Tennis Grand Prix Stuttgart 2023Jabeur byl vicemistr na dvou grandslamových turnajích v roce 2022: Wimbledon a US Open.

Loni vstoupila na French Open jako jedna z favoritů na titul po úspěchu na červené antuce – včetně titulu v Madridu – ale na Roland Garros prohrála v prvním kole.

Hrát se začíná v Paříži 28. května.

Populární Problémy

Jak skartovat salát a zelí, styl restaurace. Strouhaný salát a zelí se používají jako příloha k mexickým pokrmům, základu zelného salátu a mnoha dalším restauračním specialitám. Klasický jemně drcený salát a zelí není ...

Jak udělat jeskyni pro muže. Mužská jeskyně je zvláštní částí domu věnovanou mužovým vlastním aktivitám, včetně trávení času o samotě nebo se svými kamarády. Mužská jeskyně by měla být naplněna esencí věcí, které vás baví, od fotbalu ...

Jak tónovat paže jógou. Pokud chcete zpevnit a zpevnit paže, můžete zvážit přidání jógy do rutiny cvičení. Toto meditační cvičení je skvělé pro tonizaci vašeho těla a zvláště skvělé pro tonizaci vašeho ...

Američanka Taylor Fritz se utká s Jihoafrickým Lloydem Harrisem v zápase prvního kola na Cincinnati Masters 2020. Žádný z hráčů nevyhrál na turnaji hlavní tah, ale Fritzova vynikající zkušenost z něj dělá favorita.

Rafael Nadal nedávno hovořil o svém manželském životě a touze mít děti v rozhovoru o volném pohybu. Nadalovi přátelé také prozradili, že Španěl ve svém osobním životě nechodí vždy včas.