Jak zabezpečit svůj domov

Zabezpečení vašeho domova pomáhá chránit vaše osobní věci, ale také vám dává klid a chrání vás i vaši rodinu. Naštěstí existuje řada kroků, které můžete udělat, aby byl váš domov bezpečnější, a spousta z nich je snadných a relativně levných. Níže vás provedeme některými z nejlepších způsobů, jak můžete zvýšit zabezpečení svého domova a chránit tak svou rodinu a osobní majetek.Část 1 ze 4: Making Your House Less of a Target

 1. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 1

  1 Poznejte své sousedy. Nosatý soused přes ulici je váš nejlepší přítel, pokud jde o ochranu vašeho domova. Zločinci obvykle provedou případ v sousedství, než spáchají zločin, takže budou vědět, kdy odjedete do práce. Pozorní sousedé, kteří jsou doma, zatímco vy jste v práci, způsobí, že vás okradou mnohem méně.
 2. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 2

  2 Pořiďte si psa. Pes je velká zodpovědnost, ale jsou velmi efektivní při odrazování zlodějů. Chcete zabránit vloupání, takže kůra je důležitější než kousnutí. Malý pes yappy je účinnějším odstrašujícím prostředkem než velký tichý.
 3. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 3

  3 Vždy zamykejte dveře a okna. Neulehčujte to zlodějům. Otevřené dveře nebo okno - i když jste jen na procházce se psem - dělají z vašeho domova snadný cíl. Zvykněte si zamykat každé dveře a okna při odchodu, po vstupu a před spaním. A nezapomeňte zajistit dveře svého psa nebo kočky.
 4. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 4

  4 Udržujte své klíče v bezpečí. Jediná věc horší než nechat dveře odemčené je nechat zločince klíče.
  • Nenechávejte skrytý klíč mimo svůj dům. Zloději znají nejpravděpodobnější úkryty, takže ať už je pod podložkou, v květináči nebo ukrytý ve falešné skále, pravděpodobně jej najdou. Místo toho dejte svému sousedovi náhradní klíč.
  • Nenoste klíče od domu na kroužku s klíčem, na kterém je uvedena vaše domovská adresa, ani nenechávejte klíče od domu s autem na komerčním parkovišti nebo u obsluhy.
 5. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 5

  5 Zveřejněte znamení předtuchy. I když ve skutečnosti nemáte ochranku nebo psa, znamení může účinně odrazovat.
 6. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 6

  6 Neukazujte drahé věci. Čtvrti případu zločinců. Pokud vidí cennosti - nebo dokonce vypadáte mnohem bohatší než vaši sousedé - je pravděpodobnější, že se na vás zaměří.
  • Zatáhněte rolety a zatáhněte závěsy, aby položky nebyly vidět a zabránily zločincům v „nakupování z okna“.
  • Pokud máte fantastické auto, nechte si ho v garáži.
  • Neinzerujte nové nákupy ponecháním políček na obrubníku. Vložte je do koše. Nebo rozbijte krabice a složte je naruby a poté je vyhoďte těsně před časem vyzvednutí.
 7. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 7

  7 Buďte opatrní, když máte doma pracovníky. Instalatérské projekty nebo projekty na zlepšení domova poskytují pracovníkům dostatek času na případnou opravu vašeho domova; informace, které by mohli předat zločincům. Určitě se zeptejte potenciálních dodavatelů, zda jejich zaměstnanci podléhají kriminálním prověrkám.
 8. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 8

  8 Ztěžte přístup k cennostem. Zločinci se chtějí co nejrychleji dostat dovnitř a ven z domů. Zkomplikujte jim to schováním nebo zajištěním cenností.
  • Zvažte nákup malého trezoru, který se šroubuje k podlaze.
  • Pronajměte si bezpečnostní schránku na cenné věci.
  • Udržujte klíče od auta a dálkové ovladače skryté.
  • Schovejte šperky nebo hotovost na místech, kde zloději pravděpodobně nevypadají:
   • Použijte staré, vyčištěné šampony, kondicionéry nebo zvlhčovače.
   • Použijte starou nádobu na koření. Vnitřek natřete lepidlem a přidejte bylinky, aby vypadal plný. Poté vložte hotovost do plastového sáčku, vložte do sklenice a uchovávejte u ostatních koření.
   • Skrýt cennosti v plné ženské ubrousku nebo tamponové krabičce.
   • Udělejte štěrbinu v tenisovém míčku, stisknutím otevřete a skryjte cennosti uvnitř
 9. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 9

  9 Gravírujte a registrujte cennosti. Pokud jsou ukradeny, bude mnohem pravděpodobnější, že je můžete obnovit.
  • Gravírujte šperky se svým jménem nebo číslem a vyfoťte je. To ztěžuje prodej a pomoc při dopadení zloděje.
  • Nezapomeňte si zaznamenat sériová čísla svých chytrých telefonů, počítačů, televizorů a další drahé elektroniky, protože to usnadní jejich sledování.
  • Zaregistrujte své kolo podle sériového čísla v národním registru jízdních kol.
  reklama

Část 2 ze 4: Ztěžování proniknutí do vašeho domova

 1. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 10

  1 Získejte policejní inspekci. Můžete si domluvit schůzku s místní policií na prohlídku vašeho domova a navrhnout opravy zabezpečení. Je to dobrý způsob, jak se rozhodnout, čemu byste měli při ochraně svého domova dávat přednost.
 2. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 11

  2 Vězte, že pojišťovny poskytují slevy na zlepšení bezpečnosti domova. Většina pojišťoven poskytuje 2 % až 15 % slevy na zařízení, která dělají dům bezpečnějším-zámky, okenní mříže, mříže a hlásiče kouře/ohně/vloupání.
 3. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 12

  3 Ujistěte se, že jsou vaše dveře silné. Zadní dveře jsou nejčastějším místem vstupu zlodějů a nejběžnější metodou je jednoduše je nakopnout.
  • Vnější dveře by měly být kovové nebo z masivního tvrdého dřeva a tlusté alespoň 1,75 palce.
  • Zajistěte, aby byly zárubně ze stejně pevného materiálu a aby dveře bezpečně seděly na rám, aby nemohly být otevřeny.
  • Ujistěte se, že jsou závěsy uvnitř. Nezkušení instalatéři dveří je někdy nechají na vnější straně, což usnadňuje jednoduché vyjmutí dveří.
  • Pokud je u dveří okno, položte na stávající sklo ¼ palcový kryt z čirého plexiskla, abyste zabránili zlodějům rozbít sklo a dostat se dovnitř, aby se dveře otevřely.
  • Pokud máte garážová vrata s automatickým otevíráním, ujistěte se, že je nelze při zavření otevřít.
 4. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 13

  4 U posuvných skleněných dveří proveďte mimořádná opatření. Ty jsou často místem vstupu zlodějů, protože západka, která je zavírá, je snadno vynucená.
  • Umístěte dřevěnou hmoždinku nařezanou na míru nebo nastavitelnou bezpečnostní lištu do vnitřní podlahové lišty, aby se dveře neotevřely.
  • Ujistěte se, že používáte nerozbitné sklo. Pokud vaše sklo není, zakryjte ho tenkou vrstvou plexiskla, aby se nerozbilo.
 5. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 14

  5 Vyměňte slabé zámky. Zámky jsou nejslabším místem dveří. Ujistěte se, že máte zámek se závorou ​​1 nebo 2, který proniká do zárubně. Úderová deska-nepohyblivý kus, do kterého šroub vstupuje-by měla být vyrobena z masivního kovu nebo mosazi, se šesti třípalcovými šrouby, které procházejí dveřním rámem a zárubní.
  • Pro zámky u oken použijte dvojitou cylindrickou závoru, která vyžaduje vnitřní i vnější klíč. To zabrání zlodějům rozbít sklo, sáhnout dovnitř a odemknout dveře.
 6. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 15

  6 Zabezpečte si okna. Okna jsou dalším běžným vstupním bodem, zejména v létě, kdy jsou často ponechána otevřená.
  • Umístěte zámky na okna. Klíčové zámky fungují nejlépe. V opačném případě mohou zločinci jednoduše rozbít sklo a otočit zámek.
  • Pokud si přejete nechat okna otevřená kvůli větrání, nainstalujte okenní zarážku, která zabrání otevření okna o více než 6–8 palců.
  • Aby bylo rozbití oken obtížnější, použijte bezpečnostní nebo nerozbitné sklo.
  • Pro větší bezpečnost zvažte umístění mříží nebo harmonických bran na okna na úrovni ulice nebo na požární schodiště.
  • Nainstalujte kovový rošt, který ochrání okna ve sklepě, nebo dejte doprostřed kovovou tyč, abyste se ujistili, že jsou příliš malé na to, aby se skrz ně prolezly.
  • Zabezpečte okenní klimatizační jednotky. Pomocí zámku nebo posuvného okenního zámku zabraňte zlodějům jednoduše zatlačit do jednotky a vstoupit.
 7. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 16

  7 Aby byla vaše okna těžko dostupná. Bez ohledu na to, jak bezpečně je vyrobíte, okna jsou stále skleněná. Nejlepší způsob, jak zabránit vstupu okny, je zabránit tomu, aby se zloděj dostal nejprve k oknům.
  • Nenechávejte žebříky nezajištěné. Zloději je mohou použít k dosažení oken druhého příběhu.
  • Zvažte instalaci plastových odtokových trubek, na které se leze mnohem hůře než na kovové.
  • Uřízněte větve stromů nesoucí tíhu, které visí u oken nebo nad střechou.
  • Umístěte pichlavé keře kolem oken prvního příběhu, aby byly méně lákavými cíli.
 8. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 178 Odstraňte skrytá místa. Zastřihněte keře a stromy, zejména kolem dveří a oken. Zvažte také výměnu plotů na ochranu soukromí nebo hustého křoví za něco, co je vidět skrz. Vysoký, pevný plot také poskytuje soukromí při vloupání do zadních dveří.
 9. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 18

  9 Nainstalujte venkovní osvětlení. Nejlepší jsou světla citlivá na pohyb. Vystraší zločince a také přitáhnou vaši pozornost a pozornost vašich sousedů. Protože se však téměř dvě třetiny vloupání odehrají během dne, světla by neměla být nejvyšší prioritou. Nejprve zajistěte okna a dveře. reklama

Část 3 ze 4: Instalace alarmů

 1. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 191 Vyberte si systém, který vám vyhovuje. Poplašné systémy se pohybují od extrémně složitých a drahých pro ty, které poskytují monitorování mimo pracoviště a mobilní přístup, až po relativně levné alarmy dveří a oken, které si můžete nainstalovat sami. Zatímco více funkcí může váš domov učinit okrajově bezpečnějším, vězte, že k odradení zlodějů obvykle stačí pouhý jakýkoli druh poplašného systému.
  • Monitorovaný systém upozorní centrum mimo pracoviště, pokud je zjištěno vloupání. Pokud vás nemohou kontaktovat, nebo vás kontaktují a vy je o to požádáte, upozorní policii.
  • Jednoduchý bezpečnostní systém spustí ostrý poplach, pokud je detekován vloupání. To by mohlo vyděsit zloděje nebo přimět sousedy zavolat policii. Vězte však, že za planý poplach si policie často účtuje poplatek.
  • Jednotlivé alarmy pro dveře nebo okna nebo bezdrátové kamery jsou relativně levné a snadno se instalují.
 2. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 20

  2 Při výběru monitorovací služby zvažte své možnosti. Při výběru monitorované služby existuje celá řada možností.
  • Pevné, mobilní nebo širokopásmové monitorování - Každá možnost, jak váš systém komunikuje s monitorovacím centrem, má své výhody i nevýhody.
   • Pevná linka - Ke komunikaci s monitorovacím centrem se používá pevné telefonní spojení. Je to nejpomalejší možnost a pokud ji zvolíte, měli byste získat zálohu uplink buňky, nebo přerušení telefonních linek deaktivuje váš systém.
   • Buněčný - Ke komunikaci s monitorovacím centrem se používá mobilní uplink. Mobilní monitorování je rychlejší a spolehlivější, ale také dražší.
   • Širokopásmové připojení - Váš širokopásmový internet slouží ke komunikaci s monitorovacím centrem. Je mnohem rychlejší než pevná linka, a přestože není tak spolehlivý jako mobilní, je levnější.
  • Profesionální nebo DIY instalace - DIY je obvykle docela jednoduché a znamená to, že vlastníte vybavení. Je to dobré pro nájemce nebo lidi, kteří se hodně pohybují. Profesionální instalace umožňuje složitější systémy, ale pokud se budete brzy stěhovat, určitě půjdete se společností, která váš systém přesune zdarma.
  • Domácí automatizace - poskytuje možnost dálkově ovládat nejen vaše nastavení zabezpečení, ale také věci jako zapnutí a vypnutí světel a nastavení termostatu. Může vám také poskytovat aktualizace v reálném čase a informovat vás, když se vaše děti vrátí domů. Je to pohodlné, ale dražší.
 3. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 213 Vyberte si domácí zabezpečovací systém, který používá detektory pohybu a aktivuje všechny dveře a okna. Toto jsou základy, ať už používáte monitorovací službu nebo ne. Existuje mnoho dalších funkcí, které můžete získat-tlakové rohože pod koberce pro detekci kroků, televizní systémy s uzavřeným okruhem, senzory rozbitého skla nebo senzory tlaku, které detekují, když se někdo pokouší kopnout do dveří-ale detektory pohybu a magnetické dveře a okna kontakty obvykle postačují k detekci vloupání.
 4. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 22

  4 Získejte ze svého systému maximum. Váš bezpečnostní systém nepomůže, pokud jej zapomenete zapnout. Bude to méně účinné, pokud nenecháte zloděje vědět, že tam je. Vždy dodržujte tyto doporučené postupy:
  • Vždy používejte svůj systém, i když se rychle vydáte do obchodu, navštívíte sousedy nebo venčíte psa kolem bloku.
  • Nikdy nezadávejte svůj přístupový kód v blízkosti klávesnice domovního zabezpečovacího alarmu.
  • Zajistěte, aby byly dobře viditelné značky na dvoře a okenní obtisky, které říkají, že je váš dům chráněn bezpečnostním systémem.
  • Používejte obecné bezpečnostní značky. Znalost bezpečnostní společnosti může pomoci zlodějům deaktivovat systém.
 5. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 235 Nainstalujte si vlastní jednoduchá bezpečnostní zařízení. Pokud nechcete investovat do kompletního systému zabezpečení domácnosti, existuje řada jednoduchých, levných alarmů, které si můžete nainstalovat sami.
  • Dveře - Alarmy kliky se při pohybu hlasitě rozezní. Pokud se někdo pokusí vloupat, vydá pronikavý zvuk stejně jako poplašný systém.
  • Windows-Pro Windows jsou k dispozici podobné alarmy spouštěné pohybem. Kromě toho si můžete zakoupit levné alarmy, které se spustí při rozbití okna. Pokud chcete nechat okna prasklá kvůli větrání, zazní okenní lupy, pokud je okno otevřeno příliš široce.
  • Webkamery-Webkamery citlivé na pohyb začínají na 100 USD a lze je dálkově sledovat na chytrém telefonu nebo počítači. Čtyřiadvacetihodinové sledování může pomoci odradit zločince od vstupu do vašeho domu, a pokud ano, dopadnout je.
 6. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 24

  6 Falešné, i když nemáte alarm. Studie ukazují, že většina zločinců pokračuje dál, jakmile uvidí poplašný signál. Takže i když nechcete platit za poplašný systém, nezapomeňte investovat do poplachových značek.
  • Umístěte značky do přední a zadní části domu a také samolepky do všech oken, se kterými si děláte starosti.
  • Pokud do oken přidáte falešné pohybové senzory, bude ještě méně pravděpodobné, že si zloděj vybere váš dům.
  reklama

Část 4 ze 4: Chraňte svůj domov, když jste pryč

 1. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 251 Ať to vypadá, že jste stále doma. Klíčem k ochraně vašeho domova, když jste mimo práci nebo dovolenou, je přimět zloděje, aby si mysleli, že jste stále tam. Postupujte podle níže uvedených kroků. ODBORNÁ TIP

  Saul Jaeger, MS  Policejní kapitán, policejní oddělení Mountain View Saul Jaeger je policejní důstojník a kapitán Mountain View, kalifornské policejní oddělení (MVPD). Saul má více než 17 let zkušeností jako hlídkový důstojník, terénní výcvikový důstojník, dopravní důstojník, detektiv, vyjednavač rukojmí a jako seržant a referent veřejné informace pro MVPD. Na MVPD kromě velení divize polních operací vedl Saul také komunikační centrum (dispečink) a tým pro vyjednávání krizí. Získal MS v oboru záchranné služby na Kalifornské státní univerzitě, Long Beach v roce 2008 a titul BS v oboru spravedlnosti na University of Phoenix v roce 2006. Rovněž získal certifikát LEAD pro firemní inovace na Stanford University Graduate School of Business v 2018. Saul Jaeger, MS
  Policejní kapitán, policejní oddělení Mountain View

  Expertní trik: Nechte auto na příjezdové cestě, když nejste doma, místo v garáži. Tak to bude vypadat, že jste stále doma. Ujistěte se však, že z auta vyjmete všechny cennosti, protože to zvyšuje riziko, že se rozbije. 2. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 26

  2 Nainstalujte časovače na světlech a televizory. Časovače stojí 5 až 40 USD. Mohou zapínat a vypínat vaše světla, nebo ještě lépe vaše světla a televizi, ve stanovených časech každé ráno a večer. Většina zlodějů se vyhýbá obydleným domům. Pokud si myslí, že jste poblíž, podívají se jinam.
 3. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 273 Nenechte zločince slyšet váš telefon. Zloději někdy volají po domech, aby si byli jistí, že tam nikdo není. Pokud uslyší telefon bez odpovědi nebo záznamník, budou vědět, že jste pryč. Buď ztlumte hlasitost vyzvánění a záznamníku, nebo ještě lépe nechejte hovory přesměrovat.
 4. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 28

  4 Ponechejte žaluzie a závěsy v jejich obvyklé poloze. Pokud je otevíráte a zavíráte každý den, zvažte použití časovaného, ​​automatického otevírání opony.
  • Pokud necháváte roušky otevřené, přesuňte cennosti, aby nebyly z okna na dohled.
 5. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 295 Postarejte se o svou poštu a balíčky. Pokud se začnou hromadit vaše noviny a pošta, zločinci budou vědět, že nejste poblíž.
  • Nejlepší je, když vám poštu, balíčky a noviny vyzvedne soused. Když vidíme dodávky, zločinci si budou myslet, že je někdo doma.
  • Svou poštu můžete také přeposlat nebo ji nechat na poště.
 6. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 30

  6 Pečujte o svůj trávník a chodník. Zajistěte si v létě sekání trávníku a v zimě lopatu a lopatu.
 7. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 317 Vynést smetí. Nechte souseda použít váš odpadkový koš a dát ho na obrubník. Dům bez popelnic vpředu v den sběru signalizuje lupičům, že nejste doma.
 8. Obrázek s názvem Zabezpečte svůj domov Krok 32

  8 Řekněte to svým sousedům. Řekněte spolehlivému sousedovi nebo dvěma, když plánujete být pryč, a požádejte je, aby sledovali váš dům. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když je vedle mého domu neposlušný a sadistický soused a moje matka je sama doma? Pokud je to možné, zavolejte někomu jinému, kdo bydlí poblíž, aby zkontroloval vaši matku. Pokud máte strach, že by mohla být v nebezpečí, zavolejte policii.
 • Otázka Co když není nikdo, koho znám, poblíž a já zůstanu sám doma? Vždy se můžete podívat, zda jsou některá vrata odemčena, včetně garážových vrat. Dalším dobrým způsobem, jak se chránit, je být připraven vědět, kam jít nebo jak se dostat z domu.
Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Populární Problémy

Č. 25 Boise State přebírá v sobotu letectvo. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Variace standardního push upu, tleskání push up je plyometrické cvičení navržené tak, aby napomáhalo rozvoji výbušné síly. Tleskání push upů není o mnoho obtížnější než standardní kliky a vyžadují ...Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic získali 56 z posledních 67 grandslamových titulů. Když tenisu dominuje velká trojka, podíváme se na pět hráčů, kteří by mohli vyhrát více grandslamů, nebýt jich.Utah a Texas se v úterý večer utkají v Alamo Bowl. Zde je návod, jak sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Částečný přístup, částečně přirozené schopnosti a částečně tvrdá práce, žít svůj život jako šampion je možné ve všech oblastech života, ať už jste sportovec, akademik nebo řídící letového provozu. S trochou snahy můžete najít ten správný druh ...Zde je návod, jak sledovat Jets vs Titans online bez kabelu