Jak sledovat basketbal Akron vs Toledo na ESPN Plus

Getty Marreon Jackson z Toledo Rockets se snaží dát gól.Toledo Rockets (15-4) bude v úterý hostit Akron Zips (10-3) v Savage Arena.Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Tato hra (19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte Akron vs Toledo živě na ESPN+:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Akron vs Toledo můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Akron vs Toledo

Akron v sobotu vyhrává 74: ​​42 nad Ball State. Loren Jackson vedl Zips, zaznamenal 16 bodů a rozdal šest asistencí. Pro Akrona to bylo šesté vítězství v řadě, které od 12. ledna neprohrálo.

Myslím si, že způsob, jakým jsme hráli v posledních šesti zápasech, pomohl jejich sebevědomí, což je dobře, ale musíme to zvládnout, hlavní trenér Akronu. Řekl John Groce po výhře. Musíme se zlepšit ve své realizaci a musíme do hry přijít se správným nastavením mysli a správným srdcem. V poslední době jsme toho hodně dělali, což je dobře. Chci jen vidět větší konzistenci po celých 40 minut hry.

Zipy získávají 79,1 bodů za hru, zatímco vzdávají 67,4 soupeřovým týmům. Střílí 46,3 procenta z podlahy a 33,3 procenta z centra města a jsou odrazovými protivníky o 6,7 prkna na zápas.

Pokud jde o rakety, jsou čerstvé z sobotního vítězství 84: 66 nad Bowling Green. Spencer Littles vedl Toledo v bodování a vsítil 19 bodů za vítězství. Littles byl jedním ze šesti raket, které bodovaly ve dvouciferných číslech, přičemž Marreon Jackson přidal 15 bodů a Ryan Rollins dosáhl 11 vítězství.

Bylo to dobré vítězství proti opravdu dobrému týmu, hlavnímu trenérovi Řekl Tod Kowalczyk. V obou směrech to byla velmi emotivní hra. Vyšli jsme z brány silní a drželi jsme je bez branek během prvního mediálního časového limitu. Potom jsme prošli malým ofenzivním klidem, kde jsem si myslel, že jsme udělali pár dobrých střel, ale oni nespadli. Byl jsem opravdu hrdý na to, jak Marreon Jackson ve druhé polovině našel kluky pro otevřené trojky, které nám umožnily rozchod.

Toledo získává 80,6 bodů za hru a 70,6 bodu umožňuje soupeřovým týmům. Střílí 45,7 procenta z pole a 38,8 procenta zpoza oblouku.

Naposledy, když se tyto dva týmy střetly 16. ledna, Akron dosáhl vítězství 95-94. Loren Jackson měl pro Zips 34 bodů, zatímco Marreon Jackson vedl pro Toledo s 24 body. I tentokrát to může být další slugfest s vysokým skóre a poslední tým s míčem by mohl velmi dobře vyjít jako vítěz.


Populární Problémy

Jak zvládnout zlomenou paži. Zlomené paže jsou běžným zraněním, které se může stát mladým i starým. Pauza zahrnuje jednu ze tří kostí, které tvoří paži: buď pažní kost, ulna nebo poloměr. Http://www.mayoclinic.org/diseas ...

Jak ošetřit modřinu na patě. Přestože pohmoždění paty není považováno za vážné zranění, bolest a otok, které způsobí, mohou být docela vysilující. Když je pata zraněna opakovaným nadměrným používáním nebo silným nárazem, je důležité vzít ...

Shakur Stevenson čelí Joet Gonzalez v očekávané sobotním zúčtování. Zde je návod, jak sledovat boj online v USA.

Jak se připravit na airsoftovou hru. Tento článek podrobně popisuje jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se připravit na jakoukoli airsoftovou hru. Tento článek podrobně popisuje, co si přinést a co získat nebo koupit před velkou airsoftovou hrou. Mějte se hezky ...

Jak cvičit Zen Tennis. Chtěli jste někdy porazit svého soupeře, ale bez ohledu na to, co děláte, stále ztrácíte body? A čím více se snažíte vyhrát, tím hůř jste na tom? Zen tenis je způsob, jak se s touto výzvou nadobro pohybovat ...

Troy a Appalachian State se setkávají na výletu na vůbec první šampionát Sun Belt. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.