Jak sledovat „Chrisley ví nejlépe“ naživo online

Todd Chrisley, Kyle Chrisley, Grayson Chrisley, Savannah Chrisley, Chrisley Knows Best, Chrisley Knows Best Season 2, Todd Chrisley Gay, Todd Chrisley Wife

(Cvrlikání)

V rodině Chrisleyů nikdy není nudný okamžik. Todd a zbytek klanu Chrisleyových se objeví ve zcela nové epizodě v USA Network dnes ve 22:00 ET/PT.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat USA Network na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí : Pokud chcete kromě živé televize rozsáhlou knihovnu streamování na vyžádání podobnou Netflixu, Hulu nyní nabízí také balíček živých kanálů, včetně USA Network. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z USA na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat živě, Hulu s živou televizí také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici mnoho pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV : USA Network je součástí balíčku Sling Blue Channel. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a USA pak můžete sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

FuboTV : Síť USA je součástí balíčku kanálů Fubo Premier. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete USA sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

jak aplikovat kinesio pásku na tenisový loket

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu událostí nebo pořadů až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.


Náhled

Chrisley ví nejlépe sleduje život Todda Chrisleyho, jeho manželky a jeho pěti dětí. Přehlídka je hitem sítě USA od roku 2014 a nevykazuje žádné známky zpomalení.

Podle Celebrity Net Worth Rodina žije v sídle o rozloze 300 000 čtverečních stop. Todd původně pochází z Gruzie, ale vyrostl v Jižní Karolíně.

Kdo inspiroval Chrisleyho při natáčení jeho vlastní reality show? V loňském rozhovoru pro TV Insider, Řekl Chrisley „Steve Harvey je ke mně velmi dobrý od začátku své kariéry v zábavním průmyslu.

Pokračoval: Byl pro mě velmi dobrým mentorem. Také jsem sledoval, jak Johnny Carson vyrůstá, a tolik dalších lidí, kteří byli skutečnými průkopníky tohoto odvětví. Myslím, že pro mě jsem to prostě bral, jako by do mého obývacího pokoje přicházeli lidé. Jsou to hosté u mě doma a já jsem s nimi chtěl na této scéně zacházet stejně jako s nimi ve svém domě.

Kromě katapultování rodiny ke slávě Chrisley říká, že pozitivním výsledkem natáčení seriálu je, že sblížil jeho rodinu. Bylo to pro nás také velmi dobré, protože nás to donutilo zůstat spolu, abychom se vypořádali s jakýmikoli problémy, které mají naše děti. … Říkám, že přehlídka zpětně byla nejlepší chůva, jakou jsem kdy měl, protože mám šest milionů očních bulv týdně, které mi říkají, co dělají moje děti.

Ačkoli se jeho série reality zaměřuje na jeho rodinu, Chrisley je o své minulosti notoricky soukromý. V médiích často nemluví o svém soukromém životě. Ženatý životopis píše , Todd dává přednost lidem, kteří se zaměřují spíše na jeho práci než na osobní život.

Chcete -li zjistit, co vy umět o jeho osobním životě, nalaďte se Chrisley ví nejlépe Úterý ve 22:00 ET/PT.


Populární Problémy

Nová reality soutěžní show NBC 'Songland' má premiéru dnes večer. Přečtěte si o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.

Chcete se oblékat jako až příliš módní plasty od Mean Girls? Tato příručka vám ukáže, jak podle jejich pravidel. Nenoste tílko dva dny po sobě! To je řečeno, mít spoustu tílka v různých barvách ....

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Holloway vs Edgar a celou hlavní kartu UFC 240 online.

Lov

Ať už se pokoušíte přilákat jeleny na svůj pozemek, abyste je lovili, nebo se na ně jen díváte, existuje mnoho různých způsobů, jak jeleny přilákat. Jeleni přitahují určité vůně, potraviny a rostliny. Předtím, než ...

Jak zapnout skateboard. Když se začínáte učit na skateboardu, může být obtížné získat nové dovednosti. Stalo se vám pohodlně stát na palubě a dokonce můžete odstartovat a plavat na krátkou vzdálenost v přímém směru ...

Jak jíst muffiny. Muffiny jsou často považovány za rychlou a snadnou šálu pro vaše ranní dojíždění, ale ve skutečnosti existuje několik způsobů, jak přistoupit k jídlu muffinu! Vyberte si svůj oblíbený muffin a vyzkoušejte jednu z těchto metod. Rozbalit...