Jak sledovat zápas Francie proti Walesu Six Nations online v USA

Šest národů 2019

Getty

Mistrovství šesti národů 2019 začíná v pátek, když Francie hostí Wales.

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a bude vysílán na NBC Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání :

FuboTV

NBC Sports Network je součástí hlavního balíčku Fubo, který má více než 75 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Francie vs Wales na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pokrytí jakéhokoli dne až tři dny poté, co se odvysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně NBC Sports Network.

Předplatné Hulu můžete zahájit pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Francie vs Wales na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC Sports Network je součástí balíčku Sling Blue Channel.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Francie vs Wales na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled Francie vs Wales

Wales je v sedmi zápasech neporažený od druhého místa v latinském šampionátu Six Nations. V červnu porazili Jižní Afriku (22–20), Argentinu (23–10) a Argentinu (30–12) v trojici internacionálů, která je poháněla ze sedmého na třetí místo v světové žebříčky Poté následovali domácí výhry nad Skotskem (21–10), Austrálií (9–6), Tonga (74–24) a Jižní Afrikou (20–11) v listopadu.

Dělám tým Warrena Gatlanda okrajovým favoritem pro tento Six Nations na základě toho, že právě letí (neporaženi v devíti) a mají nejpříznivější los, domácí zápasy proti Irsku i Anglii, řekl bývalý hlavní trenér Skotska Sir Ian McGeechan . Čeká je zatraceně těžký první zápas v Paříži, ale vyhrát to a mohou jít celou cestu.

Pokud bude Wales pokračovat v této rychlosti, bude muset najít způsob, jak se vypořádat s obrovskou smečkou Francie. S Jeffersonem Poirotem, Guilhem Guirado, Uini Atonio, Sebastien Vahaamahina, Paul Willemse, Wenceslas Lauret, Arthur Iturria a Louis Picamoles jsou Francouzi věřil, že se může pochlubit nejtěžším balíčkem v mezinárodní historii rugby .

Do tohoto zápasu vstupují s obtížemi, prohráli pět z posledních šesti zápasů, ale tři z těchto porážek byli v červnu proti světové jedničce na Novém Zélandu a v listopadu téměř porazili Jižní Afriku, takže nedávný rekord je trochu zavádějící. . V Paříži představují velmi vyrovnaný zápas pro každého soupeře.

Budou to těžké návrhy, Řekl Gatland . Zdá se mi, že mají velký, pohmožděný přední balíček a zadní linii s vkusem, talentem a prací nohou. Nejde o největší zadní linii na světě, ale pokusí se rozehrát přední nohu a využít tempo a dovednosti zad - Fofana a Ntamack - a Lopez má dobrou kopací hru a Parra záda. Bude to pro nás těžké, ale my jsme dobře trénovali.

Když se tyto týmy setkaly na loňském Six Nations, Wales unikl vítězstvím 14-13 na Principality Stadium ve finálovém zápase šampionátu. Vítězství posunulo Wales na druhé místo, zatímco Francie skončila čtvrtá.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Lakers vs Nets online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, Brooklynu nebo mimo trh.

Analýza zápasu 4. kola mezi Coricem a Kyrgiosem na Miami Open, který Chorvat vyhrál ve třech setech.

V neděli večer má premiéru nová série dokumentárních filmů CNN „Jeruzalém: Město víry a zuřivosti“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Perspektiva sportovní psychologie v soutěži mezi začínajícím hráčem a jedním z největších světových hráčů.

Vévoda v sobotu otevírá basketbalovou sezónu 20-21 proti Coppin State. Tato hra je na ACC Network Extra a zde je návod, jak ji můžete sledovat živě online.

Mats Wilander věří, že nedávná dominance Novaka Djokoviče na turné mužů ukazuje, že Srb může zůstat na vrcholu ještě několik let, dlouho poté, co to Roger Federer a Rafael Nadal označili za den.