Diana Shnaider dnes nebude hrát za NC State proti konkurenční Severní Karolíně, ale je tu velmi dobrý důvod, proč

Fiona Crawleyová, nejlepší hráčka UNC, bude v Chapel Hill – a po zkušenostech z Charlestonu by měla být otestována v bitvě.SLEDUJTE: Diana Shnaider si na konci našeho pozápasového rozhovoru v Charlestonu střihne promo na úrovni WWE

CHARLESTON, S.C. – Univerzity v Severní Karolíně a ve státě Severní Karolína si vybraly pekelný týden, aby obnovily své ženské tenisové soupeření.

Soupisky obou týmů zahrnují hráče, kteří se tento týden utkali na Credit One Charleston Open – události WTA asi pět hodin jižně od místa, kde se střetnou Tar Heels a Wolfpack (čtvrtek, 17:00 ET). Fiona Crawley, celonárodně uznávaná hvězda Severní Karolíny (č. 1 v divizi NCAA I), zahájila svůj týden na zelené antuce jako divoká karta proti Alize Cornetové, bývalé jedničce, která hraje French Open od 3 let, kdy Crawleymu byly 3 roky. starý.Ve svém prvním zápase na úrovni turné udělala rodačka ze San Antonia proti ostřílenému veteránovi vše, co mohla, a porazila 6:0, 6:2.

'Přála bych si, abych se mohla vrátit na kurt a ona mě mohla znovu porazit hned teď,' řekla mi a po první zkušenosti na této vysoké úrovni stále zářila. 'Byla to upřímně zábava.

„Když jsem šel dovnitř, nechtěl jsem, aby mě shodili z kurtu. Nechci prohrát 0 a 0.'Shnaiderův šátek by se na turné mohl stát běžným jevem, pokud bude pokračovat ve hře jako dosud. Poté, co se nekvalifikovala v Indian Wells a Miami, postoupila do osmifinále v Charlestonu.

jednoduchá pravidla tenisu

Dnes, zpět ve školní hře, bude mít Crawley šanci udělat to, co jí Cornet udělala. Vzhledem k jejím bonafidům je to jasná možnost. Je to také možné, protože NC State bude postrádat svou nejlepší hráčku Dianu Shnaider – která je stále v Charlestonu poté, co vyhrála dva hlavní zápasy.Ruska, která se kvalifikovala na Australian Open a ve druhém kole posunula nasazenou č. 6 Marii Sakkariovou do rozhodujícího setu, porazila Alyciu Parksovou a nasazenou č. 5 Veroniku Kudermetovou, obě 6:4, 6:3.

Kdyby Shnaider prohrála kterýkoli zápas, někdo by ji zvedl a odvezl zpět na Chapel Hill, řekla mi na procházce po areálu. Nemá řidičský průkaz, v neděli jí bylo 20 let.

Crawley i Shnaider hrdě reprezentovali své školy v Jižní Karolíně. Crawleyová, juniorka, kterou jsme mohli vidět na US Open, měla na Althea Gibson Court několik kamenců od Caroliny v modrém. A zatímco Cornetová použila svůj drop shot s velkým efektem a nikdy nepochybovala o postupu, nabídla Crawleymu mnoho laskavých slov, když si potřásli rukama u sítě.

'Chci, aby mi podepsala autogram,' řekl poté rozesmátý Crawley. 'Po zápase odpalovala míče v davu a já šel za bratrem a řekl jsem si: 'Mám jít hned teď do davu a pokusit se nějaký získat?'

'Dám jí DM - pokud mě bude následovat.'

Pokud by Shnaider pokračovala ve svém vzestupu dnes proti Paule Badosové na stadionu Credit One, podepíše více míčů než celý týden. Je to další velký úspěch pro mladou dívku, která bude hrát Roland Garros, ale podle svého umístění se rozhodne, zda se stane profesionálem (v současné době je na 95. místě, v živém žebříčku je až na 87. místě).

patriots texans live stream zdarma

Ale ve středu, poté, co skončila s tenisem WTA, měla zprávu pro svůj tým NCAA na severu:

'Jsou lepší,' začala svou povzbudivou řeč na Tennis Channel s odkazem na jedničku Tar Heels. „Nezáleží na tom, na jakém jsi žebříčku. Dnes jsem porazil [č.] 13 na světě, takže je zítra musíte porazit!

'Věřím v tebe, ty věříš ve mě, tak jsme to dali dohromady.'

Populární Problémy

Zde je návod, jak zdarma sledovat premiéru 2. série Yellowstone online, i když nemáte kabel.

Po vítězství v Hamiltonu se Nový Zéland v sobotu ujal Indie v 5. ODI. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kde sledovat PSG vs Manchester United v televizi nebo v přímém přenosu online, pokud jste v USA.

Nejlepší čtyři finalisté na ABC 'American Idol' budou hrát své nově nahrané singly v neděli 16. května v epizodě show.

Jakmile si koupíte novou kriketovou pálku, pravděpodobně ji budete chtít začít okamžitě používat. Než však vyjdete ven a začnete bít do těchto šestek a čtyřek, musíte udělat pár kroků, jak zlepšit ...