Jak hrát Mario Striker Charged

Mario Strikers Charged je fotbalová/fotbalová videohra vydaná v roce 2007 pro Wii a Nintendo Switch. Je to pokračování hry Super Mario Strikers pro GameCube a je také známé jako Mario Strikers Charged Football v Evropě a dalších regionech. Zde jsou všechny náležitosti potřebné k úspěchu v Mario Strikers Charged.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Play Mario Strikerers Charged Krok 1

  1 Přejděte na Striker 101. Je to v podstatě tutoriál, který vám ukáže, jak hrát. Zde se naučíte základy hry. Zde jsou některé ovládací prvky:
  • Tlačítko: Přihrát míč, přepnout ovládání hráčů, když míč nemají. Během mega úderu použijte A k zablokování míče.
  • Tlačítko B: Nabít/vystřelit míč. Když je aktivován měřič Mega Strike, tlačítko B také ovládá váš výběr (více o mega úderech později).
  • Analogová páčka: Pohybujte se, ukazujte ve směru, kterým chcete jít
  • Tlačítko Z: Čip míče vpřed
  • Z+A: Air pass
  • Z+B: Lob výstřel
  • Tlačítko C: Použijte položky
  • Shake remote: zasáhněte hráče
  • D-Pad: Při útoku použijte deke k odhození obránců, při obraně použijte pro klouzavé řešení/krádež.


 2. Obrázek s názvem Play Mario Strikers Charged Krok 2

  2 Po procházení Strikers 101 byste měli mít cit pro hru a jak hrát na základní úrovni. Zkuste přejít do režimu nadvlády, abyste si vylepšili své dovednosti vůči počítači. Začněte s nízkou úrovní dovedností a postupně se začněte zlepšovat.
 3. Obrázek s názvem Play Mario Strikerers Charged Krok 3

  3 Naučte se typy hráčů. Všichni kapitáni a jejich pomocníci mají vlastní sadu dovedností, talentů a slabých stránek. Každý tým má jednoho kapitána, tři pomocníky a brankáře (který je řízen počítačem, s výjimkou nepřátelských megadávků a když má brankář míč).
  • Vyrovnaný: Tyto postavy jsou průměrné ve všech aspektech hry, včetně střelby, přihrávky, obrany a pohybu (rychlosti). Vyrovnaní kapitáni: Mario, Luigi, Yoshi. Vyvážení pomocníci: Plachý chlap, Koopa Troopa.
  • Síla: Hráči s vynikajícími střeleckými a obrannými schopnostmi, ale chybí jim rychlost a přihrávky. Mocní kapitáni: Bowser, DK, Petey. Pomocní pomocníci: Birdo, Monty Mole.
  • Ofenzíva: Ofenzivní postavy jsou skvělí střelci a kolemjdoucí, ale jsou pomalí a chybí jim obrana. Ofenzivní kapitáni: Wario, Bowser Jr. Ofenzivní pomocníci: Hammer Bro.
  • Obrana: Hráči, kteří jsou rychlí a skvěle hrají v obraně, ale jsou špatní v útoku, a když mají míč, moc toho nedokážou. Obranní kapitáni: Waluigi, Daisy. Defensive Sidekicks: Dry Bones.
  • Playmakers: Hráči, kteří umí dobře přihrát a jsou rychlí. Jsou dobré pro stanovování cílů, ale nestřílejí ani nehrají dobře na obranu. Playmaker Captains: Peach, Diddy Kong. Playmaker Sidekicks: Boo, Toad.
 4. Obrázek s názvem Play Mario Strikers Charged Step 4

  4 Cesta k Striker Cupu: Toto je maso a brambory ve hře. Je to turnaj, který pojednává o cestě na vrchol ... hlavní cenou hry je Striker Cup Trophy. Začínáte na relativně snadném Fire Cupu a jste jedním ze čtyř týmů. Hrajte každý tým dvakrát a dva nejlepší týmy soutěží ve vyřazovací hře. Vítěz hraje šampiona Fire Cupu v sérii 3 her. Vítězem je Bowser Jr. a pokud vyhrajete, odemknete ho jako hratelnou postavu. Poté se můžete přesunout dopředu na Crystal Cup. Úroveň obtížnosti se zvyšuje a nyní existuje šest týmů. Hrajte každý tým dvakrát, postupují první čtyři týmy. Dvoukolový systém play-off určuje, kdo hraje šampiona (Diddy Kong) ve 3 herních sériích. Pokud vyhrajete, odemknete Diddy Kong a přejdete na Striker Cup. Striker Cup je tvrdý a o trofej bojuje deset týmů. Hrajte každý jednou, nejlepších osm postupuje do play -off. Vítěz play -off se utká s šéfem finále hry Peteym v sérii o pohár. Pokud vyhrajete, porazili jste hru a odemkli Petey.
 5. Obrázek s názvem Play Mario Strikers Charged Krok 5

  5 Střílení Mega úderů : Mega údery jsou střely, ve kterých je vystřeleno více míčů směrem k brance, aby je brankář zablokoval. Z megastrike je možné získat až šest bodů. Chcete -li to udělat, nabijte míč, jak můžete. Poté se objeví metr s různými barevnými sekcemi. Po metru se začne pohybovat značka. Měřič zastavíte stisknutím B. Čím dále měřič stoupá, tím více výstřelů bude provedeno. Značka se poté vrátí zpět a většina měřiče je šedá, s malou oranžovou skvrnou uprostřed a zelenými částmi těsně mimo oranžovou. Pokud necháte metr zastavit (stisknutím B) v šedé barvě, výstřely budou vysílány pomalu, což dává brankáři větší šanci je zablokovat. Přistání na zelenou má za následek středně rychlý mega úder a oranžová je velmi rychlá. Buďte opatrní, když se pokoušíte vybrat vysoký počet ran, čím déle metr trvá, tím více času vás musí váš protivník zastavit krádeží míče. Pokud půjdete příliš daleko, měřič vám poskytne výchozí minimálně tři výstřely.
 6. Obrázek s názvem Play Mario Strikers Charged Step 6

  6 Obrana Mega úderů: Pokud se váš protivník pokusí o mega úder, pokuste se ho zastavit buď zásahem/řešením nebo krádeží. Pokud je mega útočník úspěšný v dokončení tahu, vystupujete jako brankář, který blokuje přicházející míče. Převezmete kontrolu nad rukama brankáře pomocí funkce detektoru pohybu dálkového ovladače Wii, která vám umožní namířit ovladač na obrazovku a zablokovat každý výstřel. Nezapomeňte jednat rychle a jakmile jsou ruce vašeho brankáře nad míčem, stiskněte A, abyste míč zničili.
 7. Obrázek s názvem Play Mario Strikers Charged Step 7

  7 Nabíjení míče . Stisknutím B nabijte míč. Čím nabitější je míč, tím rychleji se pohybuje mezi hráči a je větší pravděpodobnost, že dáte gól. Jak je míč nabitý, poznáte podle barvy. Nenabitý míč je purpurový a plně nabitý je bílý, což představuje nejlepší příležitost ke skórování. Kromě pouhého stisknutí tlačítka B můžete míč také nabít tak, že ho předáte spoluhráčům a rozseknete jej dopředu pomocí Z.
 8. Obrázek s názvem Play Mario Strikers Charged Step 8

  8 Wi-Fi Nintendo. Mario Strikers Charged lze hrát online. Hraní zápasů proti skutečným hráčům může být velmi zábavné a náročné, protože většina online hráčů je velmi zkušená a mnozí našli způsoby, jak využít závady ve hře. Buďte informováni, že na internetu je mnoho podvodníků. Hra sleduje vaše výhry a prohry a řadí hráče podle bodů. Za vítězství dostanete deset bodů a za porážku jeden bod. Získáte také bodový bonus za počet vstřelených gólů. Pokud byste tedy vyhráli 5-3, získali byste 15 bodů a váš soupeř by obdržel čtyři. Každých sedm dní je nová „sezóna“. Statistiky a žebříčky jsou vymazány každou novou sezónu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Online hráči často podvádějí!
reklama

Populární Problémy

Krátký náhled a plán New York Open 2020, který začíná 10. února.

Eric Andre Show je konečně zpět. Zde je návod, jak sledovat nové epizody 5. série online zdarma.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o různých částech tenisové rakety a o tom, jak každá část ovlivňuje výkon rakety. Skvělí nebo první kupující.

Dlouho očekávané premiéry filmu Jsem noc. Získejte přehled o tom, jak sledovat novou sérii online prostřednictvím možností přímého přenosu pro ty, kteří nemají kabel.

Jak si vyrobit vlastní zápasový prsten. Pokud jste velkým fanouškem wrestlingu, pravděpodobně jste snili o tom, že budete mít na dvorku svůj vlastní zápasnický prsten. Naštěstí se správnými nástroji a potřebami můžete! Kupte si čtyři vysoké dřevěné sloupky. Hledat...

Virginia a Auburn se v sobotu setkají ve Final Four. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu zdarma.