Připravte se, talíř! Chris Eubanks hoduje na masových lasagních v Miami

Američan říká, že si v poslední době pochutnával na masových lasagních, a pokud se jeho výsledky v Miami budou hodit, v dohledné době nezmění své hlavní jídlo „vítězství“.SLEDUJTE: Chris Eubanks poráží Bornu Coric ve druhém kole Miami Open 2023

Jak Christopher Eubanks slaví velkou výhru na Miami Open? Carbo-loading pro další.

Šestadvacetiletý Američan říká, že si v poslední době pochutnával na masových lasagních, a pokud se jeho výsledky na kurtu v Miami budou hodit, pravděpodobně své jídlo „vítězství“ v dohledné době nezmění. Kvalifikant Eubanks, který se umístil na 119. místě, dosáhl v sobotu největšího vítězství své kariéry, když porazil 20. Bornu Coriće 3-6, 6-4, 6-2 a poprvé se dostal do třetího kola na ATP Masters 1000.Rodáka z Atlanty jsme zastihli v Citi Taste of Tennis v Miami mluvit o jídle, vzpomínkách a o tom, co přesně je „chuť tenisu“.

Otázka: Řekněte mi o jídle, které chutná jako z vašeho dětství?jak dlouho by tenisky měly vydržet

EUBANKS: Oh, páni, nech mě přemýšlet. Víš co? Musí to být jídlo na Den díkůvzdání. Takže třeba krůta, dresink, mak a sýr, zelené fazolky, sladké brambory, broskvový švec – prostě skutečná večeře na Den díkůvzdání v jižanském stylu.

Otázka: Všechny domácí?

EUBANKS: Vše samozřejmě domácí.Otázka: Řekněte mi o jídle, které vám teď chutná jako doma?

EUBANKY: Chick-fil-A. Snadný.

Otázka: Aha, vidím tvůj klobouk „Atlanta“…

EUBANKS: Přesně tak, je to perfektní.

Rodák z Atlanty Eubanks (uprostřed) si doma užívá trochu Chick-fil-A, ale na akcích ATP se věnuje jen práci.

Otázka: A co jídlo, které chutná jako vítězství?

EUBANKS: Chuť vítězství? Musí to být lasagne. To je to, co jím, když jsem na turnajích, a pokud vyhrávám, musím prostě jít s tím samým. Vítězství tedy chutná jako masové lasagne.

Q: A nakonec, co dělá tenis chutná jako?

EUBANKS: …Jaká otázka! (smích) Jaká je skutečná „chuť tenisu“? Řekl bych, že je to trochu sladké a slané. Ne, sladké a kyselé. Je to trochu dobrých a špatných časů, takže je to sladké a kyselé.

Zapište si do kalendářů a ukliďte si talíře: Citi Taste of Tennis se vrátí během Citi Open ve Washingtonu D.C. 30. července a v New Yorku před US Open 24. srpna.

Populární Problémy

Jak zastavit disociaci. Disociace nastává, když se vaše mysl odděluje od fyzického světa. Zážitek má pocit, jako byste ve svém prostředí nebyli mentálně přítomni. Na jednom konci spektra se můžete jednoduše vzdalovat, zatímco ...

Rivals Ohio State a Michigan se setkají v pátek večer na zápasovém zápase. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos duálu online bez kabelu.

Ať už se vám nepodařilo najít pár v barvě, která se vám líbí, nebo chcete jen přejít na módnější vzhled, barvení starých semišových bot je šetrnou alternativou k jejich vyhození. Může to znít jako ambiciózní projekt, ale je to ...

PSG se v sobotu setká s Rennes ve francouzském superpoháru 2019. Zde je návod, jak sledovat Trophee des Champions v USA.

Jak vypadat dobře s rozpočtem. Vypadat dobře má vliv na to, jak vás ostatní vnímají a jak se k vám chovají. Může vám to pomoci získat vysněnou práci, přilákat romantickou pozornost někoho, koho máte rádi, pomoci vám najít přátele a získat si respekt. Vypadáš dobře...