Jak se dívat na „Jeopardy! Největší ze všech dob online

Jeopardy Největší ze všech dob

ABC

Jedna z nejdéle provozovaných herních show v Americe je vytažení všech zastávek pro nový turnaj, který přivede zpět tři výherce s nejvyššími penězi v Ohrožení! historie soutěžit v primetime turnaji pořádaném Alexem Trebekem.

Turnaj začíná v úterý 7. ledna ve 20 hodin. ET/PT na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

zpověď vraha chrise wattů

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

velikost tenisového kurtu ve stopách

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Ohrožení! Náhled The Greatest of All TimeHrát si

Kdo je největší ohrožení! Hráč všech dob? | OHROŽENÍ! Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/JSubscribe_YT Najděte svou stanici: bit.ly/2BIOtxc Play J! 6: bit.ly/2AtJVdT Hrajte JEOPARDY! World Tour na Google Play: t.co/J2P6b0JLdT Hrajte JEOPARDY! Světové turné na iTunes: apple.co/2ASWeU1 Více od JEOPARDY !: jeopardy.com/ JEOPARDY! ON SOCIAL: Jako JEOPARDY! na Facebooku: bit.ly/2AuJ6kX Sledujte JEOPARDY! na Twitteru: bit.ly/2kjdBq8 Srdce JEOPARDY! na Instagramu: bit.ly/2AKTpnq JEOPARDY! poskytuje test znalostí napříč… 2019-11-18T17: 45: 00.000Z

Začátek v úterý 7. ledna Ohrožení! přivádí zpět Ken Jennings, Brad Rutter a James Holzhauer, tři soutěžící, kteří vyhráli nejvíce peněz v 55leté historii herní show. Formát je prvním soutěžícím, který vyhraje tři hry, obdrží 1 milion dolarů a oba finalisté obdrží 250 000 dolarů. Turnaj by tedy potenciálně mohl běžet sedm nocí.

Ken Jennings drží rekord v nejdelší sérii výher, a to 74 zápasů. Jeho Ohrožení celkové výhry 3 370 700 $. Brad Rutter je držitelem rekordu ve většině celkových peněz získaných v pořadu, a to na $ 4,688,436. Jediný čas, který kdy prohrál, byl, když s Jenningsem hráli v roce 2011 IBM Challenge; oba se střetli s počítačem Watson společnosti IBM a oba prohráli. Společnost IBM rozdělila hlavní cenu mezi dvě charitativní organizace, zatímco Jennings si odvezl 300 000 $ za druhé místo a Rutter domů 200 000 $ za třetí, ačkoli se oba zavázali darovat polovinu svých výher také na charitu.

Nakonec James Holzhauer drží rekord v 15 nejlepších záznamech jednodenních výher v show a právě vyhrál Turnaj mistrů 2019. Jeho výhry činily 2 712 216 $.

nejlepší tenisová raketa pro dospělé začátečníky

Na základě jejich předchozích výkonů jsou tito tři již „největší“, ale nemůžete se divit: kdo je nejlepší z nejlepších? Uvedl Trebek v tiskové zprávě.

Alex Trebek Jeopardy největší všech dob

ABC

Jak mnoho diváků ví, Trebek byl loni v březnu diagnostikován s rakovinou slinivky 4. stupně. Byl veřejný o svém boji s rakovinou a ví, že nemusí být hostitelem Ohrožení! mnohem déle. Nedávno řekl ABC News že přesně ví, jak se podepíše, až přijde čas.

Bude to pro mě významný okamžik, ale v duchu jsem to už nacvičil, řekl Trebek. Toho dne bych udělal, že řeknu režisérovi: „Ukaž show, abys mě nechal 30 sekund na konci. To je vše, co chci. “A řeknu sbohem a řeknu lidem:„ Neptejte se mě, kdo mě nahradí, protože já nemám co říct. Ale jsem si jistý, že pokud jim věnujete stejnou lásku a pozornost a respekt, jaký jste mi prokázali ... pak budou mít úspěch a show bude i nadále úspěšná. A dokud se znovu nesetkáme, Bůh ti žehnej a sbohem. '

Ohrožení! Největší ze všech dob začíná v úterý 7. ledna ve 20 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Jak udělat guláš z ústřice. Dušená ústřice je v mnoha kulturách, jako je americký jih, tradiční štědrovečerní večeří, protože jde o rychlou, snadnou a elegantní přílohu nebo první chod. Podávejte tuto staromódní polévku s ústřičkami, ...

Nedávný příspěvek od tenisové hvězdy získal mnoho kritiky od mnoha fanoušků.

Osmnáctinásobný grandslamový šampion Roger Federer má dvě sady identických dvojčat. Uvidíme je v budoucnu spolu hrát tenis?

Rafael Nadal má šanci přidat Miami Open do své sbírky stříbra, protože čeká na Rogera Federera nebo Nicka Kyrgiose.

Světová č. 7 Eugenie Bouchardová si vzala nějaký čas mimo tréninkový plán, aby se zúčastnila charitativního zápasu v Indian Wells.

Zde jsou 3 hráči, kteří mají přehled o letošním ročníku Mexican Open. Kdo si myslíte, že vyhraje turnaj?