Jak sledovat KUWTK Season 18 Epsode 6 online zdarmaA!

Minulý týden Držet krok s Kardashiany epizoda Kim Kardashian závodí na pomoc Rodneymu Reedovi, aby v rámci své práce s Cut50 a Projekt Spravedlnost . Tento týden se Kim rozhodla, že nechce pořádat rodinný vánoční večírek, a to každého přivádí k nervozitě. 18. sezóna, epizoda 6, se koná ve čtvrtek 30. dubna ve 20 hodin ET/PT na E !.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto KUWTK živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte E! na FuboTV

E! je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

raquetball

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat KUWTK žijte na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Sledujte E! na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně E !. Kromě toho se v rámci speciální akce Sling Happy Hour můžete kdykoli zaregistrovat na Sling Blue bez kreditní karty (pouze e -mailová adresa) a poté sledovat zdarma:

Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat KUWTK živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

jak odstranit zápach z tenisových bot

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte E! na Hulu s živou TV

E! je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

dobré boty na tenis

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat KUWTK živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje prvních 17 sezón KUWTK a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Sezóna 18, epizoda 6, krok s Kardashiany“Hrát si

Kylie Jenner konfrontuje Kourtney s plány na vánoční ráno | KUWTK | E! Make -up magnát dělá její případ o tom, proč musí strávit sváteční ráno na svém místě. Podívejte se na reakci rodiny na „KUWTK“. #KUWTK #KeepingUpWithTheKardashians #EEzábava #KimKardashian #KhloéKardashian #KourtneyKardashian #KylieJenner #KendallJenner #KrisJenner PŘIHLÁŠENÍ: youtube.com/kuwtk O tom, jak držet krok s Kardashiany: 'Držet krok s 2020-04-29T14: 59: 46 000Z

V nejnovější epizodě Držet krok s Kardashiany, Kim se rozhodne, že letos nebude pořádat každoroční vánoční vánoční večírek, což vyvolává rodinnou hádku ohledně plánů prázdnin.

Kourtney se rozhodne nastoupit a hostit Chrismas Evu, ale všichni se snaží přijít na to, kdo bude hostit vánoční ráno. Kourtney to chce také hostit, ale Kylie Jenner opravdu chce oslavit Santa ve svém domě se Stormi, aby Stormi poznala kouzlo toho, že Santa přišel do jejího domu - spíše než aby to vypadalo, že Santa přinesl všem dárky do Kourtneyho domu. Kylie má pravdu.

Mezitím Scott Disick, který je otcem tří dětí Kourtney Kardashianové a se kterým má vztah znovu a znovu, se znovu snaží mluvit o smrti svých rodičů, když se znovu setká s příbuzným ze své minulosti.

Disickovi rodiče, Jeffrey a Bonnie, zemřeli v letech 2013–14 do několika měsíců od sebe. Bonnie zemřela na konci roku 2013 po dlouhém boji s nezveřejněnou nemocí, poté Scottův otec zemřel v lednu 2014. Příčina smrti nebyla nikdy upřesněna. Po jejich smrti se Scott potýkal s alkoholem a zneužíváním drog. On nakonec vstoupil do rehabilitace v roce 2015 protože věděl, že potřebuje provést nějaké změny a být lepším otcem svých dětí.

ženatý na první pohled Austrálie sledovat online

Nakonec epizoda vidí Khloe Kardashian, která stojí jako asistentka její matky Kris Jennerové. To by mělo být zábavné, pokud je náhled videa jakýmkoli náznakem.Hrát si

Khloé Kardashian hraje asistenta Krise Jennera pro celý den | KUWTK | E! Může Koko držet krok? Od vyzvednutí oběda až po třídění svačinek sledujte, jak momager Kris dal své dceři práci na „KUWTK“. #KUWTK #KeepingUpWithTheKardashians #EEzábava #KimKardashian #KhloéKardashian #KourtneyKardashian #KylieJenner #KendallJenner #KrisJenner PŘIHLÁŠENÍ: youtube.com/kuwtk O tom, jak udržet krok s Kardashiany: zprávy… 2020-04-30T15: 59: 50 000Z

Jsem tu, abych pomohl a učinil život Kris Jenner hračkou, říká Khloe, ale pak, když je požádána, aby dala dohromady promo tašky pro Kylie Cosmetics, Khloe se rozhodne, že se raději schová ve svačince. Pak klesne úžasně Neříkejte mámě, že je chůva mrtvá odkaz, když řekne své matce: Přímo na to, Rose!

Příští týden, 7. května Držet krok s Kardashiany má z nějakého důvodu pauzu, ale show se obvykle vysílá ve čtvrtek ve 20 hodin. ET/PT na E !.


Populární Problémy

Jak stárnete, metabolismus vašeho těla se zpomaluje. Pokud nevěnujete pozornost, může se vaše váha postupně plazit výše. Lidé mají obvykle také problém zhubnout a znovu získat váhu. Vyhnout se přibývání na váze není tak jednoduché jako omezit kalorie nebo ...

Čerstvě po vítězství v Auckland Open zahájí Serena Williams svou kampaň proti ruskému teenageru ve snaze o 24. grandslam! .

Ceny BET Soul Train 2020 se konají v neděli večer. Pokud nemáte kabel, můžete zdarma sledovat živý přenos online.

Indická esa hrála na domácí půdě jednostrannou remízu, aby porazila filipínské Mavericks.

Jak spustit rychleji. V rámci živočišné říše se lidé řadí na seznam nejrychlejších zvířat docela hluboko. Zvířata jako gepardi, pštrosi a dokonce i králíci mohou běžet rychleji než my. Dobrou zprávou je, že na rozdíl od jiných zvířat máme ...

Zde je podrobný průvodce, jak sledovat nový Paramount+ na vašem zařízení Firestick.