Jak sledovat fotbal Oregon vs Montana online bez kabeluGetty Justin Herbert z Oregonu QB předává míč CJ Verdellovi.

Po porážce Nevady se Oregon Ducks budou snažit, aby to byly dva v řadě, protože v sobotu pořádají Montana Grizzlies na Autzen Stadium jako obrovský favorit.

Hra začíná ve 22:45. ET a budou vysílány v síti Pac-12. Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť P12, můžete sledovat Oregon vs Montana naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelů- bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Síť Pac-12 je jednou z nich Více než 100 kanálů obsažených v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete Oregon vs Montana sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sling TV

Síť Pac-12 je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Oregon vs Montana sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Náhled Oregon vs Montana

Ducks vyhráli 24 přímých nekonferenčních zápasů doma a tento víkend proti Montaně jsou těžkými favority, než aby se přesunuli na číslo 25. Oregon je ve hře neuvěřitelných 37 bodů, ale po jejich 77-6 oponování Nevadě může být velký počet opodstatněný

Quarterback Justin Herbert hodil na 310 yardů a spojil se s pěti různými přijímači na pět přistání. Herbert je považován za jednoho z nejlepších vyhlídek na NFL návrhu pro rok 2020.

Mluví však quarterback Montany Dalton Sneed, který má trenéra Oregonu Maria Cristobala. Sneed prochází průměrně 348 yardů.

Myslete na to, že jejich quarterback je opravdu speciální hráč. Je to běžec, vrhač, je srdcem i duší jejich týmu, velmi tvrdý, řekl v pondělí Cristobal. Prohodí své tělo. V jeho hře není žádné váhání. Míče rychle a přesně. Myslím, že je to speciální hráč.

Montana zahájila sezónu výhrami nad Jižní Dakotou a Severní Alabamou a Grizzlies jsou mezi školami FCS zařazeni na 18. místo na národní úrovni.

Musíme jen postupovat, zlepšovat se a zlepšovat se, řekl hlavní trenér Montany Bobby Hauck. To dělají dobré týmy po celou sezónu. A určitě, abychom mohli hrát Oregon Ducks, budeme potřebovat velké úsilí.

Oregon upustil svůj otvírák na Auburn 27-21, ale stále má venkovní střelu do baráže o College Football Playoff, pokud jsou schopni vyhrát v Pac-12. Otevřená konference Ducks proti Stanfordu 21. září. Do té doby chce Cristobal ještě vidět zlepšení svého týmu.

Myslím, že v místě útoku na hranici rvačky musíme stále být fyzičtí. Když hrajete schéma, které má tolik vzhledů, vícenásobné tlaky, velmi rozdílné tlaky, pár než to, na co jsme se připravili, když se na ně díváte urážlivě tak, že se vás snaží chytit spoustou pastvou pro oči s některými mouchami pohyby a obrazovky a co ne. Stále si nemůžete dovolit ztratit oční kázeň; stále musíte hrát fyzicky, musíte hrát fyzicky, hrát bloky a srazit obránce a pak na to přijít na útěku. Myslím, že někdy jsme se přistihli, že jsme dosáhli vrcholu nebo jsme úplně nedokončili blok, a musíme se zlepšit.

Podle smlouvy o hře zaplatí Montana Oregon za záruční hru 650 000 dolarů.


Populární Problémy

Druhé místo ve finále Zlatého poháru patří USA a Jamajce, které se ve středu setkají v semifinále. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Jak zmenšit nohy. Pokud jsou vaše chodidla větší než většina ostatních, pak možná zjistíte, že chcete způsoby, jak vaše nohy vypadat proporcionálněji ke zbytku těla. Přitom fyzicky zmenšit nohu není možné ...

Pohled na nejlepší jména, která se v srpnu vrátí k tenisu, mezi něž patří Serena Williamsová a Simona Halepová. Sloane Stephens, Venus Williams a Petra Martic se také během následujících 2 týdnů zapojí do boje na jedné ze tří akcí.

Světová šestka Alexander Zverev nedávno vyjádřil svůj názor na vylepšený formát Davis Cupu, který platí od roku 2019.

Zde je přehled toho, jak sledovat UFC 252: Miocic vs Cormier 3 na televizi, Roku, Firestick, telefonu, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení.

Alec Baldwin Roast se vysílá dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování videa, během a po vysílání.