Jak se dívat na Supergirl Season 6 online zdarma

Melissa Benoist jako Supergirl, Sharon Leal jako M

CW Melissa Benoist jako Supergirl, Sharon Leal jako M'gann M'orzz a David Harewood jako Hank Henshaw/J'onn J'onzz

Jedna z nejpopulárnějších superhrdinských show v televizi se vrací tento týden, kdy Supergirl premiéru své šesté sezóny v úterý 30. března ve 20 hodin. ET/PT na CW.Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Super holka online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma používat se sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Super holka živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

CW (živé na většině trhů) je zahrnuto v všechny čtyři balíčky kanálů AT&T TV , ale balíčky Choice a výše také přicházejí s HBO Max a NBA League Pass, nejlepší výhoda, kterou jakákoli streamovací služba právě nabízí. S 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Super holka živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána s 20 hodinami cloudového DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Super holka žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 6 „Supergirl“Hrát si

Supergirl | Trailer k sezóně 6 | CW Supergirl má premiéru v úterý 30. března. Streamujte další den zdarma pouze na CW! PŘIHLÁŠENÍ: go.cwtv.com/YTSubscribe O SUPERGIRL: SUPERGIRL vychází z postavy DC Kara Zor-El, bratrance Supermana, který se po 12 letech utajování svých sil na Zemi rozhodne konečně přijmout své nadlidské schopnosti a být hrdina, vždy byla míněna ... 2021-03-23T17: 00: 13Z

Když jsme naposledy viděli občany National City, Supergirl (Melissa Benoist) si uvědomila, že musí pracovat se svou odcizenou přítelkyní Lenou Luthor (Katie McGrath), pokud má naději zastavit Lex Luthor (Jon Cryer) a organizaci Leviathan - ale oni byly neúspěšné. Nakonec Brainiac 5 (Jesse Rath) dal svůj život, aby zastavil Leviathana, a to ho nechalo umřít na otravu radiací na palubě lodi Leviathan. A v posledních chvílích Lex odhalil, že on a jeho matka Lillian Luthor (Brenda Strong) jsou připraveni začít pracovat.

Po premiéře šesté a poslední sezóny bude Supergirl okamžitě vržena do největší výzvy svého života - podle tiskové zprávy The CW nucena postavit se vlastní smrtelnosti a vyhlídce na ztrátu veškeré naděje.

Pokračuje:

Když se její přátelé shromáždí, aby jí pomohli v tomto obtížném boji, dorazí do National City nový darebák a vyzkouší její odhodlání. Při pokusu o záchranu Národního města bude Supergirl a její přátelé čelit problémům sociální spravedlnosti-včetně předsudků, rasismu, netolerance-společenských neduhů, které si alter-ego Supergirl, Kara Danvers, vezme na sebe jako novinář.

Jak hrozby narůstají ze všech stran a noví padouši spolupracují se starými padouchy, ocitnou se Superpřátelé ve snaze shromáždit moc ve svých pokusech udržet všechny v bezpečí. Superpřátelé budou nakonec muset prozkoumat vlastní využití síly a postavit se svým vlastním slepým skvrnám. Supergirl se dozví, že její skutečná síla pochází zevnitř a že její největší dar je inspirovat ostatní, aby se dostali ke stejné moci v sobě. Naši superpřátelé se dozvědí, že nejlepší způsob, jak mohou hrdinové pomoci světu, je zmocnit každého jednotlivce. Jedině tak budou společně silnější.

Premiérová epizoda se jmenuje Znovuzrození a její popis zní: Jak se Brainiac blíží smrti poté, co se pokusil zastavit Lexe, Supergirl a tým, aby ho zachránili, v epické bitvě s Gamenmae (hostující hvězda Cara Buono). Poté, co porazila Leviathana, obrátila Supergirl svou pozornost na Lexe, který použil platformu Obsidian k vymytí mozků půl světa, aby ho miloval a následoval ho za každou cenu, bez ohledu na to, jaké hrozné věci dělá. Vědět, jak nebezpečné to činí jejího bratra, Lena požádá o pomoc celý tým - Alex (Chyler Leigh), J'onn (David Harewood), Dreamer (Nicole Maines), Kelly (Azie Tesfai) a Brainiac - ale Supergirl si uvědomuje, že jediný způsob, jak Lex skutečně zastavit, je obětovat se.

Druhá epizoda má název Několik dobrých žen. Vysílá se 6. dubna a jeho popis škádlí: Protože sázky s Lexem se zvedají výše než kdykoli předtím, Lena se musí rozhodnout, jak daleko je ochotná zajít, aby zastavila svého bratra. Mezitím Supergirl a tým stojí před výzvou na rozdíl od čehokoli, s čím se kdy dříve setkali, a to přivádí Alex k bodu zlomu.

Supergirl vysílá v úterý ve 20 hodin ET/PT na CW.


Populární Problémy

Jak zacházet s lavinovou obětí. Horolezectví, turistika a zimní sporty v horských oblastech mohou být krásné a vzrušující. V případě nouze byste však měli vědět, jak se starat o někoho, kdo je zasažen lavinou ....

V sobotu se Uruguay utká s Peru ve čtvrtfinále Copa America. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Ať už používáte tenisové míčky jako hračku pro svého psa nebo jste vášnivý tenista, čas od času se pravděpodobně dost zašpiní. Tenisové míčky můžete prát ručně nebo v pračce. Naplňte kbelík nebo dřez teplou vodou ....

Lidé z mnoha důvodů zůstávají v nešťastných manželstvích. Pokud jste jedním z těchto lidí, můžete mít pocit, že nemůžete být šťastní. Přesto si můžete najít vlastní cestu ke štěstí, a to i ve špatné situaci, cvičením návyků, které vedou k ...

Novak Djokovič předvádí opravdové sportovní výkony během vítězství nad Radkem Štěpánkem ve 2. kole wimbledonského mistrovství 2014.