Jak vyrobit trestní vlajky rozhodčích

V několika sportech - zejména v americkém fotbale a lakrosu - rozhodčí hodí trestná vlajka na hřiště, aby indikoval, kdy došlo k faulu. S trochou řemesla a několika jednoduchými položkami si můžete doma vyrobit penaltovou vlajku, kterou můžete použít ve své další hře na zahradě nebo pro profesionální výkon funkce.Metoda 1 ze 3: Vytvoření vlajky trestu za běhu

 1. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 1

  1 Sbírejte potřebné položky. K vytvoření tohoto příznaku budete potřebovat tři běžné věci:
  • Čtvercový kus látky
  • Gumová skákací koule o průměru asi 2,5 cm
  • Gumička


 2. Obrázek s názvem Make Penalty Flags rozhodčího Krok 2

  2 V případě potřeby rozložte kus látky a čtverec nůžkami. Mnoho materiálů kolem domu je skvělých pro výrobu vlajky trestu v nouzi. Přemýšlejte o použití hadrů na nádobí, větších vzorků tkanin a řádků. Látkový ubrousek vítězí v jistém ohni, a přestože jakákoli velikost bude fungovat, pro nejautentičtější vlajku použijte velikost oběda nebo večeře o rozměrech 33 palců (33 palců) o 13 palců (33,0 cm) a 18 palců (45,7 cm) ) o 18 palců (45,7 cm).
 3. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 3

  3 Skákací míč umístěte doprostřed látky. Tím zajistíte, že budete mít na všech stranách vlajky stejné množství látky. Vaše vlajka bude nejen lépe vypadat, ale také bude více aerodynamická. Pamatujte, že rovnoměrné umístění závaží umožní vyhození vaší vlajky dál a mnohem přesněji.
 4. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 4

  4 Vytáhněte všechny čtyři rohy látky. Spojte je dohromady a látku pevně stočte kolem poskakujícího míče. Když se míč zdá pevně zabalený a zajištěný, sevřete zkroucenou oblast látky.
 5. Obrázek s názvem Make Penalty Flags rozhodčího Krok 5

  5 Omotejte gumu kolem látky. Abyste vytvořili pevnější svazek, možná budete muset gumu několikrát omotat kolem zkroucené oblasti látky. Tím zajistíte míč uvnitř látky a vlajku udržíte v jednom kuse. reklama

Metoda 2 ze 3: Vytvoření vlajky trestu profesionální kvality

 1. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 6

  1 Sbírejte potřebné položky. Tento design je jen o něco více zapojen; konečný výsledek však bude vypadat autentičtěji. K vytvoření tohoto příznaku budete potřebovat těchto šest položek:
  • (1) žlutá tkanina (nejlépe nylon nebo bavlna)
  • (1) prázdný 16 fl. oz. plastová láhev
  • (1) trychtýř
  • (2) 27,9 cm latexové balónky
  • (1) gumička
  • 2 oz. jemnozrnný písek
 2. Obrázek s názvem Make Penalty Flags rozhodčího Krok 7

  2 Látku nastříhejte na čtverce příslušné velikosti. Profesionální vlajky jsou často vyrobeny z nylonu, který je lehký, odolný a odolný vůči povětrnostním vlivům. Vlajky velikosti nařízení mají rozměry 38,1 cm x 38,1 cm.
 3. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 8

  3 Vytvořte a vážený balón pro vlajku naplněním balónu pískem. Původně byly trestné vlajky naplněny širokou škálou předmětů, jako jsou rybářské platiny, olověná závaží, kuličková ložiska, podložky, golfové míčky a dokonce i BB pelety. Písek se však dnes používá univerzálně.
  • Umístěte jeden balónek dovnitř druhého pro větší odolnost. Začněte natažením prvního balónu přes úzký konec trychtýře. Natáhněte druhý balón přes první. Vyjměte dvouvrstvý balón z trychtýře a rezervujte.
  • Pomocí trychtýře naplňte láhev pískem. Umístěte trychtýř do otevřené láhve a nalijte do ní písek. Několikrát klepněte na trychtýř, abyste se ujistili, že se veškerý písek dostal do láhve.
  • Nafoukněte balón dostatečným množstvím vzduchu, abyste uvolnili místo pro písek. Otočte výtok balónu, aby neunikal vzduch.
  • Natáhněte výtok balónu přes láhev a převraťte jej tak, aby písek spadl do balónu. Rozbalte zlom v balónu a nechte jej naplnit pískem. Vyjměte balónek z lahve.
  • Vypusťte z balónu veškerý přebytečný vzduch a zavřete jej na hubici. Nyní máte nastavenou váhu pro vlajku, která je úhledně obsažena.
 4. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 9

  4 Umístěte vážený balónek doprostřed látky. Opět to zajišťuje stejné množství látky na všech stranách vaší vlajky, což ji činí aerodynamičtější. Použití písku jako závaží umožní vyhození vaší vlajky na značnou vzdálenost as ještě větší přesností.
 5. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 10

  5 Vytáhněte všechny čtyři rohy látky. Spojte je dohromady a látku pevně zatočte kolem váženého balónu. Když se balón zdá být pevně zabalený a zajištěný, držte zkroucenou oblast látky zavřenou.
 6. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 11

  6 Omotejte gumu kolem látky. Abyste vytvořili pevnější svazek, možná budete muset gumu několikrát omotat kolem zkroucené oblasti látky. reklama

Metoda 3 ze 3: Při pohledu na část

 1. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 12

  1 Rozhodněte se, jaký druh trestní vlajky potřebujete. Trestné vlajky mohou mít různé barvy v závislosti na jejich použití nebo přidruženém sportu.
  • Trestní vlajky byly zavedeny do amerického univerzitního fotbalu v roce 1941. Původně byly bílé.
  • V roce 1948 byly bílé vlajky oficiálně přijaty pro použití v profesionálních hrách.
  • V roce 1965 se žluté vlajky staly standardní barvou pro NFL, NCAA, střední školu a vlajkový fotbal.
  • Červené trestní vlajky byly přerušovaně používány v amerických univerzitních hrách až do poloviny 70. let minulého století.
  • Dnes se v kanadském fotbale používají oranžové trestní vlajky, v americkém fotbalu žluté.
  • Trenéři někdy použijí červenou vlajku k napadení žluté vlajky rozhodčího.
 2. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 13

  2 Vlajku noste s přebytečným materiálem v kapse a vážený konec visí mimo ni. Alternativně můžete přebytečný materiál protáhnout stranou opasku a vážený konec nechat na špičce prstů. S takto drženou vlajkou se snadno chytí.
 3. Obrázek s názvem Udělejte vlajky trestu rozhodčímu Krok 14

  3 Otestujte vlajky před hrou. Předtím vlajky rozházejte, abyste zajistili jejich aerodynamiku a stabilitu. Ujistěte se, že se s ním budete pohodlně držet. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Bude používání papírování? Ano, ale ujistěte se, že je barevný.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud používáte na skutečném poli, zkuste použít nepromokavý materiál. Vlajka tak zůstane suchá a rozhodčí může vlajku nadále držet v kapse, jak je obvyklé.
 • Můžete se také pobavit při vytváření trestných vlajek jako večírků pro strany Superbowl nebo NCAA. Je to tak jednoduché, jako vzít si pingpongový míček a zabalit ho do ubrousku pomocí stahovací kravaty.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Podobně nezavádějte vlajku něčím, co je buď příliš těžké, nebo příliš tvrdé. Házení něčeho těžkého nebo tvrdého by mohlo někoho zranit.
 • Vyhození vlajky na místo, kde byl spáchán faul, způsobí hráčům újmu. Kvůli tomuto potenciálnímu nebezpečí je bezpečnější mířit na nohy hráče a ne na hráče samotného.
reklama

Populární Problémy

Feliciano Lopez nedávno hovořil o svém krajanovi Rafaelovi Nadalovi a na čtyřiatřicetiletého muže chválil bohatou chválu.Belgičanka Elise Mertensová a Španělka Sara Sorribes Tormoová se ve čtvrtek setkají ve druhém kole US Open 2020. Mertens a Sorribes Tormo jsou ve svém vzájemném rekordu vyrovnaní 1: 1.Zápas trval 20 minut, přičemž Tsurenko trpěl napětím stehen, možným napětím třísel.

Johanna Konta se vrátila z jednoho setu dolů a zaregistrovala vítězství 3-6, 6-4, 6-1 nad Sloane Stephensovou. .Podrobná analýza losování na finále World Tour, které začíná v Londýně 13. listopadu.