Jak sledovat Taylor Fritz vs Gael Monfils online v USA [Australian Open 2019]

Fritz vs Monfils Australian Open

Getty

Američan Taylor Fritz se snaží postoupit do třetího kola na druhém po sobě jdoucím Grand Slamu, když se na Australian Open 2019 postaví veteránskému Francouzi Gaelu Monfilsovi.

Pro ty ve Spojených státech, kteří se chtějí dívat, má zápas začít v úterý večer někdy kolem 22:15. ET. Nebude to v běžném televizním vysílání ESPN2, ale můžete sledujte celý zápas naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není nutné předplatné kabelu), že bude mít pokrytí všech netelevizních zápasů Australian Open 2019 .

Můžeš zaregistrujte se zdarma na sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos Fritz vs Monfils na počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Fritz vs Monfils

Ve své poslední rozcvičce před Australian Open 21letý Fritz sehrál pár vítězství nad Mariusem Copilem a nejlépe nasazeným krajanem Johnem Isnerem, než ve čtvrtfinále ATP Auckland prohrál ve dvou setech s Velkou Británií Cameron Norrieovou. Otevřeno.

Pouhé čtyři dny po této ztrátě se však Fritz pomstil svému partnerovi ze čtyřhry na mnohem větším pódiu, když v prvním kole Australian Open sestřelil Norrie (6-3, 7-6 (6), 6-2). Pro mladého Američana to znamenalo první vítězství ve třech pokusech na tomto turnaji a další vítězství jej po dosažení tohoto bodu na US Open 2018 posunulo podruhé v kariéře do třetího kola Grand Slamu.

Pokud jde o Monfils, první letošní Grand Slam zahájil nesmyslnou výhrou 6: 0, 6: 4, 6: 0 nad Damirem Dzumhurem. 32letý muž byl nucen odstoupit z minulého týdne turnaje v Auklandu kvůli zranění stehna a poté utrpěl děsivě vypadající pád v úvodním zápase proti Dzumhurovi, ale vzpamatoval se a dokázal se vřítit k dominantnímu vítězství.

Monfils postoupil minimálně do třetího kola z osmi z posledních 10 výjezdů na Australian Open, včetně čtvrtfinálového vystoupení v roce 2016. Loňský rok byl však jednou z výjimek, když narazil na Novaka Djokoviče - který se stále zotavoval z zranění a nasazeno v té době jen na 14. místo - ve druhém kole a prohrálo ve čtyřech setech.

Je to určitě jeden z nejzajímavějších zápasů druhého kola. Fritz je jedním z nejslibnějších mladých talentů Spojených států a vítězství nad hráčem Monfilsova talentu na Grand Slamu - týden po porážce Isnera - by pro něj bylo obrovskou posilou. Francouz však představuje těžký zápas nejen kvůli své celkové kvalitě, ale také proto, že má silnou obrannou hru, která dokáže čelit velkému podání Fritze.

Kdo však postoupí, může se v blízké budoucnosti dočkat konce svého turnaje - vítěz pravděpodobně získá rande s Rogerem Federerem ve třetím kole.


Populární Problémy

Jak naplánovat tah. Bez ohledu na to, jak to krájíte, stěhování je velký problém. Zahrnuje to spoustu práce a, upřímně řečeno, může to být skutečná bolest. Existují však strategie, které můžete použít k tomu, abyste se vyhnuli potížím s pohybem a usnadnili ho ...

Navrhnout krajinu je náročné, ale přínosné. Vytváření krásné domácí krajiny začíná pozorováním svého okolí. Jakmile budete mít dobrou představu o tom, jakým rostlinám se ve vaší oblasti daří a jaké designové prvky chcete ...

Chodit do školy v nové zemi je zábavné a vzrušující dobrodružství, ale zpočátku to rozhodně může být trochu skličující. Nebojte se! I když se požadavky na aplikace mohou lišit v závislosti na univerzitě a zemi, můžete zůstat ...

Třetí nasazený Stefanos Tsitsipas sestoupil v sobotu 6: 7 (2), 7: 6 (4) a 6: 4 proti Reilly Opelkovi v semifinále National Bank Open 2021.

Popularita je vzácná, ale obdivovaná věc. Chcete být jako populární, preppy dívky, ale je to nestálá věc, kterou chcete dosáhnout. Cesta tam vyžaduje úsilí a dobré pohyby a některé z těchto pohybů jsou vysvětleny zde. Jen si uvědomte, že ...

Andreas Mies se letos dostal do první stovky žebříčku ATP ve čtyřhře !.