Jak se dívat na UConn vs South Carolina Women’s Basketball Online

Hodinky South Carolina v UConn

Getty UConn Huskies se v pondělí večer vydá do Jižní Karolíny, kde se utká s Gamecocks.

Č. 1 South Carolina Gamecocks (22-1) bude v pondělí večer hostit č. 4 UConn Huskies (20-2) v Colonial Life Arena v Columbii v Jižní Karolíně.

kreslení tenisek

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos UConn vs Jižní Karolína na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN2. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

loketní zábal při zánětu šlach

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete UConn vs South Carolina sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos UConn vs Jižní Karolína na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled UConn vs. Jižní Karolína

Bude to obrovská hra pro oba týmy, přičemž oba hledají hybnost a vychloubají se s právy v březnu.

Huskies v pátek vyhrávají 94-55 nad Memphisem. Toto vítězství bylo v patách jejich druhé prohry v tomto roce, demontáže 74-56 v rukou Oregon Ducks z 3. místa 3. února Hlavní trenér Connecticutu Geno Auriemma tento týden řekl, že si myslí, že by tento tým Jižní Karolíny mohl dát svému týmu záchvat podobným způsobem.

nákup tenisové rakety

Jsou velcí, jsou rychlí, atletičtí, jsou tvrdí. Existuje důvod, proč jsou č. 1, Řekla Auriemma o Gamecocks. V pondělí by mohl být další (zadek) černý jako ten, který jsme dostali minulou noc.

UConn má v průměru 78,3 bodu na hru, což je 15. v národě , a byli v obraně solidní, což umožňovalo 54,6 bodů za soutěž. Forwardka Megan Walkerová byla vynikající, téměř průměrně double-double s 19,5 body a devíti doskoky na zápas. Christyn Williams a Crystal Dangerfield si připisují 15,5 bodu na zápas, ale klíčovou roli v tom může hrát druhá útočníka Olivia Nelson-Ododa. Nelson-Ododa získává 11,2 bodu na zápas a její 3,4 blokované střely na zápas jsou hodnoceny šestý v národě . Její přítomnost a účinnost v barvě bude v tomto pravděpodobně velkým faktorem.

Gamecocks neprohráli od 28. listopadu a v letošní sezóně jsou zatím 8-1 proti hodnoceným týmům. V čele s bývalým skvělým WNBA Dawnem Staleyem získává Jižní Karolína 83,4 bodu na zápas, což je čtvrtý v republice .

První útočník Aliyah Boston vede v bodování Jižní Karolíny v průměru 13,3 bodu na zápas. Boston je jedním ze čtyř hráčů Gamecocks, kteří bodují ve dvouciferných číslech, včetně Mikiah Herbert-Harrigan (13 bodů), Zia Cooke (12,4 ppg) a Tyasha Harris (11,8 bodu). V této sezóně byli silnou jednotkou a budou se snažit vyhrát své první národní mistrovství od roku 2017. Zvláště Boston byl obrovským důvodem, proč Gamecocks vést národ v blokovaných střelách s 8,3 hrou.

Myslím, že má princip vertikality dolů, Staley řekl o Bostonu . Příliš se nenaklání. Myslím, že její schopnost blokovat výstřely je spíše o porozumění personálu. Rozumí skautským zprávám a tendencím hráčů. Myslím si tedy, že část je načasování, část je pochopení toho, kam lidé rádi chodí na parket. Nikdy jsem nebyl kolem mladého hráče, který by měl všechny tyto atributy.

Gamecocks jsou 0-8 po celou dobu proti Huskies, takže Staley a společnost budou žíznit po svém prvním vítězství nad UConn.


Populární Problémy

Denis Shapovalov se v úvodním kole 2020 French Open utká s Gillesem Simonem. Francouz odešel do důchodu se zraněním v jejich jediném předchozím zápase na turné.

Jak používat ortézu ACL po operaci. Pokud se chystáte na operaci ACL nebo jste v nedávné době podstoupili zákrok, je důležité vědět, jak se svou ortézou zacházet. Chirurgicky opravený ACL potřebuje veškerou podporu, kterou může během ...

Jak interpretovat sen zahrnující dveře. Měl jsi někdy sen o dveřích? Opakovalo se to? Přemýšleli jste, jestli ten sen něco znamená, nebo se vám pokouší předat zprávu? Dveře mohou být silným snem ...

Zajímá vás, jak přesně sledovat Hulu na vašem zařízení Roku? Připravili jsme pro vás tohoto snadného průvodce krok za krokem.

Chcete sledovat CuriosityStream na svém zařízení Roku? Zde je snadný průvodce krok za krokem, který vám ukáže, jak začít streamovat CuriosityStream na Roku hned teď.

Ragby Austrálie a Nového Zélandu zahájí v sobotu mistrovství světa v ragby 2020. Zde je místo, kde můžete sledovat zápas, pokud jste v USA.