US Open: Hsieh Su-Wei nyní 16-0 na majorech 2023 po vítězství Gauff-Pegula s Wang Xinyu

Mistři Roland Garros viděli dvojitý brejk ve třetím setu, ale resetovali se a vyhráli poslední dva zápasy ve středečním čtvrtfinále.Hsieh Su-Wei nelze letos na hlavní scéně zastavit!Spolu s Wang Xinyu, 37letá hráčka má nyní 16-0 v ženských čtyřhře na grandslamových turnajích v této sezóně po středečním vítězství dua. Oba zmařily naděje domácích favoritů Coco Gauff a Jessica Pegula, 7-6 (3), 3-6, 6-4, ve čtvrtfinále US Open na své čtvrté třísetové vítězství na turnaji.Hsieh a Wang v zahajovacím setu sehráli 3:0, vrátili se v pěti zápasech v řadě, byli zlomeni při pokusu o uzavření a pak získali posledních šest bodů tie-breaku.

Nasazená trojka se postarala o to, aby jejich výhoda z brzkého přerušení nepřišla nazmar ve druhém setu. Gauff a Pegula se drželi z 15-30 a dostali se na 5-3 a vrhli se s druhou přestávkou, aby si vynutili rozhodnutí. Letos vedou Hsieh a Wang na majorech 10-0 a jinde 2-2.

Letos vedou Hsieh a Wang na majorech 10-0 a jinde 2-2.Mistři Roland Garros se přeskupili brzy ve třetí části. Vedli 2:1 a vyhráli klíčovou hru se spojkou. Po stavu 0-40 Hsieh a Wang odvrátili šest brejkbolů, aby si upevnili brejk, a brzy jej natáhli na dva. Dvojitý brejk se vypařil, když se Gauff a Pegula dokopali k vymazání rozdílu na 4:4, ale Američané v následující hře z lásky přestali podávat a po vynucení dvojky nedokázali zápas prodloužit.Na konci dubna se Hsieh vrátila na WTA Tour na Mutua Madrid Open poté, co si dala 18 měsíců pauzu od tohoto sportu. O šest týdnů později se po triumfu na French Open po boku Wanga vrátila do kruhu vítězů.Po této pohádkové jízdě následovala další ohromující výstava. Během švihu na trávě se Hsieh sešla s Barborou Strycovou na rozlučce s českým Wimbledonem, aby společně oslavili druhou trofej v All England Clubu. Bývalá světová jednička ve čtyřhře usiluje o svůj sedmý hlavní titul celkově a první na tvrdých kurtech.

Gauff a Pegula skončili letos na majorech 13:3 poté, co se dostali do semifinále prvních dvou grandslamových podniků sezony. Wang oplatila americkému tandemu porážku z druhého kola Australian Open, když závodila po boku Moyuka Uchijima.

Ve čtvrtek večer bude Gauffová usilovat o místo ve finále ženské dvouhry proti Karolíně Muchové v odvetě jejich střetu v Cincinnati, který vyhrála rezidentka Delray Beach na Floridě.

Populární Problémy

Konečně se můžete v USA podívat na uznávaný horor „Saint Maud“. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Pohled na 3 nejúspěšnější hráče na prvním turnaji Masters 1000 v kalendáři.

Jak vypadat Preppy do školy. Pokud chcete ve škole vypadat upraveně, začněte tím, že vylepšíte svůj šatník. Kupte si oblečení od známých preppy návrhářů, udělejte si zásoby základního preppy zboží a zkuste replikovat skutečnou uniformu přípravné školy ...

Někdy se můžete dostat do situací, kdy se nemůžete vyhnout fyzickým hádkám. Obecně platí, že „tvrdý“ člověk jako každý, kdo je větší a/nebo silnější než vy. Mnoho lidí, kteří si chtějí vybrat boj, cílí na kohokoli, koho vnímají ...

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat dnešní klima na radnici online, včetně rozpisu řečníků.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního zápasu Benavidez vs Angulo.