Jak sledovat celoamerickou hru Under Armour 2019 onlineGetty Někteří z nejlepších národních vyhlídek na univerzitní fotbal se setkají ve hře Under Armour All-America Game.

Někteří z nejlepších vyhlídek na univerzitní fotbal v zemi se setkají, když se Team Ballaholics ve čtvrtek zúčastní Team Flash v rámci celoamerické hry Under Armour v Orlandu.

Začátek hry je naplánován na 18:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN 2. Pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, herní konzoli, chytré televizi nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete do některého z následující služby streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled hry Under Armour All-America

Zatímco každý tým má výjimečné ofenzivní tvůrce hry, zápas se může objevit v zákopech. Podle složeného žebříčku 247Sports je Darnell Wright týmu Flash první vyhlídkou na ofenzivní řešení v zemi.

Wright snad bude vyrovnán s obranným koncem týmu Ballaholics Kayvonem Thibodeauxem, nejlepším obranným hráčem roku v USA a nejlepší perspektivou v USA Today Sports ‘Chosen 25.

Mocný, 6,6 “ofenzivní pochůzkář ze Huntingtonu v Západní Virginii se ještě nerozhodl, kde bude hrát na vysoké škole.

Poslouchám každého, kdo ke mně přijde a mluví se mnou, řekl Wright USA Today . Je to velké rozhodnutí a dělají hodně dobrých bodů v tom, co říkají. Všichni chceme příští rok hrát s co největším talentem, protože všichni chceme mít šanci vyhrát národní titul.

Wright obdržel nabídky nejméně od 23 škol, včetně elektráren jako USC, Alabama, Tennessee a Clemson. Řekl, že své rozhodnutí oznámí na Národní podpisový den, 6. února.

Řekl bych, že Severní Karolína a Západní Virginie jsou teď moje oblíbené, řekl Wright USA Today. Západní Virginie je moje rodná škola a mám je opravdu rád a Severní Karolína má nový personál a je tam jeden z mých spoluhráčů. Určitě do těchto škol vezmu úředníky; zbytek si teď nejsem jistý.

Oregon také rozšířil nabídku stipendií na Wrighta. Thibodeaux se již zavázal hrát za Ducks.

Bylo mnoho důvodů, proč jsem si vybral Oregon, řekl konec z Thousand Oaks v Kalifornii 247Sporty . Mám skvělý komfort s koučováním a vím, že tam můžu jít a rozvíjet se. S trenérem (Keithem) Heywardem (trenérem defenzivních beků) se znám od dob, kdy jsem byl teprve nováček, a trenéra Joea (Salave’a, trenéra defenzivních linií) mám velmi rád. Je to skvělý trenér, jeden z nejlepších trenérů v zemi a nemůžu se dočkat, až se od něj něco naučím.

Mám také silný vztah s trenérem (Mario) Cristobalem. Zná mě opravdu dobře a mluvíme o mém zájmu mimo fotbal a o tom, co chci dělat. S ním to nikdy není jen o fotbale, je to trenér hráčů a jsem s ním i se zbytkem týmu velmi spokojený.

Některé školy najaly agilního 6'5 ″ Thibodeaux, aby hráli linebackera.

Oregon mě chtěl jako obranný konec a tam mi to vyhovuje, dodal. Chtějí mě s rukou v zemi, mimo okraj, spěchat kolemjdoucího. Budu se pohybovat, abych využil nesouladů, ale chtějí, abych se dostal po quarterbackovi, to je to, co cítím, že umím nejlépe a obrana mi sedí opravdu dobře.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Lakers vs Bulls online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, Chicagu nebo mimo trh.

Jak cvičit své morče. Morčata jsou malá, zavalitá a, jak by se mnozí shodli, rozkošná. Přesto bez náležitých opatření mají tato zvířata tendenci se přejídat. Morčata s nadváhou mohou mít později v ...

Jak podávat Foie Gras. Foie gras je francouzština pro „tučná játra“ a normálně označuje játra kachny nebo husy. Podávat toto jídlo poprvé se může zdát zastrašující, ale tento proces je ve skutečnosti docela jednoduchý. Vše, co musíte udělat, je ...

Andy Murray se svou přítelkyní Kim Sears v Londýně, 27. listopadu (IANS) Dvojnásobný grandslamový šampion Andy Murray se má oženit s dlouholetou přítelkyní Kim.

Jak používat zábaly na zápěstí. Zábaly na zápěstí slouží k podepření kloubů zápěstí při vzpírání. Kulturisté obvykle používají zábaly na zápěstí při provádění cviků na tlačení nebo tlačení. Cvičení jako bench press nutí zápěstí nést ...

Ve druhém kole Lexingtonu ve středu Aryna Sabalenka bude vůbec poprvé bojovat s Coco Gauffovou. Sabalenka a Gauff mají kontrastní styly, ale oba měli v poslední době dobré výsledky, což z něj dělá potenciálního crackera.