Hungarian Open 2021: Danielle Collins vs Paula Ormaechea náhled, head-to-head & prediction

Danielle Collins

Danielle Collins

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Danielle Collins vs (Q) Paula Ormaechea

Datum: 16. července 2021

Turnaj : Hungarian Open 2021

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Bukurešť, Maďarsko

Kategorie : WTA 250

Povrch : Jíl

Odměna : 235 238 $

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál


Náhled Danielle Collins vs Paula Ormaechea

Druhá nasazená Danielle Collinsová se bude snažit dosáhnout jen svého druhého semifinále v sezóně, když se v pátek postaví na poslední osmičku turnaje Hungarian Open argentinskou kvalifikaci Paulou Ormaechea.

Po přestávce na turné podstoupit operaci endometriózy, Collins udělal velký návrat. Získala pár zápasů na Roland Garros, než se ve třetím kole uklonila Sereně Williamsové. Američan se minulý týden dostal také do čtvrtfinále v Hamburku.

Collinsová, která byla naočkována na akci Budapestcourt v Budapešti, zahájila svou kampaň bez námahy vítězstvím 6-2, 6-1 nad italskou šťastnou poraženou Martinou di Giuseppe.

Sedmadvacetiletý hráč poté odložil výzvu místní naděje Reka Luca Jani 7-5, 6-0 k zapečetění čtvrtfinále.

Paula Ormaechea

Paula Ormaechea

Collinsova další soupeřka, Paula Ormaechea, dosáhla v roce 2013 na světové špičce 59, ale v současné době se pohybuje na nízkých 255. Má za rok bilanci 20-11 vítězství a ztráty, přičemž většina jejích vítězství přišla na Úroveň ITF.

Argentinec letos dosáhl několika finále, jedno na úrovni 25 000 $ ITF a druhé na turnaji kategorie 15 000 $.

Ale na Maďarském Open udeřila nad svou váhu a po kvalifikaci se dostala do čtvrtfinále. S dostatkem sebevědomí pod pásem se bude 28letá dívka v pátek snažit překonat obrovské rozrušení.

Danielle Collins vs Paula Ormaechea proti sobě

Danielle Collins a Paula Ormaechea se na turné nikdy předtím nezkřížili, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Danielle Collins vs. Paula Ormaechea

Danielle Collins

Danielle Collins

Vzhledem k jejímu umístění a formě je Danielle Collinsová favoritem tohoto zápasu. Američan se spoléhá na velké podání a agresivní údery, aby se ujal rally od základní linie. Pokud dokáže od samého začátku prosadit svou značku tenisu, měla by mít v této soutěži náskok.

To znamená, že Ormaechea na tomto turnaji již vyhrál čtyři zápasy a je aklimatizován na podmínky. Argentinka má také schopnost odstřelit vítěze z obou křídel a bude se snažit zůstat agresivní vůči Collinsovi a přinutit Američana na zadní nohu.

Američanka je však mnohem důslednější a dokud bude kontrolovat své nevynucené chyby, měla by utéct se zápasem.

Předpověď: Danielle Collinsová vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Discord je populární chatovací program, který je velmi oblíbený a oblíbený hráči. Uživatelé si mohou zdarma vytvořit vlastní kanály Discord a pozvat lidi, aby se k nim připojili. Někteří lidé používají Bots in Discord k přehrávání hudby, vítání nových lidí v ...

Enrique se na Rafaela Nadala vrhl jako fanoušek Realu Madrid, ale zároveň vyjádřil svůj obdiv ke králi jílu. Nadalova láska k fotbalu a Realu Madrid je známá a je také docela zručným fotbalistou.

Flash se vrací pro sezónu 7, která má premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat nové epizody online.

Jak se sbalit na výlet za pozorováním velryb. Ať už pozorujete velryby ze břehu nebo se vydáváte na plavbu, pečlivé plánování je při balení na cestu za velrybami zásadní. Chcete -li ze své cesty dostat maximum, budete chtít přinést různé ...

Jak skrýt rovnátka. Rovnátka jsou pro mnohé z nás skutečností života a výhody, které s sebou nesou, jsou důležité. Pokud právě nosíte rovnátka, víte, že nakonec bude váš úsměv rovnější a vaše kousnutí bude pohodlnější ....

Zde je návod, jak sledovat každou hru Raiders online, pokud nemáte kabel.