Mezinárodní Premier Tennis League bude vysílat Sportklub v jihovýchodní EvropěTým indických es

Hamburk / Dubaj, 23. září 2014:

UFA Sports, exkluzivní agentura International Premier Tennis League (IPTL) pro celosvětovou distribuci mediálních práv, sjednala se Sportklubem smlouvu o vysílání IPTL v jihovýchodní Evropě.

Vysílací společnost pokrývající balkánský region se 7 sportovními kanály předvede zápasy všech akcí IPTL v Bosně a Hercegovině, Chorvatsku, Makedonii, Srbsku a Slovinsku.

My jako kanál, který vysílá všechny události ze série ATP 1000 a ATP 500, jakož i všechny události ze série WTA Premier, jsme nadšeni, že můžeme přidat tuto inovativní událost do našeho portfolia, a jsme velmi hrdí na to, že jsme partnerem Mezinárodní tenisové Premier League, řekla Nemanja Simeunovic , Generální ředitel Sportklub.

Ze spolupráce se Sportklubem máme velkou radost. Protože kanál pokrývá celý balkánský region a je známý svým prvotřídním sportovním obsahem, je Sportklub důležitým strategickým partnerem IPTL, řekl Robert Müller von Vultejus, generální ředitel UFA Sports.

Populární Problémy

Jak udržet vaše děti fyzicky aktivní během školního roku. Udržet děti fyzicky aktivní je dnes nesmírně obtížné. Mohou být nejen zahlceni akademickými povinnostmi, ale také se soustředí na svůj společenský život a ...

Francouzská tenisová hvězda Gael Monifls najala Guntera Bresnika, bývalého trenéra šampiona US Open Dominica Thiema. Monfils také přivedl Richarda Ruckelshausena jako součást svého nového trenérského týmu.

Jak uchovat vepřové maso. Vepřové maso je jedním z nejvšestrannějších druhů masa, které je k dispozici, dobře se kombinuje jak s jasnými, kyselými přísadami, tak s dochucovadly a přílohami plné chuti. Na rozdíl od kuřete, které je přirozeně křehké a ...

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu premiérového dílu Game of Thrones pro 8. sezónu v USA, Velké Británii a dalších.

Od rekordu všech dob, který držela australská Margaret Courtová, ji nyní dělí jen jeden titul.

Sevastova si zajistila pohodlné vítězství ve dvou setech proti Bouchardovi.