Kerber připisuje triumf ve Wimbledonu na útrapy roku 2017

Angelique Kerberová políbí wimbledonskou trofejAngelique Kerberová nevěří, že by mohla vyhrát Wimbledon, aniž by prošla těžkostmi, které v roce 2017 prožila.

Němka zmenšila výšky ženského tenisu před dvěma lety po roce, který zahrnoval grandslamové tituly na Australian a US Open, stejně jako prohru se Serenou Williamsovou ve finále v All England Clubu.V sobotu Kerber oplatila tuto porážku tím, že porazila amerického velikána-který se pokoušel vyrovnat rekord Margaret Courtové s 24 grandslamy-6-3 6-3 na Center Court.

Kerberová přiznává, že váha očekávání, která ji přivítala v minulé sezóně, ve které se jí nepodařilo vyhrát titul WTA Tour, jí pomohlo vyrovnat se s tlakem za posledních čtrnáct dní.

„Myslím, že bez roku 2017 bych nemohl tento turnaj vyhrát. Myslím, že jsem se od loňska hodně naučila, se vším očekáváním, všemi věcmi, kterými procházím, “řekla na tiskové konferenci.osoba hrající tenis

„Dozvěděl jsem se tolik věcí o sobě, o věcech kolem, jak se s tím vypořádat, jak si udělat rozvrh dne.

„Myslím, že jsem se teď snažil užít si každý okamžik. Také nalezení motivace po roce 2016, což bylo úžasné. Myslím, že udělat takový rok znovu je nemožné.

'Ale teď se jen snažím soustředit na zlepšování své hry, nemyslím příliš na výsledky, snažím se být lepším tenistou, lepším člověkem a snažím se svůj tenis znovu užívat.'Kerber věří, že její vítězství je obzvláště zvláštní, protože cítí, že jen málo lidí očekávalo, že triumfuje.

'Myslím, že je to úplně nový pocit, protože v roce 2016 všechno začíná tam, kde jsem vyhrál svůj první Grand Slam,' dodala.

„Tady, zvláště po roce 2017, kdy si myslím, že nikdo nečekal, že se vrátím tak silný, že se vrátím, jak jsem přišel, že vyhraji svůj třetí grandslam, vyhraji Wimbledon, což byl vždy můj sen. Myslím, že před dvěma týdny nikdo nečekal, že můžu jít tak daleko.

'Snažil jsem se zůstat soustředěný celé dva týdny, každý den, snažil jsem se zlepšit svůj tenis, snažil jsem se zůstat ve své chvíli, nemyslet moc, nemyslet na to, co se může stát.'

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hru Seahawks vs Steelers Week 2 online, pokud nemáte kabelové přihlášení.

„Instruktor psycho jógy“, nejnovější celoživotní film, má premiéru v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se na film online.

Austrálie za ta léta vyprodukovala několik velmi kvalitních tenistů. Zde je pohled na 10 největších tenistů všech dob

Pokud máte rádi pozorování divoké zvěře, jednou z nejlepších památek je krásná liška nebo dokonce její mladá štěňata, která se poprvé objevují na jaře. Lišky žijí v nejrůznějších prostředích, ale jsou známé tím, že se objevují na dvorcích ....

Dominic Thiem nedávno prohlásil, že považuje Rafaela Nadala, Novaka Djokoviče a Rogera Federera za jedny z největších sportovců všech dob, vzhledem k jejich dominanci na grandslamech.