Latin American Music Awards 2019 Čas, kanál a živé přenosy

Latinské AMA / TelemundoDnes večer se konají latinskoamerické hudební ceny 2019, známé také jako Latinské AMA, a vysílá se ve 20 hodin. ET/PT a 19:00 CT, v síti Telemundo. Existují však také další časy představení. Níže si přečtěte přehled o tom, jak sledovat celou přehlídku cen online prostřednictvím živých přenosů, informací o červeném koberci, kdy se show vysílá, umělci, kdo představuje a další.


LATINSKÝ AMAS 2019 KANÁL: Latinskoamerické hudební ceny 2019 se vysílají na kanálu Telemundo a konají se v Dolby Theatre v Los Angeles, Kalifornie.LATINSKÉ AMERICKÉ HUDEBNÍ CENY 2019 DATUM A ČAS: Latinské AMA vysílají od 8 do 11 hodin ET/PT a 7 - 22 hodin CT. Poté bude od 11:35 vysílat speciál VIP Access. - 12:30 ET/PT a 22:35 - 11:30 hod. CT. Po show VIP Access budou moderovat Jessica Carrillo, Stephanie Chiquibaby Himonidis a Rodner Figueroa.

LATINSKÝ AMAS 2019 ČERVENÝ KOBEREC: Telemundo bude od 19 do 20 hodin vysílat speciál na červený koberec s názvem Alfombra roja: Premios Latin American Music Awards 2019. ET/PT a 18:00 - 19:00 CT. NBC oznámila, že tuto předválečnou show na červeném koberci budou hostit Rashel Díaz, Rodner Figueroa, Jorge Bernal a Jessica Carrillo. Kromě toho A online bude hlásit z červeného koberce od 15:00 P.T./17 hod. ET a zákulisí od 17 hodin PT/20:00 ET.

JAK SLEDOVAT LATINSKÉ CENY AMERICKÉ HUDBY 2019 ONLINE: Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete Telemundo ve Spojených státech sledovat na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících over-the-top, kabel-free, live-TV streamovací služby:Hulu s živou televizí : Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček živých televizních kanálů, včetně Telemundo. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat živě, Hulu s živou televizí také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici mnoho pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

FuboTV : Telemundo ( žít na vybraných trzích ) je součástí balíčku kanálů Fubo Premier. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu událostí nebo pořadů až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

LATINSKÝ AMAS 2019 VÝKONNÍCI A VÝKONY: Podle Plakátovací tabule Mezi některé z účinkujících latinských AMA patří CNCO, Gente De Zona, Farruko, Wisin & Yandel, Christian Nodal, Zion & Lennox, Beret, Abraham Mateo, Sofía Reyes, Lupita Infante a Emilia Mernes. Mezi další účinkující patří Anuel AA, Banda Los Sebastianes, Becky G, Daddy Yankee, El Micha, Esteman, Georgel, Greeicy, Jason Derulo, Justin Quiles, Lenier, Marc Anthony, Myke Towers, Nacho, Ne-Yo, Ozuna, Piso 21, Pitbull, Raymix, Romeo Santos, Silvestre Dangond a Zion & Lennox, podle NBC .

LATIN AMAS 2019 PŘEDSTAVOVATELÉ: Zábava dnes večer uvedl, že dnes večer bude připraveno přes 40 lidí, aby předali ceny a podle NBC , mezi ně patří Alessandra Rosaldo, Alex Sensation, Ana Jurka, Angélica Vale, Carlos Ponce, Carmen Aub, Catherine Siachoque, Catriona Gray, Chiquis, Christian Acosta, Claudia Vergara, Dalex, David Zepeda, De La Ghetto, Dra. Ana María Polo, Erasmo Provenza, Farina, Gaby Espino, Gregorio Pernia, Guaynaa, Isabella Castillo, Iván Arana, Jeidimar Rijos, Jessica Cediel, Jhay Cortez, Karim Mendiburu, Kate del Castillo, Kimberly Reyes, Larry Hernández, Lorenzo Méndez, Luis Figu Celeste Arrarás, Mariah, Mario Lopez, Mark Tacher, Matías Novoa, MoMo, Nastassja Bolívar, Ninel Conde, Pepe Gamez, Snow, T3r Element a Yashua.

LATINSKÉ AMERICKÉ HUDEBNÍ CENY 2019 HOST: Eugenio Derbez a Jacky Bracamontes jsou hostitelem letošní velké události.

VÍTĚZI LATINSKÉHO AMASU 2019: Ahoj! oznámil, že v letošním roce bude Mezinárodní cena excelence umělce udělena Marcu Anthonymu. Becky G má obdržet Cenu za mimořádnou evoluci. Ozuna letos vede nominace s celkovým počtem 9.


Populární Problémy

Jak vyhrát tenisový turnaj. Soutěžit v tenisovém turnaji je úžasný způsob, jak ukázat své dovednosti a soutěžit s hráči z různých prostředí a úrovní dovedností. Vítězství v tenisovém turnaji vyžaduje odhodlání, atletiku a ...

Jak hrát sálový fotbal. Sálový fotbal může být zábavný, fyzicky náročný sport. Ačkoli sdílí základní koncept venkovního fotbalu, existuje mnoho rozdílů, včetně velikosti hřiště, určitých pravidel a herních technik ....

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos dnešní předsezónní hry Bengals vs Bucs.

Váš průvodce streamováním Christophera Robina online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Analýza šancí Šarapovové dostat očkování do Indian Wells Open.

Roger Federer se nedávno objevil v rozhovoru pro GQ Magazine, kde dlouze hovořil o několika tématech - včetně odchodu do důchodu a svých ambicí do budoucna.