Mnoho lidí, včetně mě, si myslí, že Roger Federer je nejlepší ze všech, ale Novak Djokovic tam musí být: Rod Laver

Novák Djokovic

Novák Djokovic

badmintonové tipy pro začátečníky

Novak Djokovic poražen Stefanos Tsitsipas v nedělním finále Roland Garros si připsal 19. grandslam, čímž se za Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem dostal jen o jednoho majora. Svým triumfem se Djokovič také stal prvním mužem v otevřené éře, který dokončil Grand Slam Double Career - tedy vyhrál dvakrát každého majora.

Ačkoli Roy Emerson také vyhrál každý Slam nejméně dvakrát, před Open Era to udělal dobře. Rod Laver, na druhé straně, prohlásil svůj druhý Career (také Calendar) Slam po otevřené éře, ale poprvé se mu podařilo vyhrát všechny čtyři Majors v roce 1962.

Novak Djokovic jako takový přiměl mnoho lidí, aby ho prohlásili za KOZU před Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem. Rod Laver se domnívá, že zatímco Roger Federer je prozatím stále kozou, Novak Djokovic je na stejné úrovni jako Švýcar.

'Mnoho lidí, včetně mě, si myslí, že Federer je momentálně nejlepší,' Řekl Laver . 'Ale Novak sestavuje velký rekord, takže se musíš podívat na jeho kariéru.' Musíte ho zařadit do té skupiny s největšími hráči. Musí tam být nahoře. '

Rod Laver si vzpomněl na svůj vlastní úspěch, když dosáhl kariéry Grand Slam dvakrát, jednou jako amatér a podruhé v roce 1969 jako profesionál. Laver dále vyjadřoval potěšení nad úspěchem Novaka Djokoviče a sklízel chválu na Srbovu pozoruhodnou důslednost.

Australan také vyzdvihl Djokovičovu duševní sílu za chválu a tvrdil, že je to zásadní zbraň v arzenálu světové jedničky.

'Udělal jsem to jako amatér a profesionál,' řekl Laver. „Nevím, co bylo těžší. Ale jsem z Novaka nadšený. Má rád výzvu, která tu vždy je. V tom se mu daří. Málokdy se stane, že by nebyl schopen hrát svůj nejlepší tenis. Je to jiný hráč. Psychicky je silný. Hra nebo dvě v pátém pro něj nic neznamená. Pořád bojuje dál. '

Novak Djokovic je nejkompletnějším hráčem všech dob: Patrick McEnroe

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Mezitím Patrick McEnroe, bývalý šampión ve čtyřhře Roland Garros, nedávno tvrdil, že o KOZE se stále trochu debatuje. McEnroe však věří, že Djokovič - který je známý svou všestranností a vyvážeností a dosáhl úspěchu na různých površích a podmínkách - je „nejúplnějším hráčem všech dob“.

„Je Novak Djokovič největším hráčem všech dob? To je ještě k debatě. Určitě se však zdá, že je na cestě, “řekl Patrick McEnroe. 'Nyní je zřejmé, že Djokovic je nejvíc.' kompletní hráč všech dob. '

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru 10. série „Nestyda“ online bez kabelu.

Jak opravit otvory v obuvi. Pokud hodně nosíte své oblíbené boty, nakonec se opotřebují a začnou v nich mít díry. Místo toho, abyste museli kupovat zcela nové boty, můžete otvory, které se tvoří, ucpat lepidlem nebo ...

Existuje mnoho různých způsobů, jak sledovat 2021 Grammy online. Zde je návod, jak můžete sledovat show na Amazon Prime.

Soupeři Manchester United a Manchester City se ve středu setkají o místo ve finále EFL Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Z lásky k tenisu - sledujte nejlepší kluky s míčem na světě v akci.

Jak identifikovat hrudky na vaší kočce. U mnoha koček se v určitém okamžiku života vytvoří hrudky. Přesto může být děsivé najít na vašem mazlíčku novou bulku. Některé jsou zcela neškodné, zatímco některé bude muset řešit veterinární lékař ...