Nets vs 76ers Game 2 Live Stream: Jak se dívat online bez kabelu

Přímý přenos hry 76ers vs Nets Game 2

Getty

Philadelphia 76ers (51-31; 0-1) se snaží vyhnout jamce 0-2, když budou hostovat Brooklyn Nets (42-40; 1-0) v Wells Fargo Center ve hře 2 jejich série První kolo Východní konference na Pondělní noc.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na TNT. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

TNT je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

76ers vs Nets Game 2 PreviewHrát si

Video Video týkající se živého přenosu hry vs vs 76ers game 2: jak sledovat online bez kabelu 2019-04-15T18: 00: 47-04: 00

Kombinace D’Angela Russella a Carise LeVerta se ukázala být příliš velká na to, aby 76ers zvládli ztrátu 111-102 Game 1. Russell vedl Nets s 26 body, ale byl to LeVert, který získal 23 bodů při střelbě 8 z 18 jako rezerva, což pro Nets znamenalo rozdíl.

Pokud jde o tuto sérii, hlavní trenér Kenny Atkinson odkorčuloval několik kreativních střídání během pravidelné sezóny a po úseku kvůli značným zraněním, zejména LeVertovi a záložnímu strážci Spencerovi Dinwiddiemu; Brooklynská lavička byla významným hráčem rozdílů ve hře 1, když předčila Philadelphii 59 až 26.

Atkinson řekl novinářům po vítězství ve hře 1:

Nebyli jsme chrastící. Bojíte se s tímto davem a týmem, který mají, že vás rychle vyřadí z krabice. Myslel jsem, že jsme od nich trochu vzali pár úderů, udělali pár pokusů a přesto jsme zachovali klid. To je pro nás velký pokrok. Jak jsem řekl dříve, na začátku sezóny jsme prostě neměli odvahu takovou hru uzavřít.

Hlavní trenér 76ers Brett Brown už nemá ten luxus osmi až devítičlenné hluboké rotace, na který by se už mohl spolehnout. Zatímco Jimmy Butler vedl zápas s 36 body za střelbu na 50%, když šel z čáry volného hodu na 13 z 15, hru dokončili pouze dva další spoluhráči (Joel Embiid, 22 bodů, 15 doskoků; Boban Marjanovic, 13 bodů) ve dvouciferných bodech moudře pro 76ers.

Embiid, který byl zapojen do kontroverzního incidentu na lavičce se spoluhráčem Amirem Johnsonem, který se týkal mobilního telefonu (Johnson dostal pokutu od prezidenta Eltona Branda, ale nakonec se držel důvodu, že kontroluje zdraví své dcery) v ubývajících minutách ztráty hry 1, bylo na kurtu mizerných -17. Ben Simmons, celkový výběr číslo 1 z roku 2017, na tom nebyl o nic lépe. Simmons skončil s pouhými devíti body a skončil 4 z 9 z pole. Tobias Harris, klíčová akvizice Trade Deadline ve Philadelphii, byl v Hře 1 naprosto neviditelný a skončil s úžasnými čtyřmi body za 41 minut.

Zatímco 76ers budou ve hře 2 pravděpodobně efektivnější, stále budou potřebovat mnohem výraznější příspěvek ze své lavičky. Pro lepší části této sezóny vedl Brooklyn NBA účinnost lavičky , zatímco Philadelphia (aktuálně 26.) se pohybovala blízko spodní části ligy.

V minulé sezóně byli Portland Trail Blazers na podobném místě proti New Orleans Pelicans v Západní konferenci. Poté, co upustili Hru 1 doma, se Trail Blazers nikdy nevzpamatovali a pokračovali v prvním kole jako semeno č. 3 proti semenu č. 6.

Poprvé All-Star Russell dává Nets trochu hvězdné síly, ale nakonec Brooklyn odrazí mnoho špičkových talentů na papíře v této sérii do Philadelphie. Sítě jsou však dokonalým příkladem týmu, který přišel na mantru: celek je větší než součet jeho částí. Sítě jsou živým smolařem, opět ve hře 2.


Populární Problémy

Okruh Indie po Jižní Africe 2019 začíná v neděli prvním T20. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Jak vyrobit sushi rolku. Výroba sushi je téměř stejně zábavná jako jídlo. Chcete -li si doma vařit vlastní sushi, budete potřebovat několik listů nori (sušené mořské řasy), dávku lepkavé sushi rýže a nějaké čerstvé ryby nebo jiné náplně dle vlastního výběru ....

Dlouho trvající Supernatural končí ve čtvrtek večer speciálem „The Long Road Home“ a poté finále série. Zde je návod, jak to sledovat online.

8. sezóna seriálu „Million Dollar Listing New York“ má premiéru ve čtvrtek 1. srpna v 9/8c na Bravu.

ATP Tour míří do Monaka na 114. ročník Masters v Monte Carlu, který začne 11. dubna.

Veverky mohou takovým malým tvorům způsobit mnoho škod. Mohli by zamořit váš dvůr, hnízdit na vašich stromech nebo se dokonce dostat do vašeho podkroví! Naštěstí je snadné chytit veverku a odstranit ji ze svého majetku. Můžete použít humánní ...