Packers vs Vikings Live Stream: Jak se dívat online bez kabeluGetty Packers QB Aaron Rodgers a Kirk Cousins ​​of the Vikingů.

Minnesota Vikings (10-4) bude v pondělí večer hostit Green Bay Packers (11-3) v obrovské show NFC North.

Začátek hry je naplánován na 20:15. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Packers vs Vikings na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc to stojí 25 $ (poté 35 $ za měsíc), což z něj činí zdaleka nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud ji plánujete dlouhodobě udržovat:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Packers vs Vikings sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Packers vs Vikingů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Packers vs Vikings Preview

Tato hra má vysoké sázky pro oba týmy. Pro Packers jim výhra přinese mistrovství NFC North. Zatímco pro Vikingy by Minnesota potřebovala prohrát své poslední dvě hry a zároveň vyhrát na severu, Minnesota má hrdost a interdivisionální rivalitu, kterou je třeba vzít v úvahu. Packers porazili 2. týden Vikingů, 21-16, a Minnesota se bude snažit vrátit laskavost.

Vikingové jsou aktuálně pátým nasazeným hráčem NFC a zajistili si místo v play -off poté, co Berani v sobotu večer prohráli s 49ers, takže tato hra nemá takovou váhu, jakou by měla, kdyby Berani vyhráli. Vikingové budou bez jedné ze svých nejlepších útočných zbraní ve hvězdném běhu Dalvin Cook, který je ven s ramenem a poranění hrudníku. Cookova záloha, Alexander Mattison, je pro tuto hru také diskutabilní, takže se Vikingové mohli více opřít o Kirka Cousins ​​než obvykle.

Vzhledem k bratrancům je 0-8 na Pondělí večer fotbal během své kariéry bude mít s Vikingy práci, zejména bez Cooka. Na obranu proti Aaronu Rodgersovi a společnosti budou potřebovat obrovské úsilí. Vikingové mají 41 pytlů a 16 zachycení v sezóně a vzdávají 18,5 bodu na zápas. Pokud dokážou přinutit Rodgerse nebo utéct Aarona Jonese, aby udělali vzácnou chybu, mohli by v této velmi snadno vystoupit na vrchol.

Green Bay míč často neproměňuje - mají druhá nejnižší míra obratu v lize. Ve čtvrté čtvrtině této sezóny byli také outscored, takže jakýkoli tým skončí nejsilnější v této sezóně, může vyjít na vrchol.

Na obranu mají Packers 35 pytlů a 15 zachycení v sezóně. Jejich sekundár bude postaven proti Adamovi Thielenovi a Stefonovi Diggsovi, a pokud si Packers mohou odnést jednoho nebo oba, může to být pro Minnesotu dlouhá noc.

Packers vedou sérii všech dob mezi těmito dvěma týmy, 61-54-3.


Populární Problémy

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomůže hráči se od něj odhlásit.

Bývalá přítelkyně Alexandra Zvereva Brenda Patea kritizovala Němce za to, že použil své nenarozené dítě k posílení své vlastní image na veřejnosti, přestože s ní během těhotenství nebyl v kontaktu.

Jak nosit neodepnutou společenskou košili. Ačkoli nevycpané košile nejsou skvělou volbou pro formální události, mohou přidat vrstvu lesku a stylu neformálnímu souboru. Než si vyberete společenskou košili, porovnejte oděv s několika ...

Letošní finále WTA uvidí několik nových vzrušujících talentů soupeřících o titul spolu s několika zavedenějšími hráči.

Jak vybrat bezpečné hračky pro psy. Pro psy nejsou hračky luxusem. Jsou nezbytné pro dobré zdraví. Pomáhají odrazit nečinnost a nudu. Také nám umožňují vybudovat si pouto s našimi domácími mazlíčky. Měli byste se však ujistit, že jste ...

Fantastická dvojice vynikla jako tým čtyřhry za posledních 25 let. Zde je pět zajímavých faktů o Američanech.