Rafael Nadal reaguje na pozvánku Instagramu Nicka Kyrgiose na Instagram

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Vzhledem k tomu, že celý svět hledá způsoby, jak se během krize COVID-19 zabavit, začali tenisoví profesionálové houfně dělat instagramová živá setkání. Svět č. 2 Rafael Nadal se také objevil v jeho spravedlivém podílu živých relací, stejně jako rtuťový Australan Nick Kyrgios.

holenní dlahy tenis

Minulý týden si Nadal popovídal s Rogerem Federerem, Andy Murrayem a Marcem Lopezem a oslavil fanoušky svým typickým humorem a přímočarostí. Brzy poté se Nick Kyrgios rozhodl věci okořenit pozvat Španěla na společný videochat - navzdory jejich mrazivé historii.

A nyní Nadal na pozvání odpověděl - a to pořádně.

Pokračující hořkost mezi Nickem Kyrgiosem a Rafaelem Nadalem

Od té doby, co se utkali ve slavné remíze čtvrtého kola na Wimbledonu 2014, nebyli Nadal a Kyrgios nejlepšími přáteli na hřišti ani mimo něj. Jejich slovní války šly tam a zpět hned od začátku jejich soupeření a o šest let později se nic moc nezměnilo.

Australian Open 2020 - 8. den, Rafael Nadal poráží Nicka Kyrgiose

Australian Open 2020 - 8. den, Rafael Nadal poráží Nicka Kyrgiose

Rafael Nadal i jeho strýc Toni opakovaně hovořili o Kyrgiově vylepšení a dali jasně najevo své pocity ohledně 25letého muže. A Kyrgios z jeho strany nikdy neustoupil od toho, aby jeho city nebyly slyšet ani o jeho rivalovi.

Kdykoli se k němu Nadals vyjádřili, čtyřicátý Aussie na ně tyto komentáře obrátil. Když Španěl obvinil Kyrgia, že je příliš rychlý mezi body, Kyrgios byl dostatečně pohotový v odpovědi:

kresby tenisových raket
„Nezná mě, takže nebudu vůbec poslouchat. Tak hraji. Způsob, jakým hraje ... je velmi pomalý mezi body. '

Kyrgios však také někdy učinil nevyprovokované urážlivé poznámky proti dvanáctinásobnému šampionovi Roland Garros, pravděpodobně jen kvůli vytváření titulků. A když BBC Sport nedávno vyjádřil naději na relaci Cristiano Ronaldo - Lionel Messi FaceTime, Kyrgios poznamenal, že se chystá na Instagram Live s Rafaelem Nadalem.

Nick Kyrgios zve Rafaela Nadala na Instagram Live

Nick Kyrgios zve Rafaela Nadala na Instagram Live

Nadal to samozřejmě nemohl zmeškat, ale zdá se, že není tak dychtivý jako Kyrgios po tolik očekávaném zápase. Ve svém nejnovějším rozhovoru se španělskými deníky La Voz de Galicia King of Clay bagatelizoval možnost Instagram Live s Kyrgios, která by se odehrála v dohledné době.

Když Nadal hovořil o nejistotě kolem zbytku sezóny 2020, vrhl také trochu světla na Kyrgiosovo pozvání. Řekl:

tendonitida ortéza na loket
„Nevadí mi žít s Nickem. Ale je tu generační propast a on by se mohl více bavit s někým bližším jeho věku a stylu. '

Odpověď Rafaela Nadala bylo možné považovat za vrhání stínů na Kyrgiose kvůli jeho nezralosti. Vzhledem k tomu, že Aussie není ten, kdo by se vyhýbal drzé odpovědi, bylo by zajímavé sledovat, jak se odtud odvíjí hořká rivalita mezi těmito dvěma.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat nový dokument HBO Lindsey Vonn: Poslední sezóna, streamovaný online, pokud nemáte kabel nebo HBO.

Ukázka zápasů druhého kola ve skupině A finále ATP World Tour.

Novak Djokovič opět navštívil kontroverzní bosenské pyramidy ve Visoko. Srb hovořil pozitivně o léčivých schopnostech tunelů v pyramidách.

Čeho se Netflix tento měsíc zbavuje? Odcházejí skuteční krotitelé duchů, období 1-5, stejně jako klasiky jako The Breakfast Club a Beauty and the Beast.

Zjistěte, jak na speciální akci CW Crisis on Infinite Earths.