Rafael Nadal ve svém příspěvku na Instagramu neprávem označil Bílý dům a v reakci na komentáře fanoušků se omlouvá

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Do očí bijící hloupost 20násobného šampiona Rafaela Nadala vyvolala šílenství sociálních médií. Nadal, aktuálně hrající na Citi Open ve Washingtonu, nedávno zveřejnil svůj obrázek, jak pózuje před budovou Kapitolu.

K pobavení všech Nadal místo omylem označil jako „Bílý dům“, který se také nachází ve Washingtonu, ale zhruba 35 minut chůze od Kapitolu, místa kongresu.

Počáteční příspěvek můžete vidět v tweetu níže, jako Rafael Nadal od té doby opravil umístění příspěvku .

Poté přišel do popředí Nadalův smysl pro humor, když poskytoval lidem veselé reakce poukazující na jeho chybu.

broušené tenisové míčky pro chodce

Uživatel Instagramu s názvem mr_tennis24 poukázal na to, že Nadal označil nesprávné místo, na které Španěl reagoval slovy: „psaní na lapsus. My ... ', což se zhruba překládá jako překlep v psaní, známější spíše jako překlep.

Rafael Nadal odpovídá fanouškovi na Instagramu

Rafael Nadal odpovídá fanouškovi na Instagramu

Nadal poskytl podobnou odpověď jinému uživateli, který na chybu upozornil. I tentokrát Mallorcan tvrdil, že udělal 'překlep'.

Rafael Nadal tvrdil, že udělal překlep.

Rafael Nadal tvrdil, že udělal překlep.

Fanoušci nadále Španělovi poukazovali na to, že budova, kterou označil jako Bílý dům, byla ve skutečnosti Kapitolem a ne domovem prezidenta USA.

Nadal ze své strany nevinně odpověděl „ano“.

Rafael Nadal uznává, že budova je skutečně budova Kapitolu

Rafael Nadal uznává, že budova je skutečně budova Kapitolu

Rafael Nadal odpovídá a

Rafael Nadal odpovídá „ano“.

Další uživatel Instagramu jménem jodihene.72 komentoval Nadalův příspěvek s hashtagem '#notthewhitehouse'. Španěl, jazyk pevně ve tváři, odpověděl slovy „#definitely“, což je komentář, který mu v době psaní vynesl neuvěřitelných 327 lajků.

Rafael Nadal reaguje drze.

Rafael Nadal reaguje drze.

Nadalovo faux pas způsobilo velké pobavení nejen na Instagramu, ale také na Twitteru, kde několik uživatelů lámalo vtipy na účet Španěla.

Některé z nich jsou vloženy níže.

Rafael Nadal se ve Washingtonu nadále baví

Nadalův gaffe ho zjevně neodvrátil od sociálních médií, když se vydal na Instagram, aby zveřejnil další veselý obrázek sebe sama. Španěl ve svém příběhu na Instagramu zveřejnil fotografii, na které pózuje na kole, zatímco na neonové čepici nosí helmu. K příspěvku napsal: „Jo, to jsem já s helmou ...“

Rafael Nadal se svou trapnou pózou a vtipným popiskem

Rafael Nadal se svou trapnou pózou a vtipným popiskem

Nadalova póza a trapné reakce obličeje vyvolaly veselé reakce fanoušků na Twitteru.

Populární Problémy

Jak pomoci kočkám spát před spaním. Kočky jsou známé tím, že spí dlouhé hodiny a dokážou odložit až 16 hodin denně. Tyto hodiny spánku se však nedějí za sebou. Kočky nemají každodenní cykly spánku a bdění jako mnoho savců. Zatímco oni ...

Po rozchodu Alexandra Zvereva s manažerskou agenturou Rogera Federera Team8 si mnozí kladli otázku, zda asociace skončila špatně.

V určitém okamžiku jste pravděpodobně viděli toulavé psy. Neexistují pevné údaje o počtu toulavých psů ve Spojených státech, ale jsou velkým problémem. Toulaví psi mohou shánět potravu, vykrádat teritoria, chovat se a mít nechtěné vrhy ...

Prvním krokem k vychutnání elegantní sklenky vína je otevření lahve a existuje mnoho způsobů, jak odstranit korek neporušený. Ať už máte vývrtku na křídle nebo sommelierský nůž (vývrtka pro číšníka), nebo používáte alternativu pro kutily, je to ...

Oceláři 2: 0 se dnes v poutavém úvodním zápase AFC utkají s vítěznými Texany. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.