Jak se dívat na praštěný film: Průvodce prohlížením rodiny

sledovat praštěný film

DisneyStreamujte teď praštěný filmVydejte se na výlet s milou postavou Disney v animované hudební komedii A Goofy Movie z roku 1995. Antropomorfní pes se vydává na výlet se svým synem Maxem v tomto celovečerním filmu podle Goof Troop od Roberta Taylora a Michaela Peraza, Jr. Kevin Lima režíroval film Goofy Movie, který si mezi fanoušky Disney získal kultovní status.Sledujte online film Goofy a podívejte se, jak se oblíbený Disney vydává na sólovou cestu bez maskota myši po svém boku. Diváci uvidí novou stránku Goofyho, protože Lima si přála, aby byl trochu emocionálnější. Jason Marsden a Bill Farmer poskytují hlasy Maximillian Max Goof a Goofy, zatímco obsazení Jim Cummings, Rob Paulsen, Kellie Martin a Wallace Shawn přináší zbytku gangu jedinečné osobnosti.

Najděte online praštěný film a vydejte se na cestu s animovaným filmem, který po sobě zanechal překvapivé dědictví.Zde je návod, jak streamovat praštěný film právě teď:Jak streamovat Hloupý film “ - Exkluzivně na Disney+

Hloupý film je jedním z nejlepších animovaných filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Hloupý film a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Goofy Movie
  5. 5. Klepněte na Goofy Movie
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


' Hloupý film ‘: Přehled

Datum vydání: 07.04.1995
Tvůrci: Jymn Magon
Ředitel:
Kevin Lima
V hlavních rolích:
Bill Farmer, Jason Marsden, Jim Cummings, Kellie Martin, Wallace Shawn
Hodnocení:
G
Synopse:

Slib je na řadě, když trapný otec táhne svého příliš chladného syna na výlet na běžkách.


Jak dlouho je ' Hloupý film ‘?

Hloupý film má dobu běhu 78 minut.


' Hloupý film ' Spiknutí

Goofy se naučí obtížím být otcem, když se jeho syn Max ocitne ve škole ve zlém. Max nakonec získá pozornost své zamilovanosti Roxanne, když vytáhne žert na ředitele školy. Stejně jako Max najde způsob, jak zapůsobit na Roxanne a sebrat odvahu a pozvat ji na rande, Goofy ho vtáhne na výlet na běžkách, kde se musí spojit a překonat své rozdíly. Po cestě se pár setkává s novými přáteli, zatímco se mladý Max snaží pochopit a ocenit otcovu neobratnost a trapnou osobnost. Pete, P.J., Mickey Mouse a Donald Duck pomáhají doplnit herecké obsazení postav Disney.

' Hloupý film ' Obsazení

Milovaný pitomec od Disneyho získává zpracování velké obrazovky v této samostatné funkci vyjádřené nezapomenutelným obsazením. Nové hlasy a známé postavy se spojily v Goofyho velké dobrodružství s jeho synem Maxem.

Bill Farmer jako Goofy

Milý klutz pracuje jako fotograf ve svém prvním samostatném celovečerním filmu. Od roku 1987 je Goofy vyjádřen stejným hlasovým talentem. Ačkoli Steve Martin byl zvažován pro tuto roli, Bill Farmer vstoupil pro antropomorfní štěně. Farmář uvedl, že pracoval na nahrávání Goofyho hlasu pro film sporadicky více než dva roky.

Jason Marsden jako Maximilian Max Goof

Původně známý jako Goofy Jr. v raných vystoupeních, Max dostal jméno v Goof Troop. Pro film zestárl na teenagera a Goofy je trochu v rozpacích. Jason Marsden nahradil Dana Hill (Goof Troop) a od té doby vyjadřuje Maxe. Maxův zpěv poskytl Aaron Lohr, Jasonův přítel a herec na Broadwayi, protože Disney chtěla pro tuto část profesionálnějšího zpěváka.

Jim Cummings jako Pete

Toto není Jim Cummings poprvé, kdy vyjadřuje postavu pro Disney. Poskytl vokály k filmům jako Aladdin, Pinocchio, Lví král, Příběh hraček a Wreck-It Ralph. Zpěv poskytuje Peteovi od roku 1992. Antropomorfní kočka a spolupracovník Goofyho má malou roli, ale měl mít mnohem větší roli jako trucker, který se Goofymu vysmívá. Pete má vyznamenání za to, že jako jediný ve filmu nazýval Goofyho pravým jménem.

Kellie Martin jako Roxanne

Maxův romantický zájem, který ho požádá o rande těsně předtím, než se Goofy rozhodne vzít svého syna na výlet. Roxanne je vyjádřena oceněnou herečkou Kellie Noelle Martinovou, která je známá dlouhou televizní kariérou. Goofy Movie byl Martinův jediný Disneyho animovaný film do roku 2004, kdy se připojila k obsazení Mickeyho Dvakrát na Vánoce. Pokud jde o Roxanne, nevrátila se pro pokračování přímého videa, ale byla v epizodě House of Mouse, kterou vyjádřil Gray DeLisle.


' Hloupý film „Písně a soundtrack

Carter Burwell byl původním skladatelem filmu Goofy Movie, ale jeho dílo předělal Don Davis. Podle Burwella bylo jeho skóre příliš neobvyklé a Disney se chtěl držet známějších zvuků. R & B zpěvák Tevin Campbell provedl I 2 I a Stand Out jako postava Powerline. Soundtrack představoval 13 písní, z nichž některé nazpívali Aaron Lohr, Bill Farmer, Tom Snow a Jack Feldman.


' Hloupý film „U pokladny

V době, kdy A Goofy Movie opustil kina, to udělal s 35,3 miliony dolarů. Byl to relativní úspěch a vydělal 6,1 milionu dolarů v 2159 divadlech. Téměř se zdvojnásobil počet pokladen předchozího uvedení do kin DisneyToon Studios, DuckTales the Movie: Treasure of the Lost Lamp.


Recenze „praštěného filmu“ - Co řekli kritici

Ačkoli Goofy Movie hrál postavu goofball známou všemi, jednou z největších stížností na animovanou funkci bylo, že Goofy nebyl ve správném prvku, aby zazářil. Sdělení a téma filmu ztěžovaly Goofymu přenos celovečerního filmu. Film byl chválen pro jeho vizuální styl, ačkoli jeho skóre a šest uváděných písní bylo napomínáno, že jsou zapomenutelné. Goofy Movie nejvíce utrpěl svým příběhem, který se lépe hodil pro televizní karikaturu.


Kde se „praštěný film“ hodí do Disneyho filmu Pantheon

Goofy může patřit k oblíbencům Disneyho klasických postav, ale jeho film nezískal kritickou chválu. Goofy Movie plodil jedno pokračování přímého videa, extrémně praštěný film. Na 23. ročníku Annie Awards to pokračovalo v získávání nominací za nejlepší animovaný film, nejlepší produkční design, nejlepší hudbu, nejlepší scénář a nejlepší nejlepší animaci. Poté, co byl propuštěn na domácí video, se film vrátil do centra pozornosti a stal se kultovní klasikou.

V roce 2015 se na výstavě D23 Expo uskutečnilo setkání k 20. výročí filmu Goofy Movie. Od uvedení filmu bylo mnoho z jeho písní použito během akcí American Idol, DuckTales a Disneyland Paris Disney FanDaze v roce 2018.

Animovaný film je jedním z pouhých sedmi filmů natočených společností Disney MoveTndes a následoval film The Tigger Movie, který vyšel o pět let později.

bílé plátěné tenisové boty

Upoutávka „Goofy Movie“Hrát si

Goofy Movie Trailer (1995) animatedmoviescentral.com/disney/a-goofy-movie/ 2012-12-17T12: 39: 14 000Z

Streamujte teď praštěný film


Drobnosti „praštěného filmu“: 5 rychlých faktů

I když jde o zábavný, roztomilý animovaný film o otci a synovi, kteří se spojují během jejich dobrodružného výletu, o Goofy Range, který je skrytý v zákulisí, je toho hodně. Těchto pět rychlých faktů pomáhá vynést tyto drahokamy informací na světlo.

1. Praštěný film spojil prince a krále

Sledujete praštěný film a přísaháte, že jste postavu Powerline už někdy viděli? Je to pravděpodobně proto, že vychází z Prince a Michaela Jacksona. Powerline měl také vyjádřit Bobby Brown.

2. Road Trip pro záchranu vztahu inspirovaný praštěným filmem

Když se Jeffrey Katzenberg, předseda studia Walta Disneyho, vzdálil od své dcery, vzal ji na výlet. Pro Goofyho a Maxe to byl velmi podobný scénář.

3. Problémy s uvolněním Půjčuje návrat krále

Film Goofy Movie, který měl původně vyjít na prázdniny 1994, měl ve Francii problémy s produkcí a byl odsunut zpět do roku 1995. Na jeho místo se Lví král vrátil do kin.

4. Zneužití látky změnilo obsazení

Powerline se inspiroval dvěma ikonami popu, ale měl ho vyjádřit umělec R&B Bobby Brown. Když se zjistilo, že Brown má problém se zneužíváním návykových látek, byl vytažen z filmu. Brown již poskytl písně, ale Disney je nepoužil. Místo toho byli přestaveni a přidáni do jeho alba Forever.

5. Goofy a Max byli připraveni na různá místa určení

Několik raných návrhů skriptu přimělo Goofyho a Maxe cestovat do různých částí světa. Jedním z cílů byl tropický ráj na Havaji, zatímco druhý byl na herní show s názvem America's Funniest Gladiators.

Streamujte teď praštěný film


Populární Problémy

Jak odemknout vlka v Super Smash Bros. Brawl. Wolf je těžce bijící verze Fox a Falco, která je skvělá pro pokročilé hráče. Jeho pohyby a načasování chvíli trvá, než je zvládnete, ale dokáže rychle poslat protivníky do záhuby. Nicméně,...

Americký mladík Taylor Fritz se v pátek ve třetím kole na Roland Garros 2020 utká s italským Lorenzem Sonegem. Duo se již jednou setkalo na turné ATP a Fritz vede hlavou 1: 0.

Southern a Grambling se v sobotu setkávají na každoročním Bayou Classic. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Novak Djokovič před pár týdny vyhrál Wimbledon, když porazil prvního finalistu Matteo Berrettiniho o kýžený titul.

Je čas na Westminsterskou výstavu 2019. Zde je návod, jak sledovat show online zdarma, pokud nemáte kabel.

Rafael Nadal a Novak Djokovič vyrobili v semifinále Roland Garros 2013 absolutního humdingera. Toni Nadal řekl, že zápas téměř nezvládl, protože to bylo nervy drásající.