Pořadí 5 největších tenistů všech dob

3. Novak Djokovič

Novák Djokovic

Novák DjokovicNovak Djokovic je srbský tenista, který je současnou světovou jedničkou 1. Dosud vyhrál 17 grandslamů, přičemž ten nejnovější vyhrál jen před několika týdny na Australian Open.Djokovič aktuálně získal 78 titulů, z toho 34 titulů Masters - jeden krátký na Nadalových 35. Po dobu 277 týdnů držel pozici světové jedničky a pětkrát byl světovou jedničkou na konci roku.Djokovič je jediným hráčem, který alespoň jednou vyhrál všech devět mistrů, což svědčí o jeho všestrannosti a dovednosti na všech površích. Je také jediným hráčem po Rodu Laverovi, který držel všechny 4 grandslamy současně.

Srb je považován za největšího vraceče ve hře a jeho bekhend je také hodnocen jako jeden z nejlepších všech dob. Jeho vítězný H2H proti Federerovi a Nadalovi mu poskytl výhodu v debatě o KOZE.Djokovič je také jedním z nejschopnějších hráčů na světě, známý svou směšnou pružností. Vzhledem k jeho věku má obrovskou šanci překonat Federerův rekord 20 grandslamů.Djokoviče hodnotím na 3. místě jen proto, že má méně Slamů než Nadal a Federer, což podle vzhledu nezůstane příliš dlouho stejné.

Populární Problémy

Jak zasáhnout volejbal. Volejbal je skvělá hra na pláži nebo v tělocvičně. Existuje mnoho způsobů, jak dostat míč přes síť. Podávání a vracení podání nebo salvy zahrnuje specifické pohyby těla. Ať už je to první, druhý, ...Florida State a Arizona State se v úterý setkají v Sun Bowl 2019. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online, pokud nemáte kabel.Dlouholetí rivalové Stan Wawrinka a Andy Murray se v prvním kole French Open 2020 utkají. Murray vede Wawrinku zatím s náskokem 12-8 v head-to-head.

Poté, co prohrál finále Rogersova poháru s Alexandrem Zverevem, Roger Federer řekl: „Měl jsem trochu bolesti svalů, sem tam bolesti a bolesti.“

Hledáte v sobotu večer živý přenos ze hry TCU vs. Arkansas? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat online nebo na jiných zařízeních zdarma.

Soju je tradiční korejský duch, který se nejlépe podává studený a čistý (bez ledu). Je to také nejprodávanější alkohol na světě. Https://www.townandcountrymag.com/leisure/drinks/a16752958/soju-korean-liquor/ Baleno v klasickém zeleném ...