Olympijské hry v Riu 2016: Rafael Nadal prohrává s Del Potrem v semifinále 7-5, 4-6, 6-7Radost Rafa Nadala se rychle změnila ve smutek, když zlatého medailistu olympijských her v roce 2008 vyrazil Juan Martin Del Potro po 3hodinovém maratónském zápase. Španěl včera vyhrál s Marcem Lopezem zlatou medaili ve čtyřhře mužů.

Ale dnes v noci nemohl jít ani o krok dále a dostat se do finále dvouhry. Španěl začal důrazně a vzal první set 7-5. Ale Del Potro se ve druhém bránil a zlomil Španěla, aby vyrovnal a vzal druhý set 6-4.

Během 3 se žádný z hráčů nevzdávalrdset a muselo se rozhodnout o tie-breaku. Nadal v rozhodování udatně bojoval, ale nakonec nedokázal překonat přesilovku Del Potra, která nakonec prohrála tie-break.

Je to mírné překvapení, protože mnozí očekávají, že se Španěl dostane do finále mužské dvouhry, ale nyní to bude Del Potro, kdo si ve finále zahraje o zlato mužů. Jedná se o druhý velký skalp Argentiny na turnaji po vyřazení Novaka Djokoviče hned v prvním kole.

Del Potro bude hrát Great Britain’s Any Murray o šanci vyhrát zlato v tenise na olympijských hrách

Více ke sledování ...

Populární Problémy

„Young Sheldon“ je zpět ve 3. sérii, která má premiéru ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Pokud jste divoška, ​​může vás odrazovat myšlenka na odhalení nebo omezení plavek. Nakupování plavek se může zdát zdrcující, protože nevíte, jaký typ obleku si pořídit nebo jak se správně cítit, když ho budete nosit před lidmi ....

Jak strávit den v Yosemite. Národní park Yosemite je domovem nádherných vodopádů, obřích stromů, spousty divoké zvěře a některých z nejznámějších a nejpůsobivějších útesů na světě, včetně Half Dome a El Capitan nebo El Cap, protože je ...

Scheepers vypadl z tenisového turnaje Washington Open

Jak hrát práci v pizzerii na Robloxu. Work at a Pizza Place je zábavná hra Roblox. Děj hry je pracovat v Pizza Builder Brother a zažít různá povolání, abyste vydělali peníze na přizpůsobení svého ...

Váš průvodce streamováním filmu „Tron (1982)“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.