Jak se dívat na Severní Dakota vs ND State Football Online

Sledujte NDSU vs UND Football Online

Twitter/NDSUfootball

V sobotu proběhne 112. setkání na roštu-ale pouze druhé v éře divize I-mezi dlouholetými rivaly státu Severní Dakota a Severní Dakotou, kteří se mají postavit proti sobě ve Fargodome.

Hra (čas zahájení v 15:30 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete NDSU vs UND sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled státu Severní Dakota vs ND

S tím, že se UND příští rok připojí k NDSU na konferenci v Missouri Valley, se rivalita oficiálně vrací. Ve své historii se setkali 111krát, ale to se stalo jen jednou od doby, kdy vstoupili do úrovně Divize I. Ten se vrátil v roce 2015, přičemž nějaký chlapík jménem Carson Wentz vedl Bisona ke snadnému vítězství 34-9.

Naštěstí pro Severní Dakotu už Wentz není na akademické půdě. Není to ani jeho nástupce Easton Stick, výběr NFL pátého kola 2019, který loni poté opustil Bison stát se vedoucím školy všech dob při projíždějících yardech, projíždějících touchdownech, yardech celkového útoku, yardech na hru a yardech na hru.

bohužel pro Severní Dakotu se zdá, že Bison má na rozehrávači ještě jednu hvězdu.

Při svém prvním startu pod středem minulý týden dokončil Trey Lance 10 hodů z 11 na 185 yardů a čtyři přistání, přidal 116 yardů a dvě další skóre na pouhých pěti přenosech na cestě k 57–10 výprasku Butlera. To znamená, že měl průměr 18,8 yardů na hru a přistání na každých 2,67 her, na kterých se podílel. Není překvapením, že byl jmenován Fotbalová konference Missouri Valley, hráč týdne za jeho úsilí.

Je velmi atletický a kdykoli budete atletičtí, musíte být schopni bránit hru rozehrávače, A řekl trenér Bubba Schweigert . Když klesne zpět, aby přihrál a hra se porouchá, může hrát. Pro obranu představuje výzvy, není pochyb.

Není to tak, že by se někdo obával vstupu státu Severní Dakota do sezóny-dvojnásobní obhájci titulu byli koneckonců jedničkou v předsezonním hodnocení FCS. Ale s novým hlavním trenérem a novým rozehrávačem byli mnozí zvědaví, jak Bison vypadá.

Je pravděpodobně bezpečné říci, že většina těchto otázek byla důrazně zodpovězena, ale bude stále zajímavé sledovat, jak se Lance a spol. V sobotu postaví proti lepší konkurenci.

Severní Dakota zahájila podobně dominantní start minulý víkend s 47-7 omámením Drakea a Fighting Hawks jsou nyní těsně mimo FCS Top 25 .

Nebylo to všechno skvělé, protože quarterback Nate Ketteringham opustil tuto hru se zraněním nohy a proti NDSU si nezahraje. Místo toho záložní Andrew Zimmerman - který minulý víkend hodil 132 yardů a dvě přistání na úlevu - bude jeho prvním startem v kariéře proti nejlepšímu týmu v zemi.

Jsme velmi hrdí na to, jak Andrew hrál v 1. týdnu, Řekl Schweigert . Je to senior, který zde strávil hodně času, a těšíme se, až v této chvíli v sezóně povede náš útok. Sportovní medicína bude i nadále tvrdě pracovat spolu s Natem, aby ho co nejdříve dostali zpět.

NDSU jsou favorizován 30.5 .


Populární Problémy

Naomi Osaka způsobila pozdvižení začátkem tohoto měsíce, když oznámila, že přeskočí tiskové konference na Roland Garros 2021, aby ochránila své duševní zdraví.

Novak Djokovič je nejlepším hráčem turnaje, zatímco Roger Federer bude kvůli operaci kolena chybět.

Vysoká škola může být úžasný zážitek, ale pokud máte poruchu příjmu potravy, může být obtížná a děsivá. Nemusíte nechat svou poruchou příjmu potravy zabránit tomu, abyste měli pozitivní vysokoškolský zážitek. Potřebujete silný podpůrný systém a ...

Jak se zbavit chiggerů. Malé červené roztoče známé jako chiggers mohou být skutečnou nepříjemností, když vás kousnou. Chigger kousnutí není obvykle nebezpečné, ale často je velmi svědí a někdy je dokonce bolestivé. Chcete -li se zbavit chiggerů v ...

Kerber už letos Sereně jednou odepřela 22. titul. Udělá to znovu v Londýně?