Olympijské hry v Riu 2016, tenis: Obrovský rozruch, protože Elina Svitolina porazila Serenu Williamsovou

Mrzutá Serena Williamsová během své třetí úterní prohry na olympiádě v Riu.

Mrzutá Serena Williamsová během úterní třetí prohry na olympiádě v Riu.

V obrovském rozrušení na olympijských hrách v Riu 2016 byla v úterý 15. nasazená Elina Svitolina vyřazena z losování dvouhry žen špičkovou a světovou jedničkou Serenou Williamsovou. Obhájce titulu se dopustil až 8 dvojchyb a 37 nevynucených chyb při výpadku 4-6, 3-6, který trval jen 1 hodinu 12 minut.Američan vůbec nevypadal, že by hráč vyhrál Wimbledon rekordní rekord 22. ročníku Open Era jen před měsícem. Bojovala na pomalých kurtech ve vlhkých podmínkách a nedokázala přivolat svou obvykle bezvadnou službu, která byla největším strůjcem jejího pádu.Připustila pět přestávek podání, z nichž jeden přišel v hororové sedmé hře druhého setu, během kterého nastříkala pět dvojchyb. Tím byl Serenin osud prakticky zpečetěn a bylo jen otázkou několika dalších minut, po kterých Ukrajinec na 20. místě dokončil rozrušenou výhru.

Když si pomyslíme, že 21letá Serena při posledním setkání na French Open 2016 vybojovala Serena 6-1, 6-1, je toto úsilí mladíka o to obdivuhodnější.Svitolina, která má ve svém trenérském týmu zlatou olympijskou medailistku v Aténách Justine Heninovou, byla přirozeně nadšená svou první výhrou nad hráčkou s nejlepším umístěním.Je jedním z mých snů hrát proti ní a porazit ji - myslím, že se mi to ani nesnilo, řekl Ukrajinec.

Příště se utká s dvojnásobnou wimbledonskou šampionkou Petrou Kvitovou o postup do semifinále.Legendární americká olympijská kampaň v Riu se tak chýlí ke konci po další šokové úvodní porážce ženských čtyřher po boku její starší sestry Venuše. Čtyřiatřicetiletá žena je hrdou držitelkou čtyř zlatých olympijských medailí, z nichž tři zahrnuje ženskou čtyřhru se svou sestrou.Tato poslední porážka následuje po sérii rozrušení v tenise v Riu. V posledních dnech došlo k exodu některých z největších jmen tohoto sportu, který zahrnuje i mužskou světovou jedničku Novaka Djokoviče.

Muguruza také odjíždí

Dříve v úterý odešla také úřadující šampionka dvouhry žen ve dvouhře Garbine Muguruzaová. Španělka byla směrována 1-6, 1-6 34. Portoričankou Monicou Puigovou v dalším ohromujícím výsledku.

Populární Problémy

Slovenka Dominika Cibulková potěší Singapur nečekaným vítězstvím ve finále WTA.

Bruins se ve čtvrtek utkají s ďábly v otvíráku sezony NHL 2021 každého týmu. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Jak kroutit ušima. Kroutit ušima je docela vzácná dovednost díky tomu, jak se lidé v průběhu času vyvíjeli. Ne každý to dokáže, takže abyste se dozvěděli, jak na to, je důležité nejprve vědět, o co jde. Díky lepší představě o tom, co očekávat, ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Regis Prograis vs Kiryl Relikh online.

LSU a Clemson se v pondělí večer setkají na národním mistrovství ve fotbale. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Střední škola přináší pro mnoho lidí období změn. Je to doba, kdy možná vyrůstáte ze svých dětských zájmů, pocitů a vzhledu. Možná budete chtít vyniknout, abyste získali sebevědomí, přátele nebo respekt. Je přirozené, že ...