Roger Federer dělá to nejlepší, co Andre Agassi a John McEnroe dělají v nové reklamě na Mercedes

Nadšený a chlupatý Federer a la 70Roger Federer je na tenisovém vrcholu více než deset let a vždy vyzařoval třídu. Ať už se jedná o jeho nádherné forhendy nebo jedinečný jednoruční bekhend, což je pohled sám o sobě, na Švýcarech je něco velmi aristokratického.

Netřeba dodávat, že FedEx se vždy choval chladně, klidně a sebejistě, což v něm definovalo šampiona. Ale přemýšleli jste někdy o tom, jak by to bylo, kdyby Federer hrál v jiné éře? Představili jste si ho někdy na sobě nechvalně proslulého „parmice“ nebo bash rozhodčích ve skutečném McEnroe-Sque?To vše a ještě více získáte v nejnovější reklamě Mercedesu, která obsahuje švýcarského maestra. Zavazuje své fanoušky tím, že trochu zklamal svou stráž a napodobuje několik bývalých hvězd na „T“.

Federer je nejprve zobrazen jako soupeř velkého Roda Lavera, který vyhrál 11 Grand Slamů v letech 1962 až 1969, včetně Calendar Slam v roce 1969. Je zde popsán FedEx, na obrázku bezchybně sportovní módní oblečení ze „zlaté éry“ doplněné dřevěnými raketami. od Roda Lavera jako „úžasné“. Švýcar je také na obrázku, jak řídí vintage kabriolet Mercedes (podle očekávání).

Další na řadě je, že Federe má dlouhé vlasy, čelenky a záchvaty vzteku na kurtech, což nám do mysli vnáší jistého Johna McEnroa. McEnroe, konečný špatný chlapec tenisu v 70. a 80. letech, byl sedminásobným grandslamovým vítězem, ale měl celkem pověst konfrontace s rozhodčími a ztráty nervů, když svou raketu mlátil mezi další náčiní, na které mohl oči položit. Federer se doslova mění v rockovou hvězdu „éry zlých chlapců“.Rychle vpřed o deset let vpřed a uvidíme Federera v parmici, kterou v 90. letech prosazoval Andre Agassi (předtím samozřejmě plešatý). Agassi, často považován za jednoho z nejlepších vracejících se hráčů, měl barevnou osobnost, která se mísila s jeho neortodoxními možnostmi oblečení a přístupem. Vidět FedEx v barevném avataru osminásobného grandslamového šampiona je pro fanoušky opravdová lahůdka.

Reklama končí záběrem na současného Federera při řízení Mercedesu, přičemž vypravěč zdůraznil, že „skutečný výkon je nadčasový“. Přestože Federerovu sezónu přerušilo zranění, a přestože je na sklonku své kariéry, je opravdu nadčasový. Pokud jde o půvab a krásu, sedmnáctinásobný grandslamový šampion, kterého ztělesňuje, se pravděpodobně nevyrovná žádnému jinému hráči.

Populární Problémy

Basketbal Memphisu se v úterý ujme státu Mississippi Valley. Tato hra není v televizi, ale tady je návod, jak ji můžete sledovat naživo.Jak jíst Jicamu. Dobře, koupil jsi jicama v obchodě a nevíš, co s tím dělat. Tuto oblíbenou kořenovou zeleninu lze jíst mnoha různými způsoby a je vynikající, chutná jako kříženec jablka a bramboru ....

Jak získat letecký pohled na Mapy Google. Mapy Google vám mohou ukázat jiný pohled na vaše tradiční mapy. Můžete přepnout na zobrazení Země nebo Satelit a získat tak letecký pohled na celou mapu. V tomto zobrazení můžete vidět skutečné struktury na ...

Sledujte všechny E! online speciály na červený koberec pro Oscary 2019 prostřednictvím živého přenosu. Navíc získáte přehled o všech časech a hostitelích programování cen.

Drony jsou malá mechanická zařízení podobná helikoptéře, která lze pilotovat na dálku. Jedním z nejpopulárnějších stylů je „kvadrokoptéra“: dron ve tvaru „X“ s 1 malou vrtulí na konci každého ramene. Drony jsou často vybaveny kamerami ...