John Isner, Reilly Opelka a Nick Kyrgios oznámili jako součást týmu World pro Laver Cup 2021

John Isner trefuje forhend na Masters v Cincinnati 2021

John Isner trefuje forhend na Masters v Cincinnati 2021

Američané John Isner a Reilly Opelka se letos zúčastní čtvrtého ročníku Laver Cupu. Duo se připojí k Nick Kyrgios, Denis Shapovalov, Diego Schwartzman a Felix Auger-Aliassime na soupisce týmu World pro turnaj, který se uskuteční v TD Garden v Bostonu.

Zatímco Reilly Opelka, který nedávno dělal své první finále ATP Masters 1000 v Torontu, bude hrát Laver Cup poprvé v kariéře, John Isner se účastnil každé edice.

Být v týmu s kluky, se kterými normálně soutěžíme, je tak odlišné a zábavné. Scházíme se tak dobře jako skupina, chemie je úžasná a je to tak skvělé prostředí, jehož součástí můžeme být, řekl Isner.

Isnerovi bylo letos 36, ale nejevil žádné známky zpomalení, když vyhrál 11 z posledních 12 zápasů. Opelka se mezitím dostal do semifinále turnaje 2021 Italian Open a poté se zlepšil na turnaji Toronto Masters, kde ho ve finále porazil Daniil Medveděv.

at & t sledovat televizi na roku

To znamená, že zbytek kontingentu Team World má za sebou spíše průměrné sezóny. Denis Shapovalov, Diego Schwartzman a Felix Auger-Aliassime vykázali na Majors slušné výsledky, ale na dalších akcích bojovali.

Nick Kyrgios mezitím letos téměř nehrál žádný závodní tenis. Očekává se, že Aussie bude napumpován na Laver Cup, což je náhodou jeho oblíbená událost v tenisovém kalendáři.

Laver Cup je můj oblíbený týden v roce a já prostě miluji být součástí týmu. Bude to neskutečné hrát v TD Garden, sídle Celticů, řekl Kyrgios.
Fanoušci Bostonu milují svůj sport, takže pokud můžeme kdekoli vyhrát Laver Cup, pak je TD Garden a Boston, jedno z největších sportovních měst na světě, tím pravým místem.

Australana by mohla živit i vyhlídka na to, že se postaví Casperovi Ruudovi, s nímž si už nějakou dobu vyměňuje slovní salvy.

Roger Federer a Dominic Thiem vynechají Laver Cup 2021

Tým Evropy mezitím povede světová dvojka Daniil Medveděv, který bude v Bostonu debutovat na Laver Cupu. Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev, Andrey Rublev, Casper Ruud a Matteo Berrettini jsou dalšími členy týmu Europe.

Hlavní opory týmu Evropa Roger Federer a Dominic Thiem letošní Laver Cup vynechají. Federer, který pomohl založit soutěž již v roce 2017, z akce odešel kvůli zranění kolena. Švýcaři podstoupí operaci později v tomto roce a v dohledné budoucnosti budou odsunuti na vedlejší kolej.

Dominic Thiem ve středu na Twitteru oznámil, že se letos kvůli zranění pravého zápěstí nebude moci vrátit do akce. Rakušan, který si při závodech na Mallorce poškodil šlachy v zápěstí, čeká příští rok návrat k závodnímu tenisu.

Populární Problémy

Během tiskové konference před turnajem Novak Djokovič hovořil o svých aspiracích na Grand Slam v kalendáři, o svých největších uchazečích na US Open a o vakcínách proti COVID-19.

Jak nechat tip v Paříži. Ačkoli je spropitné ve Francii ve srovnání s některými jinými zeměmi méně běžné, v Paříži je běžnější než v jiných částech země. Přestože jsou v restauracích často zahrnuty poplatky za služby, můžete ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas zápasů Minnesota vs Iowa online bez kabelu. Hawkeyes, sedící 11: 0, jsou jedničkou v zemi.