Přímý přenos Bengals vs Steelers: Jak se dívat zdarma

Joe Burrow fantasy fotbal začíná nebo sedí 2. týden vs. Browns

Getty Quarterback Joe Burrow #9 Cincinnati Bengals.

Pittsburgh Steelers mají šanci přejít na 9: 0, protože v neděli hostí rival AFC North Cincinnati.

Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Bengals vs Steelers online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Cincinnati a Pittsburghu

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

můžete sloužit badandu v badmintonu?

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Bengals vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Cincinnati a Pittsburghu

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Bengals vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Bengals vs Steelers naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Bengals vs Steelers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Bengals vs Steelers

Pittsburgh Steelers jsou poprvé v historii franšízy 8: 0 a mají šanci převzít vedoucí postavení v AFC North, pokud dokážou v neděli vyjmout povýšený tým Cincinnati Bengals.

Vypadalo to, že Steelers budou bez veteránského rozehrávače Bena Roethlisbergera k zápasu, ale v sobotu dostal povolení čelit Bengálům.

Moje tělo si užilo týden volna, řekl Roethlisberger. Moje mysl, z výuky pre-K, si týden volna neužila. Byla to zábava být s nimi doma, ale rozhodně mi chybí kluci.

Roethlisberger byl považován za vysoce rizikový blízký kontakt s těsným koncem Vance McDonaldem, který měl pozitivní test na virus počátkem týdne.

Moje žena, spali jsme v protilehlých místnostech. Takové věci. Moje žena řekla: Je mi jedno, jestli to dostaneme, ale nechceme, aby to dostaly naše děti, řekl. Vždycky se staráte více o své děti než o sebe nebo kohokoli. Myslím, že jsme byli v bezpečí, jak jen můžeme být doma.

Oceláři vyhrávali, ale chtěli by, aby jejich běžecká hra byla na dobré cestě. Conner za poslední tři týdny nepřekonal 100 yardů a minulý týden si připsal proti Cowboys pouhých 22 yardů při výhře 24-19, která byla na pohodlí příliš blízko.

Snaží se z filmu vzít co nejvíce a aplikovat jej na cvičné pole, obranný konec Steelers TJ Watt. Myslím, že je velmi důležité, abyste nepřešli tato vítězství v pondělí a nezacházeli s tím, jako bychom se na hru nepodívali, ale tento týden budeme přemýšlet o Bengals. Zajistili jsme, že jsme se podívali na film Cowboys, abychom ho rozebrali a promluvili a ujistili se, že všechny naše kachny jsou v řadě. Pak jsme se tento týden začali připravovat na Bengály a věřili jsme si v plán, který jsme vymysleli, a byl to pro nás skvělý týden.

Begnals začínají týden, ale naposledy, 31.-20., Stáhli své nejpůsobivější vítězství v poslední době proti Titanům.

Celkový výběr č. 1 Joe Burrow prosadil Rookie of the Year, když v této sezóně odehrál 2 272 yardů a 11 přistání. Proti tvrdé obraně Steelers však bude mít Burrow plné ruce práce.

Myslím, že na konci dne jsou opravdu dobrou obranou a pár jsme jich odehráli: Indy, Philly měla skvělou frontu, jednu z nejlepších front v NFL a určitě je Baltimore jedním z lepších obrany, které jsme čelili, řekl hlavní trenér Bengals Zak Taylor. Hráli jsme opravdu dobrou obranu, takže naši kluci jsou připraveni zvládnout cokoli. Víme, že Pittsburgh je dobrý tým a máme k nim velký respekt, ale naši kluci jsou připraveni jít.

Oceláři jsou 7bodovým favoritem zápasu.

kde mohu hrát badminton

Populární Problémy

Havrani a Bills se v sobotu večer setkají v obrovském zápase divizního kola AFC. Zde je návod, jak můžete sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Jak číst krevní tlak. Váš krevní tlak ukazuje, jak moc musí vaše tělo pracovat, aby pumpovalo krev do vašich orgánů. Může být nízká (hypotenze), normální nebo vysoká (hypertenze). Hypotenze nebo hypertenze může způsobit zdravotní potíže ...

Není žádným překvapením, že funkce „Big 3“ v tomto seznamu.

Oblečení Rogera Federera a Rafaela Nadala na Wimbledon 2021 bylo odhaleno na Twitteru.

Bob a Mike Bryan získali svůj milník 100. titulu ve čtyřhře ATP poté, co ve finále čtyřhry mužů porazili Marcela Granollersa a Marca Lopeze 6: 3, 6: 4.