Roger Federer je tenisový král, nevím, proč ho otec Novaka Djokoviče komentuje: Stefan Koubek

Roger Federer (L) a Novak DjokovicNovak Djokovič se za posledních několik týdnů dostal pod palbu z mnoha různých důvodů, i když se profesionální tenis v době pandemie COVID-19 vrací.

Adria Tour, pořádaná a financovaná Srbem a členy jeho rodiny, se zastavila poté, co čtyři hráči, včetně samotného Djokoviče, měli pozitivní test na COVID-19. Aby přilil olej do ohně, Djokovičův otec Srdjan byl ve zprávách pro své komentáře ohledně úspěchů svého syna a soupeření s Rogerem Federerem.Srdjan Djokovic tvrdil, že svět č. 4 na jeho syna žárlil a nedokázal se vyrovnat s tím, že byl Srbem překonán.

Otec Novaka Djokoviče, o kterém je známo, že také v minulosti učinil pobuřující prohlášení, dodal, že Roger Federer „nemůže přijmout, že ho předběhnou Rafael Nadal a Novak“. Starší Djokovič také poradil dvacetinásobnému grandslamovému šampionovi, aby místo tenisu trávil více času se svou rodinou a „chodil lyžovat“.

Stačí říci, že tyto komentáře nešly dobře s tenisovým světem. A Stefan Koubek, rakouský daviscupový kapitán, se vloupal do Srdjana a tvrdil, že svému synovi nedělá žádnou službu.Nevím, co chtěl otec Novaka Djokoviče udělat se svými komentáři k Rogerovi Federerovi: Koubek

Roger Federer (L) a Novak Djokovic na Wimbledonu 2019

Jak uvádí švýcarský nový outlet Pohled , Položil Koubek do otce Novaka Djokoviče a tvrdil, že jeho komentáře k Rogerovi Federerovi jsou zcela mimo provoz.

'Jsou věci, které lze zachránit,' řekl Rakušan. 'Nevím, co s tím chtěl Papa Djokovič udělat (jeho komentáře k Federerovi).' To může říci sám Novak. Nevím, proč takové věci prostředí vždy rozdává. '

Soupeření mezi Novakem Djokovičem a Rogerem Federerem dosáhlo svého vrcholu během loňského epického wimbledonského finále, které Djokovič dotáhl do pěti nezapomenutelných setů a vůbec prvního rozhodujícího setbreaku na trávě na SW19. Vzhledem k nedávnému zranění Rogera Federera a formě Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče mnoho fanoušků znovu zahájilo debatu o hře Greatest of All Time (GOAT).Existuje spousta pochybností o tom, zda švýcarská legenda dokáže po zranění replikovat formu. Pro Koubka je ale jen jedna out-and-out GOAT, a on o tom nemluvil.

„Roger Federer je králem tenisu, the (nejlepší) hráč všech dob, “prohlásil Koubek, než požádal světovou čtyřku, aby hrála déle. „Pokud stále hraje, je to dobré pro všechny. Prosím, hrajte dalších pět let. '

Populární Problémy

Zjistěte, jak streamovat a stahovat druhé studiové album Harryho Styles 'Fine Line', jakmile bude vydáno.

Tommy Paul zamkne rohy s místním oblíbencem Gillesem Simonem v prvním kole Paris Masters. Paul a Simon se na ATP Tour nikdy předtím nepotkali.

Úterní výhra Anastasie Pavljučenkovové nad Španělkou Sárou Sorribes Tormo posunula Rusku o krok blíže k její vůbec první medaili na olympiádě.

Jak nahrávat video hru bez karty Capture Card. Nahrávání a sdílení hry se stalo pro mnoho hráčů velmi oblíbenou zábavou. Nárůst popularity video serverů, jako jsou YouTube a Twitch, otevřel zcela nové publikum ...