Sania Mirza Tennis Academy: Centrum nejjasnějších indických tenistekSania Mirza Tennis Academy si klade za cíl být nejlepší v zemi

Zranění možná omezila Sania Mirzu, zdaleka nejlepší indickou ženskou dvouhru všech dob, od hraní formátu její první volby, ale ne jejího odhodlání pomoci Indii produkovat jemné ženské tenistky prostřednictvím Sania Mirza Tennis Academy (SMTA).

Akademii, která má devět syntetických kurtů a navíc pár antukových kurtů, které by mohly být kdykoli funkční, se svěřuje odpovědnost za výchovu a dolaďování dovedností devíti ženských hráček pro Fed Cup v Kazachstánu v roce Únor.

Stává se také centrem nejjasnějších ženských talentů po celé zemi, protože 51letý Christian Filhol, trenér týmu Indian Fed Cup, prozatím převzal mentoring dívek v akademii.

V rozhovoru s hinduistou “Imran Mirza, Saniain otec, to řekl:„ Je to obrovská příležitost pro každého v Indii. Díky iniciativě AITA se Filhol stará o táborníky Fed Cupu. S bývalým australským olympionikem Robertem Ballardem, který dává novou definici toho, o čem je trénink specifický pro tenis, jsem přesvědčen, že hráči budou hodně vylepšeni.

Filhol, který stál u zrodu známých ženských hráčů jako Mary Pierce, Elena Dementieva, Justine-Henin, Marion Bartoli a Cara Black, měl pro SMTA slova chvály.

Řekl: Ano, některým z nich trvá, než dosáhnou požadovaných standardů. Pokud jde o zařízení, nemohou si stěžovat na SMTA, což mohu říci, že lze srovnávat s některými z nejlepších na světě.

Doufejme, že některé pozoruhodné indické ženské singlové hráčky jako Ankita Raina (světová jednička 295), Prerna Bhambri (světová jednička 591) a Sunkara Rishika (světová č. 511) využijí vybavení a najdou si cestu nahoru.

Populární Problémy

Zajímá vás, jak přesně sledovat Disney Plus na zařízeních Roku? Máme pro vás průvodce krok za krokem, včetně toho, které modely Roku jsou podporovány.

Goran Ivanisevic věří, že jeho svěřenec Novak Djokovic si nikdy neužije stejné podpory a uznání, jaké dostává Roger Federer.

Jak na Mountain Board. Už jste někdy cítili spěch sjíždění hory na snowboardu? Přáli jste si někdy, aby bylo celý rok sněhové, jen abyste mohli cítit ten nápor? Nyní s tímto jednoduchým průvodcem nebudete muset jezdit na snowboardu; Já jsem ...

Jak umístit elektrody pro desítkovou jednotku. Pokud jste si nedávno přinesli domů jednotku TENS, která vám pomůže s bolestmi svalů, pravděpodobně přemýšlíte, kam přesně umístit elektrodové podložky. Správné umístění podložek je opravdu ...

Roger Federer je nejlepším hráčem na turnaji na trávě v Německu, který je také známý jako Gerry Webber Open.