Serena Williamsová a Carla Suarezová postoupily do druhého kola Australian Open

serena williams

Serena je považována za favoritku na zisk titulu z Australian Open

Americká tenisová ikona Serena Williamsová a Španělka Carla Suarezová v pondělí postoupily do druhého kola Australian Open poté, co vyhrály zápasy v prvním kole.

Serena porazila Itala Camila Giorgiho 6: 4, 7: 5 za hodinu a 45 minut, zatímco Suarez vyhrál po jedné hodině a 43 minutách 7: 5, 6: 4 nad Švýcarkou Viktorijou Golubic.

Serena, 21násobná hlavní vítězka dvouhry, se ve druhém kole tenisového turnaje utká s vítězem zápasu prvního kola mezi Lotyškou Jelenou Ostapenkovou a tchajwanskou Hsieh Su-Wei.

Suarez se utká s Řekyní Marií Sakkariovou, která porazila Číňana Wang Yafana.

Populární Problémy

Roger Federer je mnohými považován za jejich oblíbeného hráče, přičemž Marat Safin je tím nejnovějším, kdo může do refrénu přidat. Safin byl jedním z největších Federerových rivalů na počátku dvacátých let; ti dva spolu hráli až 12krát.

„Sumec“ se vrací na svou osmou sezónu na MTV. Zjistěte, jak sledovat reality show, pokud nemáte kabel.

Váš průvodce streamováním Gravity Falls online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy kriket West Indies vs Bangladesh online online ve Spojených státech.

Fotbal Western Kentucky otevírá ve čtvrtek sezónu 2019 proti Central Arkansas. Zde je návod, jak hru sledovat.

„TINA“, nový dokument HBO o hudební ikoně Tině Turnerové, má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete film sledovat online zdarma.