Serena Williamsová vyhazuje světovou jedničku Wozniackou, aby se dostala do finále US Open

Serena Williamsová má letos svůj podíl na zraněních a smůle, ale nyní má za sebou ještě jedno velké finále. Nemůžete to kategorizovat jako „štěstí“, protože porazila světovou jedničku Caroline Wozniacki, aby tak učinila. Vysoce talentovaný Dán bohužel stále zůstává „bez větších“.

Serena se nyní utká se Samanta Stosurovou o svůj 4. titul na US Open. Stosurová porazila Angličanku Kerberovou z Německa, aby se dostala do svého druhého velkého finále.

Williams i Stosur nedostanou šanci odpočívat, protože v neděli budou hrát finále.Serena's slaví po semifinálové výhře

Serena Williams letos přišla na US Open v domnění, že by to mohlo být IT. Rozhodně to bylo TO pro její starší sestru Venus, která odešla do důchodu během prvního týdne soutěže. Paní se železným srdcem se ale postavila a porazila všechny na cestě. Porážkou myslím demolici. V semifinále se utkala s Wozniackými a všichni si asi mysleli, že to bude dobrý boj. Ano, nemůžete na Wozniacki investovat ve velkých společnostech, ale toto je její oblíbený povrch a ona také zpívala, takže očekávání byla oprávněná.

Ale 6-2, 6-4 není výsledková listina velké soutěže. Byl Serenin den a světová jednička byla zdrcena naprostou silou Američanů.

V ženském tenise je těžké najít sílu. Steffi Graf, Martina Navratilova a téměř všechny špičkové ženské hráčky byly připravené a elegantní, ne brutální a urážlivé jako sestry Williamsové.

Nikdo nedává Samovi Stosurovi šanci vyhrát v neděli a je spravedlivé to udělat. Největší otázkou je však důvěryhodnost ženského tenisu.

Pokud by 29letá, 27. ženská hráčka mohla najednou vstoupit na scénu a být favoritem na vítězství v mistrovství, co dělají ostatní? Neberte nic a absolutně nic Sereně Williamsové, ale pokud je to tak, ženský tenis nejde správným směrem.

Hráči jako Justine Heninová, Kim Clijstersová, Elena Dementěvová a Svetlana Kuzněcovová nabídly sestrám nějakou konkurenci, ale dnešní dívky jsou příliš měkké a snadno se opotřebovávají. Můžeme jen doufat, že někdo tuto situaci ukončí.

Přijďte však tuto neděli, všechno to budou skoky a radost ve Flushing Meadows, protože americká Serena Williamsová zvedne pohár v den, kdy Amerika stála před deseti lety v šoku.

Populární Problémy

Být populární je společným přáním mnoha dívek. Kdo by nechtěl být populární od idolizace až po zasypání láskou? Přestože se dosažení tohoto cíle může zdát nemožné, tento článek vám může pomoci splnit si sny. Podle...

Jak jezdit na kole. Chcete jít ven a jet na kole? Snažíš se učit někoho jiného? Mnoho dospělých nikdy nedostalo příležitost učit se a mnoho dětí se chce učit. Není důvod se stydět. Místo toho buďte dychtiví začít ...

Ideální tenisová obuv by měla být lehká, orientovaná na rychlostní pohyb a používat materiály, které zvyšují stabilitu.

Jak vyrobit špagetovou omáčku z čerstvých rajčat. Mnoho lidí se bojí myšlenky na výrobu čerstvé rajčatové omáčky od nuly, ale ve skutečnosti je to docela snadné. Při výrobě omáčky od nuly je klíčem použít nejčerstvější, ...

Jak cestovat z Los Angeles do Grand Canyonu. Grand Canyon je přírodní povodí v severní Arizoně, které bylo po miliony let vytesáno řekou Colorado. Grand Canyon se nachází v národním parku Grand Canyon a je zapsán na seznamu UNESCO ...

Zde je návod, jak sledovat dokument Jane The Goodall „The Hope“ naživo nebo na vyžádání online, i když nemáte kabel.