Serena Williamsová potvrzuje, že bude hrát US Open

Serena Williams - oříznuta

Serena Williamsová

Serena Williamsová potvrdila, že bude hrát na US Open 2020.

V úterý Americká tenisová asociace (USTA) oznámila, že grandslam ve Flushing Meadows bude pokračovat podle plánu navzdory globální pandemii koronaviru.

WTA bude pokračovat 3. srpna a před US Open, které má proběhnout bez přítomnosti fanoušků od 31. srpna do 13. září, jsou naplánovány tři turnaje.

Úřadující wimbledonská šampionka Simona Halepová a světová jednička Ashleigh Bartyová vyjádřily obavy z turnaje v New Yorku, Williamsová potvrdila, že se zúčastní.

'Nakonec se opravdu nemůžu dočkat, až se vrátím do New Yorku a budu hrát US Open 2020,' řekl Williams novinářům v konferenčním hovoru Zoom.

„Mám pocit, že USTA odvede opravdu dobrou práci a zajistí, aby všechno bylo úžasné a všichni v bezpečí.

„Bude to vzrušující. Je to už více než šest měsíců, co spousta z nás hrála profesionální tenis.

„Určitě mi budou fanoušci chybět, nechápejte mě špatně. Už jen být venku s tím newyorským davem a slyšet všechny jásat, to mi v některých těch těžkých zápasech bude opravdu chybět. Ale to je šílené, jsem nadšený. '

Williams potřebuje ještě jeden grandslamový titul, aby se vyrovnal rekordnímu počtu Margaret Courtové 24.

Osmatřicetiletá žena skončila na straně poražených v každém z předchozích dvou finále US Open a poslední z jejích šesti titulů tam získala v roce 2014.

Halep a Barty nejsou jedinými elitními hráči, kteří vzbuzují obavy z účasti na grandslamu, zatímco omezování šíření COVID-19 je nadále problémem USA i mimo ni.

Obhájce titulu mužů Rafael Nadal přiznal, že mu cestování nevyhovuje, zatímco pandemie pokračuje a světová jednička Novak Djokovič si stěžoval na protokoly, díky kterým mohli hráči zůstat mezi zápasy v hotelech a mít s sebou ve Flushing Meadows pouze jednu další osobu.

Populární Problémy

Zde je návod, jak si objednat UFC 244 PPV, který představuje jeden z nejočekávanějších bojů roku-titul „BMF“ mezi Nate Diazem a Jorge Masvidalem.

Video: Pete Sampras - Beyond the Glory

Zde je článek analyzující podobnost mezi herním stylem Nicka Kyrgiose a Felixe Augera-Aliassimeho.

Bryan bratři Paříž, 2. listopadu (IANS) Bob a Mike Bryan zde v neděli na BNP Paribas M získali 32. titul ATP Masters 1 000 a celkově 102. místo.