Přímý přenos vánočního speciálu SNL 2020: Jak se dívat online

Eddie Murphy jako pan Robinson dne

NBC Eddie Murphy jako pan Robinson na 'SNL'

Dlouho trvající komediální show Sobotní noční život je ve své 46. sezóně, což znamená, že z každoročního vánočního speciálu, který se koná ve středu 16. prosince a v úterý 22. prosince, je k dispozici více než čtyři desetiletí skic, obě ve 21 hodin. ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, můžete se dívat na rok 2020 takto Sobotní noční život Vánoční speciální streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat rok 2020 Sobotní noční život Vánoční speciál živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat rok 2020 Sobotní noční život Vánoční speciál naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s 3denní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat rok 2020 Sobotní noční život Vánoční speciál živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Vánoční speciální SNL 2020Hrát si

Video Video související se živým přenosem vánočních speciálů SNL 2020: jak se dívat online 2020-12-16T15: 00: 27-05: 00

Každoroční tradice V sobotu večer živý vánoční speciál kopá do trezoru dvě hodiny skic s tematikou dovolené.

Velmi pravděpodobně bude spatřen Eddie Murphy jako pan Robinson, alternativní konec Je to nádherný život , vánoční směs Sweeney Sisters, Jimmy Fallon a Justin Timberlake, kteří ji přinesli do Christmasville, představení Přeji si, aby dnes byly Vánoce, Jingle Barack, Santa’s My Boyfriend, vánoční večírek v kanceláři, vánoční edice Delicious Dish a Twin Bed.

Podle tiskové zprávy NBC:

Od svého vzniku v roce 1975 SNL zahájila kariéru mnoha nejjasnějších komediálních interpretů své generace, a jak The New York Times poznamenal u příležitosti 25. výročí speciálu oceněného Emmy v roce 1999: Na rozdíl od konvencí času i showbyznysu, SNL je stále nejrozšířenějším vlivem na umění komedie v současné kultuře. Na konci století, Sobotní noční život umístil na sedmém místě v seznamu 100 nejlepších bavičů za posledních 50 let Entertainment Weekly.

Nezahrnuje speciály a digitální série, program získal 78 cen Emmy, což je nejvíce za jakoukoli show v televizní historii. SNL je také držitelem titulu pro nejvíce nominovanou televizní show v historii Emmy s 285 nominacemi, bez speciálů a digitálních seriálů. SNL byl dvakrát, v letech 1990 a 2009, oceněn prestižní cenou George Foster Peabody a citován jako skutečně národní instituce. Sobotní noční život byl Národní asociací provozovatelů vysílání uveden do Vysílací síně slávy a show nadále získává nejvyšší hodnocení ze všech televizních programů do pozdních nočních hodin a každý týden baví miliony.

The Sobotní noční život Vánoční speciál se koná ve středu 16. prosince ve 21 hodin. ET/PT. Repríza se koná v úterý 22. prosince ve 21 hodin. ET/PT, oba na NBC.


Populární Problémy

Jak vyrobit kandovaný citrus. Tento dekadentní recept je dokonalou ozdobou mnoha dezertů a jeho kombinace sladkého a koláčového nadchne vaše chuťové pohárky! Podává 8 až 10 Doba přípravy: 10 minut Doba vaření: 20 minut Oloupejte ...

Novak Djokovic vypadá, že je připraven na velký úspěch v roce 2019, a možná dokonce překoná rekord Rogera Federera ve 20 grandslamech.

Jak vycvičit koně. Výcvik vašeho koně může být náročný, ale je to také obohacující zážitek. Začněte tím, že svého koně naučíte řídit po zemi, což znamená vést zezadu, když jste na zemi. Je to skvělý způsob, jak učit ...

Jak změřit polévkovou lžíci. Nejjednodušší způsob, jak změřit polévkovou lžíci, je použít odměrku. Pokud žádnou nemáte, můžete stejnou částku získat pomocí jejího ekvivalentu v jiných měrných jednotkách. Pokud nemáte žádné měřicí nástroje ...

Sportovní žurnalistika je konkurenční, ale vzrušující pracovní vyhlídka. K tomu, aby se v tomto odvětví usadil, je však zapotřebí víc než jen vášeň pro sport. Stát se sportovním novinářem kromě vášně pro sport vyžaduje také ...

Obhájce titulu z US Open Dominic Thiem ve středu na Twitteru oznámil, že se v této sezóně nebude moci vrátit do akce kvůli zranění zápěstí.