Tennessee vs LSU Basketball Live Stream: Jak se dívat online

GettyO první místo v SEC se hraje v sobotu odpoledne, když č. 13 LSU vítá č. 5 Tennessee v Baton Rouge.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete do některého z následujících služby streamování živých televizních přenosů bez kabelu:PlayStation Vue

jaká velikost tenisové rakety pro 8 let

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny obsahují ESPN.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

jak cvičit tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Náhled vs Tennessee vs LSU

Po středeční porážce LSU 82-77 nad Floridou se již nejedná o zápas mezi jedinými týmy s jednou prohrou v SEC.

Ale stále je to zápas o první místo na konferenci - pokud Tennessee vyhraje, jsou sami nahoře a v kritické dýchací místnosti míří do opravdu obtížného závěrečného úseku. Pokud LSU vyhraje, je to třísměrná remíza spolu s Kentucky a Tennessee, ale Tygři pak budou vlastnit vítězství nad Wildcats i dobrovolníky.

S tak vysokými sázkami by měly být oba týmy připraveny, ale LSU bude pravděpodobně obzvláště zoufalé, aby vyhrálo domácí publikum poté, co je ve středu večer zklamalo.

Je to trapné, prohráli jsme dva domácí zápasy, Řekl po prohře hlavní trenér LSU Will Wade . Jsme 7-0 v SEC na silnici a dva jsme ztratili (doma). Cítím se hrozně pro naše fanoušky. Pro lidi je těžké pracovat a dát své peníze, aby nás přišli sledovat hrát. Je to otravné Ochromení. Absolutně otravné.

Je to také zápas mezi dvěma nejzábavnějšími přestupky v zemi.

Trestný čin dobrovolníků je postaven na trpělivosti a pohybu míče, což není překvapení pro tým, který vede šest vyšších tříd. Mohou se dostat ven v přechodu, pokud se naskytne příležitost, ale nikdy nespěchají (155. v zemi v upravené tempo ), starají se o míč (24. v procentech obratu) a jsou extrémně nesobečtí, přičemž 63,5 procenta jejich lopat je asistováno (druhá nejvyšší sazba za jediným státem Michigan).

Výsledek? Druhý nejúčinnější přestupek ve vysokoškolském basketbalu, podle upraveného žebříčku účinnosti Kena Pomeroye .

LSU mezitím přináší téměř přesně opačný plán s pěti přispívajícími podtřídy (jeden druhák, čtyři prváci), kteří byli všichni Prvních 100 rekrutů . S tolika mladistvými, atletickými nadáními jsou náchylní k chybám (194 v zemi v procentech obratu) a neumí všechny tři tak dobře zastřelit (32,6 procenta jako tým), ale jsou velmi nebezpeční při přechodu, jsou neúprosní při útoku na obruč a vlastní útočné sklo (šesté v procentu ofenzivního odskoku).

Tygři to mohou zvládnout různými způsoby než Tennessee, ale jsou stejně efektivní a v upraveném hodnocení ofenzivní účinnosti Pomeroy jsou na 11. místě.

Dát to všechno dohromady - první místo na řadě, důležité důsledky výsevu pro Velký tanec a dva z nejvíce strhujících přestupků Ameriky - a máte o sobotní odpolední plány postaráno.


Populární Problémy

Nejlepší citáty tenisového zlého chlapce Ernesta Gulbisa za ta léta.

Jak cestovat z letiště San Francisco do centra. Mezinárodní letiště San Francisco (SFO) je jedním z největších leteckých uzlů na západním pobřeží. Jako mnoho metropolitních letišť, SFO leží mimo město, na předměstí ...

Drtiče jsou zcela přirozené, nejsou příliš snadno ovladatelné a - většinou - zcela neškodné. Může být zábavné toužit po člověku, i když víte, že navázat s ním vztah je zbytečné. Někdy však ty pocity ...

Zajímá vás, jak přesně sledovat Hulu na svém mobilním zařízení? Připravili jsme pro vás tento jednoduchý průvodce krok za krokem, jak sledovat Hulu na mobilu.