Tenis: Marin Cilic vs Sam Querrey - profily hráčů

Tenis - Wimbledon - Londýn, Británie - 12. července 2017 Sam Querrey z USA slaví vítězství ve čtvrtfinálovém zápase proti Velké Británii Andy Murray REUTERS/Andrew Couldridge

Tenis - Wimbledon - Londýn, Británie - 12. července 2017 Sam Querrey z USA slaví vítězství ve čtvrtfinálovém zápase proti Velké Británii Andy Murray REUTERS/Andrew Couldridge(Reuters) - Zde je pohled na formu a předchozí záznamy Chorvata Marina Cilice a Američana Sama Querreyho před jejich pátečním semifinálovým zápasem ve Wimbledonu (předčíslí označuje nasazení):7-Marin Cilic (Chorvatsko)Chorvat s velkou porcí přežil pětisetovou bitvu s Gilesem Mullerem, aby dosáhl na své první wimbledonské semifinále.

Cilic měl na mistrovství docela působivý nárůst, minulý měsíc dosáhl finále v klubu Queen a semifinále v Den Bosch.Šampion US Open z roku 2014 vyhrál všechna svá předchozí čtyři střetnutí proti Samu Querreymu a začne jako oblíbenec, aby si rezervoval místo ve finále.24-Sam Querrey (USA)

Querrey porazil nejlepšího nasazeného Andyho Murraye, aby se ve 42. pokusu dostal do grandslamového semifinále.Vzhledem k tomu, že jsme na letošním šampionátu již odehráli tři po sobě jdoucí střetnutí v pěti setech, bude zajímavé sledovat, zda Querrey dokáže v největším zápase své kariéry podat další špičkový výkon.Querrey se na letošním šampionátu velmi spoléhal na své podání a bude doufat, že v semifinále přidá na svém kontě 126 es.

(Sestavil Hardik Vyas v Bengaluru, editace Larry King)

Populární Problémy

Boris Becker věří, že Roger Federer byl ve finále Wimbledonu 2019 lepším hráčem, přestože vyhrál Novak Djokovič. K překvapení mnohých Becker, Edberg a dokonce i hostitel Wilander označili finále 2019 za největší zápas všech dob.

Chcete se podívat na film Michael Vick 30 za 30? Zde je souhrn toho, jak sledovat streamování dokumentu online.

Pohled zpět na nejneortodoxnější hráče turnaje ATP, kteří ohromili svět svou jedinečnou značkou tenisu.

Jak mít konečnou hru na schovávanou (venku). Vždy jste byli vybráni jako hledači, protože jste na Hide-and-Seek tak špatní? Nebo jste vždy chyceni jako první, protože nemůžete myslet na dobré úkryt ...

Zde je přehled toho, jak sledovat UFC 252: Miocic vs Cormier 3 na televizi, Roku, Firestick, telefonu, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení.