Tenis: Marin Cilic vs Sam Querrey - profily hráčů

Tenis - Wimbledon - Londýn, Británie - 12. července 2017 Sam Querrey z USA slaví vítězství ve čtvrtfinálovém zápase proti Velké Británii Andy Murray REUTERS/Andrew Couldridge

Tenis - Wimbledon - Londýn, Británie - 12. července 2017 Sam Querrey z USA slaví vítězství ve čtvrtfinálovém zápase proti Velké Británii Andy Murray REUTERS/Andrew Couldridge

(Reuters) - Zde je pohled na formu a předchozí záznamy Chorvata Marina Cilice a Američana Sama Querreyho před jejich pátečním semifinálovým zápasem ve Wimbledonu (předčíslí označuje nasazení):

7-Marin Cilic (Chorvatsko)

Chorvat s velkou porcí přežil pětisetovou bitvu s Gilesem Mullerem, aby dosáhl na své první wimbledonské semifinále.

Cilic měl na mistrovství docela působivý nárůst, minulý měsíc dosáhl finále v klubu Queen a semifinále v Den Bosch.

Šampion US Open z roku 2014 vyhrál všechna svá předchozí čtyři střetnutí proti Samu Querreymu a začne jako oblíbenec, aby si rezervoval místo ve finále.

24-Sam Querrey (USA)

Querrey porazil nejlepšího nasazeného Andyho Murraye, aby se ve 42. pokusu dostal do grandslamového semifinále.

Vzhledem k tomu, že jsme na letošním šampionátu již odehráli tři po sobě jdoucí střetnutí v pěti setech, bude zajímavé sledovat, zda Querrey dokáže v největším zápase své kariéry podat další špičkový výkon.

Querrey se na letošním šampionátu velmi spoléhal na své podání a bude doufat, že v semifinále přidá na svém kontě 126 es.

(Sestavil Hardik Vyas v Bengaluru, editace Larry King)

Populární Problémy

Maxime Cressy debutuje na Grand Slamu proti Slovákovi Jozefu Kovalikovi v prvním kole US Open 2020. Kovalikovi se v osmi pokusech nepodařilo postoupit mimo první kolo grandslamu.

Premiéra 3. série „Final Space“ má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Nově vyražená hra „Tennis in the Land“ v Clevelandu bude posledním turnajem WTA v sérii US Open.

Třiadvacetinásobná grandslamová vítězka čeká své první dítě se snoubencem Alexisem Ohanianem.

Jak získat test s kyselinou močovou. Kyselina močová je odpadní produkt, který vaše ledviny normálně odfiltrují z vašeho těla. Pokud se vaše tělo o kyselinu močovou řádně nestará, mohou se vaše hladiny kyseliny močové zvýšit, což může vést k stavům, jako je ...

Chcete streamovat Smart House? Zde je návod, jak sledovat tento originální návrat Disney a vše, co byste o něm mohli chtít vědět.