Chci být připraven na Miami, protože Rafael Nadal, Roger Federer a Dominic Thiem tam nebudou: Andrey Rublev

Andrey Rublev postoupil do semifinále v Dubaji

Andrey Rublev postoupil do semifinále v Dubaji

Andrey Rublev nedávno sdílel své aspirace na Miami Masters 2021, kde nebudou chybět Rafael Nadal, Roger Federer a Dominic Thiem. Během tiskové konference po vítězství v 16. kole na turnaji Dubai Open Rublev poznamenal, že před turnajem Masters 1000 hodlá trénovat co nejvíce, aby mohl této příležitosti využít.

Rus také dodal, že na akcích na úrovni 1000 v roce 2021 nemá prakticky žádné body, které by bránil. Absence Rafaela Nadala a několika dalších hvězd znamená, že všichni ostatní mají šanci nasbírat nějaké body v Miami.

'Samozřejmě. Chci být na Miami co nejvíce připraven, protože jak jsi řekl, nebude tam žádný Rafael Nadal, žádný Roger Federer a žádný Dominic Thiem. A v mém případě, všechny turnaje 1000s, tam nemám žádné body, “řekl Rublev.

Poznámka redakce: Rublev také zmínil, že nebude žádný Novak Djokovic, ale to mohl být jazyk. od té doby z Djokovičova tábora nic nenasvědčovalo, že přeskakuje Miami.

Andrey Rublev dodal, že dařit se v Miami byla příliš dobrá příležitost, kterou bychom si neměli nechat ujít, a že to považuje za „velkou výzvu“ pro sebe.

'Takže můžu vyhrát spoustu bodů, když vyhraji pár zápasů, pokud půjdu dál, mohu získat spoustu bodů.' Takže pro mě opravdu velká výzva, “dodal Rublev.

Andrey Rublev také hovořil o oslabujícím tlaku, který na sebe občas vytváří, aby uspěl. Svět č. 8 trval na tom, že není někým, kdo by byl připraven ke kompromisu, a že použil strach, aby si pomohl zlepšit se.

'Možná je to tento druh strachu, že to nestačí,' řekl Rublev. `` Strach, možná to nezvládnu, nebo strach, že na chvíli nebudu dost dobrý. Nakonec mi strach pomáhá se zlepšit. Proto se chci zlepšovat a zlepšovat. '

Rafael Nadal se snaží být 100% v antukové sezóně, Dominic Thiem a Roger Federer také mimo zápas o Miami

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Pětinásobný finalista Miami Rafael Nadal řeší od začátku sezóny zranění zad. Začátkem tohoto týdne Španěl oznámil svůj odchod z Miami a tvrdil, že chce ještě nějaký čas na úplné zotavení z antukové sezóny.

Ale prvním hráčem, který oficiálně odstoupil z turnaje Masters 1000, byl Roger Federer, který uskutečnil svůj tolik očekávaný návrat v Dauhá. Švýcarský maestro si uvědomil, že ještě není připraven hrát na vysoké úrovni, a následně oznámil své odstoupení z akce.

Dominic Thiem brzy následoval, odstoupil z hardcourtové události poté, co prohrál s Lloydem Harrisem ve druhém kole v Dubaji.

Populární Problémy

Je potřeba restartovat bezkontaktní sporty, jako je tenis a kriket, a přitom neohrožovat zdraví hráčů, funkcionářů a fanoušků. Hráči tenisu s nižším umístěním jsou těžce zasaženi kvůli zrušení turné.

Wawrinka možná nevyhrál ani osm zápasů na jiných površích v osmnácti pokusech, ale na antuce se téměř vyrovná skvělému Federerovi.

Originální French Open Trophies předvedené v butiku Longines na Connaught Place.

Eroze půdy je v dnešním světě narůstajícím problémem, protože měnící se klimatické podmínky, jako je intenzivní déšť a vítr, způsobují alarmující ztrátu a vyčerpání půdy. Ornice je životně důležitá pro udržení růstu rostlin všeho druhu, přírodních a ...

Pocta tenisové legendě Andre Agassi k jeho 47. narozeninám.

Jak vyrobit hřiště na kouzlo Tether. Tetherball je yardová hra, která vznikla v Severní Americe. Dva soupeřící hráči se pokusí zasáhnout míč, který je připoután k horní části nepohyblivé kovové tyče, když stojí na vyznačeném hřišti. Jeden hráč ...