Italian Open 2021: Karolina Pliskova vs Jelena Ostapenko náhled, head-to-head & prediction

Jelena Ostapenko

Jelena OstapenkoPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (9) Karolina Plíšková vs Jelena OstapenkoDatum: 14 Května 2021Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

Kolo : Čtvrtfinálepravidla badmintonu pro děti

Místo : Řím, ItálieKategorie : WTA 1000

Povrch : Červený jílnaučit se podávat v tenise

Odměna : 1 835 490 $Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Karolina Pliskova vs Jelena Ostapenko náhled

Devátá nasazená Karolina Plíšková čelí v pátek ve čtvrtfinále Italian Open 2021 vítězce French Open Jeleně Ostapenkové.

Ostapenková, která je v současné době na 49. místě na světě, absolvovala ve svém 16. kole proti Angelique Kerberové těžký zápas. Lotyška prohrála první set poté, co se v prvních čtyřech servisních hrách zlomila, ale v dalších dvou setech kopala hluboko, aby vyhrála 4: 6, 6: 3, 6: 4.

Je na místě poznamenat, že Ostapenko během zápasu získala spoustu volných bodů za podání Kerberové. Němka ve čtvrtek bojovala se střelbou a vykašlávala 13 dvojchyb v jednom z nejhorších výkonů ve své kariéře.

masáž nohou tenisovým míčkem

Ostapenko se v roce 2018 dostal také do osmičky turnaje Italian Open, když ve třech setech prohrával s Marií Šarapovovou. Ale rtuťový Lotyš se na turnaji potýkal ve všech ostatních letech.

V loňském roce skončila Karolina Plíšková na druhém místě v Římě

V loňském roce skončila Karolina Plíšková na druhém místě v Římě

Karolina Plíšková naopak získala kýžený titul na Foro Italico v roce 2019, když ve finále porazila Johannu Kontu. I mimo toto vítězství má Čech dobré výsledky v Římě a celkově na antuce; loni skončila jako vicemistr Simony Halepové a při dalších třech příležitostech dosáhla semifinále (nebo vyššího) turnaje v jílovém kurtu na úrovni 1000.

Plíšková tento týden v Římě předvedla působivou formu a bez větších problémů porazila Anastasiju Sevastovovou a Věru Zvonarevovou. Největší zbraní bývalé světové jedničky během její kampaně bylo její podání, se kterým ovládla řízení v obou svých zápasech.

skate tenisové boty

Karolina Pliskova vs Jelena Ostapenko head-to-head

Jelena Ostapenko slaví poté, co porazila Karolinu Plíškovou na Roland Garros 2020

Jelena Ostapenko slaví poté, co porazila Karolinu Plíškovou na Roland Garros 2020

Vzájemné souboje mezi Karolinou Plíškovou a Jelenou Ostapenkovou aktuálně stojí 4: 3 ve prospěch Plíškové.

Ostapenko hrála nějaký scintilační tenis, aby rozrušila Plíškovou na Roland Garros 2020 a porazila ji 6: 4, 6: 2. Ale byl to Čech, kdo stál vysoko na svém posledním mítinku, který byl letos ve Stuttgartu.

Predikce Karoliny Plíškové proti Jeleně Ostapenkové

Jelena Ostapenko ve svém loňském zápase Roland Garros proti Karolině Plíškové vyšlehla ze všech zbraní a zasáhla neuvěřitelných 27 vítězů proti pouze 19 nevynuceným chybám. Lotyška ten den naprosto zničila důvěryhodné podání Plíškové a získala téměř 50% svého prvního a druhého bodu návratu.

Karolina Plíšková porazila Jelenu Ostapenkovou na Stuttgart Open 2021

Karolina Plíšková porazila Jelenu Ostapenkovou na Stuttgart Open 2021

Plíšková to ale nenechala znovu udeřit velkoplošnému Ostapenkovi, když se letos setkali ve Stuttgartu. Za Lotyšku odstřelila 21 es a v ten den získala 70% bodů za první podání a tato čísla by si ráda zopakovala i v pátek.

pravidla badmintonové čtyřhry

Ostapenko zmizela z radaru na dlouhou dobu po svém prvním triumfu na Roland Garros v roce 2017. Má skutečně nebezpečné údery z obou křídel, ale zda dokáže udržet svou konzistentnost v tomto vysoce profilovaném zápase, se teprve uvidí.

Předpověď : Karolina Plíšková vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Harrison jde z US Open sideshow na headlinera s vítězstvím

Federer a Nadal po více než deset let získali neuvěřitelnou 4. časovou kapsu za všechny 4 slamky v roce. Výlet do paměti.

5 nejnervóznějších tenistů a jejich nejzlobenější momenty na hřišti.

Peterson vítězí ve svém úvodním kole v New Yorku druhým rokem za sebou.

Ohio State a Wisconsin se v sobotu večer setkají v masivním zápase mistrovství Velké desítky. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat fotbalové zápasy Notre Dame vs Bowling Green online, pokud nemáte kabel.