Reilly Opelka říká, že Rafael Nadal je „největší“, odhaluje, že se na Halloween oblékal jako Španěl

Rafael Nadal na French Open 2020Nedávno to tvrdila Reilly Opelka Rafael Nadal byl jeho oblíbeným hráčem od dětství a že Španěl považuje za 'největšího'. Opelka dále prozradil, že Nadal býval jeho inspirací, když v minulosti hrál oblékání na Halloween.

Reilly Opelka a Rafael Nadal se v současné době účastní 2021 Citi Open ve Washingtonu. V době psaní tohoto článku jsou oba hráči ve třetím kole poté, co ve středu vyhráli příslušné zápasy druhého kola.Opelka z jeho strany ve středu porazil Daniela Elahi Galana v jeho druhém kole. Během své pozápasové tiskové konference byl velkoobslužný Američan vyšetřován ohledně svého semifinálového střetnutí na Italian Open proti Rafaelu Nadalovi, které se konalo v květnu.

Rafael Nadal v tom zápase porazil Reillyho Opelku 6: 4, 6: 4 a Američan ve středu přiznal, že proti králi z hlíny na svém oblíbeném povrchu nemohl udělat nic víc.

'S mým stylem hry bohužel nebylo moc co dělat,' Řekla Reilly Opelka . 'Prostý fakt, že se postavím Rafovi, už byl skvělý, on je největší a hrál na svém hřišti.'

Reilly Opelka dále popsal, jak by se jako malý oblékl na Halloween, když byl mladší. Třiadvacetiletý mladík dále tvrdil, že chce porazit Rafaela Nadala v Římě, a poté zopakoval svůj „respekt“ vůči dvacetinásobnému šampionovi Majorovi.'Byl to vždy můj oblíbený hráč, když jsem vyrůstal, dvakrát jsem se za něj oblékl na Halloween, takže čelit legendě jako on je neuvěřitelné,' dodal Opelka. 'Chtěl jsem jít ven a vyhrát, ale cítím k němu velký respekt, myslím, že se to stává nám všem.'

Rafael Nadal byl můj oblíbený hráč a vždy jím bude: Reilly Opelka

Rafael Nadal poté, co porazil Reilly Opelku na Italian Open

Přestože se Reilly Opelka přiznal k 'idolizaci' Rafaela Nadala, zdůraznil, že se kolem Španělska už nechová jako fanboy. Podle Opelky je pro hráče nezbytně nutné, aby se profesionálně vypořádal se zápasy proti svým oblíbencům - jako si myslí, že proti Nadalovi během jejich setkání na Italian Open.

'Vyrostli jsme v idolizaci těchto hráčů (ale) Už vám neříkám, že jste ho na konci zápasu požádali o selfie,' řekl Opelka. „V těchto otázkách musíme udělat čáru. K Rafovi mám největší respekt, je největší, byl mým oblíbeným hráčem a vždy bude, ale v den, kdy jsme hráli, jsem vstoupil na hřiště a pokusil se ho porazit. '

Zatímco Reilly Opelka se ve čtvrtek ve třetím kole utká s Johnem Millmanem, Rafael Nadal bude soupeřit s Lloydem Harrisem ve snaze dostat se do washingtonských čtvrtí.Populární Problémy

Roger Federer hovořil o diskusi, kterou vedl s pořadateli US Open o pořádání turnaje. Federer, kterému bude kvůli zranění chybět USO, také řekl své názory na organizační výzvy na Slamu.

8. srpna je pro tenisové fanoušky na celém světě zvláštní den, kdy Roger Federer slaví své narozeniny. Letos má datum ještě větší význam, protože Federerovi je 40 let.

Ať už jste běžec, basketbalista nebo bojovník, rychlost je pro každého sportovce výhodou! Zrychlete se na nohou začleněním rychlostních cvičení a sprintů do svého pravidelného tréninku. Rychlost také vyžaduje sílu ...

Trojnásobná grandslamová šampionka Kim Clijstersová zahájila svou kampaň US Open 2020 proti Jekatěrině Alexandrové. Clijsters bude hrát grandslamový zápas poprvé od roku 2012.

5 nejkrásnějších tenisových kurtů na světě.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu reklamní dvůr v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady reklamního soudu ve větě a odpovědi na běžné otázky.