Jak sledovat hry Texans online bez kabelu 2019

GettyNejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hru Texans, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.


Díky přepracovanému rozpisu pro rok 2019, který je zaměřen na udržení hvězdného zadáka Deshauna Watsona ve vzpřímené poloze, jsou Houston Texans oblíbenci, kteří si odvezli domů druhý po sobě jdoucí titul AFC South a čtvrtý za pět let.Hry texans budou letos buď na CBS (9 her - vysílaných na vybraných trzích), Fox (3 hry - vysílané na vybraných trzích), NBC (1 hra - na národní úrovni) nebo ESPN (1 hra - na národní úrovni) budou také hrát hry Fox (21. listopadu vs. Indianapolis) Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete hry Texans sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelového přenosu:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Texans kanály v ceně : CBS, Fox, NBC, ESPN (CBS, Fox a NBC jsou k dispozici živě v Houstonu a na dalších vybraných trzích)Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru texans, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

graf hmotnosti tenisové rakety

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Texans pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Texans kanály v ceně : CBS, Fox, NBC (všechny dostupné naživo v Houstonu a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale pokud najdete jiný způsob, jak sledovat jednu hru Texans na ESPN v roce 2019, FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Texans pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry CBS podle nákupů: Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS s prodejem (letos jich je 9 pro Texany) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

2 rukojeťové tenisové rakety

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos her Texans CBS na webu Amazon nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hry CBS podle nákupů: CBS Naplno

Stejně jako výše je to další dobrá volba, pokud se jen díváte na hry CBS s nákupem na trhu (pro texaské je jich letos 9) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her. Je to stejné jako kanál Amazon Prime CBS, pouze místo Amazon sledujete digitální platformy CBS.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her Texans CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

jaký jsem tenista

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Texans a všech ostatních her NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Po registraci můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Ukázka sezóny Texans 2019

Existuje taková otázka, že mimo sezónu pro Texany bylo přinést nějakou dodatečnou ochranu pro hvězdného rozehrávače Deshauna Watsona, který byl loni vyhozen 62krát z ligy poté, co v roce 2017 utrpěl zranění ACL.

Když je Watson zdravý, je jedním z nejlepších v lize v tom, co dělá. V roce 2018 byl profesionálním nadhazovačem, absolvoval 4 165 yardů a 26 přistání na pouhých devět zachycení. Také spěchal pro 551 a pět bodů. Velká část Watsonových dokončení byla věnována širokému přijímači DeAndre Hopkinsovi, který byl v posledních dvou sezónách All-Pro. V minulé sezóně nasbíral Hopkins 1572 yardů a 11 přistání.

Texans využili dva ze svých nejlepších návrhů draftu na ofenzivního lajnaře Tytuse Howarda z Alabamy a Maxe Scharpinga ze Severního Illinois a těsně před sezónou získali útočné řešení Laremy Tunsil. V blockbusterové dohodě Texans poslali Dolphins výměnou za Tunsil dva budoucí výběry v prvním kole a druhé kolo.

Tyto pohyby byly součástí plánu, něčeho, co bylo dobře promyšlené, strávilo nad tím mnoho času a pokusilo se plán splnit, řekl novinářům hlavní trenér Texans a jednající GM Bill O'Brien. Není to jen plán na vylepšení týmu pro rok 2019, je to plán na vylepšení soupisky pro nadcházející roky, což nám dává schopnost a flexibilitu rozšířit naše klíčové hráče a zároveň pokračovat v přidávání a rozvíjení talentů.

Byla to vysoká cena za Tunsil - výběr z prvního kola v roce 2016 - ale dávalo to větší smysl, než dohoda, kterou Houston stáhl se Seattlem pro bývalého prvního hráče Jadeveona Clowneyho. Tým odeslal DE/LB do Seahawks pro výběr třetího kola 2020 a linebackery Barkevious Mingo a Jacob Martin poté, co odmítl podepsat franšízovou značku.

Trojnásobný defenzivní hráč roku J.J. Watt stále drží jednu stranu, ale není pochyb o tom, že obrana zasáhla odchod Clowneyho.

přestávka v tenise

Chápu, že každý bude pitvat, jak jsme to udělali a co jsme dostali zpět a co jsme dali Seattlu. Nakonec jsme udělali to, co jsme cítili, že je v nejlepším zájmu naší organizace a našeho týmu směřujícího vpřed, řekl O'Brien. Máme pocit, že jsme dostali tip do třetího kola 2020, a také máme pocit, že jsme přidali dva hráče, kteří jsou velmi všestrannými hráči. Hrají tvrdě, hrají s velkým nasazením, jsou to vysoce postavení kluci a máme pocit, že jsme pro tým udělali to nejlepší.

Kurz Shark má celkový počet výher Houstonu uveden na 8,5 za sezónu a je favoritem na čtvrtou výhru v této divizi po pěti letech po odchodu QB Andrewa Lucka z Indianapolis Colts.


Populární Problémy

Tenisová hvězda porazila britského herce Toma Hiddlestona, aby získal titul.

Jak naučit dospělého jezdit na kole. Mnoho lidí si myslí, že pokud se v dětství nenaučili jezdit na kole, nikdy to neudělají. Naštěstí tomu tak není a naučit dospělého jezdit na kole nemusí být složité ani frustrující ...

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat nový hudební speciál CMT Skyville Live, kde se v prvních epizodách představí Kris Kristofferson a Gladys Knight.

Při pohledu na některé z nejlepších outfitů ze Šarapovova šatníku.

Ať už stavíte perfektní halloweenský kostým, nebo chcete svůj šat okořenit vintage nádechem, práce se retro styly je neuvěřitelně zábavná. Termín „retro“ může znamenat cokoli, co odkazuje na minulost, ale obvykle ...

Levandulový olej, který je již dlouho milován pro svou nádhernou vůni a krásu, může být také použit ke zklidnění zraněné nebo svědivé pokožky, pomoci spánku nebo jednoduše vytvořit příjemný masážní olej. Http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22809036 Levandulový olej nebo ...