Roger Federer se stahuje z Kanady a Cincinnati Masters, nad jeho účastí na US Open vyvstávají pochybnosti

Roger Federer po porážce na US Open 2019nejlepší power tenisová raketa

Roger Federer oficiálně vystoupil z National Bank Open (Kanada) a také z Cincinnati Masters. Jako důvod svého odvolání uvedl své dlouholeté zranění kolena, které se během Wimbledonu znovu objevilo.

Vzhledem k tomu, že Federer vynechá obě přípravné akce Masters 1000 během severoamerické hardcourtové série, není jisté, zda bude hrát US Open. Na New York Slam nebude mít Švýcar příliš tvrdou přípravu, takže i když bude hrát, bude extrémně rezavý.Roger Federer obvykle rád uspořádá jednu nebo dvě akce před Slamem a letos by to mělo zvláštní význam, protože nehrál na hardcourt více než tři měsíce.

Brzy čtyřicetiletý mladík je sedminásobným šampionem v Cincinnati a dvojnásobným vítězem v Torontu. Federer hrál Cincinnati Masters v roce 2019, kde byl ve třetím kole vyloučen Andrey Rublev.Poslední vystoupení Švýcara v Kanadě proběhlo v roce 2017, kdy skončil jako vicemistr Alexander Zverev.

Vzhledem k tomu, že Federer v Cincinnati a Torontu nehájí mnoho bodů, jeho umístění jeho odstoupení příliš neovlivní. A to navzdory nedávné změny v systému hodnocení zavedený ATP.

Roger Federer však obhajuje spoustu bodů ze své kampaně US Open 2019. Dvacetinásobný šampion Slam se při svém posledním vystoupení dostal do čtvrtfinále v New Yorku, kde prohrál s Grigorem Dimitrovem, přestože vedl o dvě sady k jedné.Roger Federer si při prohře Wimbledonu s Hubertem Hurkaczem zdánlivě poranil koleno

Roger Federer po prohře s Hubertem Hurkaczem ve čtvrtfinále Wimbledonu

Roger Federer ztratil půdu pod nohama během tajbrejku druhého setu proti Hubertu Hurkaczovi ve čtvrtfinále Wimbledonu . Zdálo se, že se z toho nikdy nevzpamatoval, pohyboval se opatrně až téměř stacionárně, když podlehl prohře 6: 0 ve třetím setu.

Několik dní poté 39letý hráč odstoupil z olympijských her a uvedl, že došlo k „poruše“ jeho zraněného kolena. Ale mnoho lidí nebylo tímto rozhodnutím překvapeno, vzhledem k tomu, že Švýcaři již vyjádřili výhrady k cestování do Tokia uprostřed pandemie.

kytara tenisový loket

To znamená, že Roger Federer vyvolal obnovené spekulace o stavu jeho kolena. Švýcar v roce 2020 podstoupil několik operací kolena, což ho donutilo vynechat více než rok soutěžní akce.

Rozhodnutí Rogera Federera vystoupit z Kanady a Cincinnati Masters jistě vyvolá ještě více otázek ohledně jeho dlouhodobé budoucnosti ve sportu. Pokud se bude i nadále stahovat z US Open, přízrak odchodu do důchodu bude silnější než kdy dříve.

Mezitím Federerovi věří, že Švýcar alespoň hraje Laver Cup, turnaj, který je pro tělo nenáročný a patří také mezi jeho oblíbené. Zatímco US Open má začít 30. srpna, Laver Cup má start 24. září.

Populární Problémy

Juan Carlos Ferrero diskutoval o několika podobnostech mezi herním stylem Rogera Federera a jeho svěřence Carlose Alcaraza. Španěl také ocenil Federerovu schopnost na všech površích.

Nishikori by doufal, že Mirnyi může pomoci zlepšit jeho síťovou hru.

Váš průvodce sledováním filmu The Suite Life of Zack & Cody online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat každý zápas play off NFL v roce 2021.

Jak přesvědčit lidi. Přesvědčit lidi o tom, že cesta je ta nejlepší, je často velmi obtížné - zvláště když si nejste zcela jisti, proč říkají ne. Proměňte své konverzace a přesvědčte lidi o svém úhlu pohledu ....