Washington 2021: Rafael Nadal vs Lloyd Harris náhled, head-to-head & prediction | Citi Otevřeno

Rafael Nadal

Rafael NadalPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Rafael Nadal vs (14) Lloyd HarrisDatum: 5. srpna 2021Turnaj : Citi Open 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)loketní pás pro zánět šlach

Místo : Washington DC, Spojené státyKategorie : ATP 500

espn na Amazon Fire Stick

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 1 895 290 USDNačasování zápasu: Ne dříve než 19:00 místního času, 23:00 GMT, 4,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - YouTube: TennisTV

loketní pásek tendonitidy

Náhled Rafael Nadal vs Lloyd Harris

Ve středu Rafael Nadal bojoval kolem inspirovaného Jacka Socka a silné bolesti nohou, aby si rezervoval místo ve třetím kole Citi Open 2021. Nyní bude ve čtvrtek čelit jihoafrickému Lloydu Harrisovi.

Nadal porazil Socka 6-2, 4-6, 7-6 (1) v epické 184 minut dlouhé soutěži, která v jednu chvíli hrozila opačným směrem. Sock vedl Španěl 3: 1 v rozhodující sadě, ale Nadal se vrátil, aby zajistil, že v soutěži zůstane naživu.

Čtyřiatřicetiletý hráč zahájil zápas důrazně a úvodní set bral 6: 2. Ale jak zápas postupoval, jeho problém s nohou se zhoršoval, což viditelně ovlivňovalo jeho pohyb.

Rafael Nadal se během své kariéry potýkal s mnoha zraněními kolen a chodidel a zdá se, že některé z těchto problémů se letos znovu vynořily. Problém s nohou mu dělal problémy i během porážky Roland Garros s Novakem Djokovičem.

Vzhledem k tomu, jak špatně vypadalo zranění proti Sockovi, by nemuselo být těžké považovat Nadala za pochybného ve zbytku Citi Open. To se teprve uvidí, zda se špičkové osivo dokáže vzpamatovat včas před svým zápasem s Lloydem Harrisem.

Ale kromě zranění, Rafael Nadal by byl ve středu s většinou prvků své hry ve středu docela spokojený. Nadal získal pouhých 70% bodů za první podání, ale výstřel byl spojkou, když na tom záleželo; Španěl zachránil osm z 10 brejkbolů, kterým čelil proti Sockovi.

Nadalův forhend byl také proti písni proti Američanovi, když z tohoto křídla připsal 27 vítězů. Čtyřiatřicetiletý hráč zasáhl celkem 41 vítězů a proti domácímu favoritovi přinesl pouhých 17 nevynucených chyb.

nosítka tenisky

Lloyd Harris mezitím strávil ve středu ve svém druhém kole proti Tennys Sandgren jen 51 minut na kurtu. Když Američan odešel kvůli zranění, Harris vedl 6: 4, 1: 0.

Jihoafričan byl při svém podání obzvláště efektivní, když v pěti servisních hrách inkasoval pouze osm bodů a zároveň nasbíral 10 es.

Rafael Nadal vs Lloyd Harris proti sobě

Rafael Nadal a Lloyd Harris nikdy předtím na turné nezamkli rohy, a proto je jejich vzájemný souboj momentálně 0: 0.

Predikce Rafael Nadal vs. Lloyd Harris

Lloyd Harris

Lloyd Harris

zábal na tenisový loket

Přestože se zdálo, že Rafaela Nadala bolí proti Jacku Sockovi, jeho základní síla a schopnost absorbovat těžké rány Američana ho nakonec dokázaly prosadit.

Tenisově nadal byl Nadal na vysoké úrovni, zejména svými údery. Ale s krátkou dobou obratu před třetím kolem by Lloyd Harris mohl Španělovi způsobit nějaké potíže.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Simona Halepová hovořila o řešení tlaku během svého vítězství v prvním kole nad Camilou Giorgiovou na US Open 2021. Halep také informovala o svém zranění.

Zjistit, co si vzít na umělecký otvor, může být matoucí. Nosíš celý černý? Potřebujete udělat módní prohlášení? Pravdou je, že máte velkou flexibilitu při výběru outfitu na umělecký vernisáž, pokud splníte ...

Pohled na některé uchazeče o mužský titul na Australian Open.

Jak natáhnout nové boty. Pokud jste si někdy koupili příliš malé boty, pravděpodobně jste je nenosili dlouho, než jste začali přemýšlet, jestli existuje způsob, jak je roztáhnout. I když nemůžete změnit botu víc než ...

Váš průvodce sledováním Spider-Man Unlimited online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.